Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

hehe Kasia fajna Kaya 🙂
a lazienke po trosze umiem wyremontowac hehehe ale on o tym nie wie. Tak serio to moj maz sie nie nadaje do takich spraw, jego ojciec nigdy mu nie pokazal nic takiego ...ostatnio jak mielismy malowanie ja bylam w ciazy i przyszedl ten kumpel i pokazywal mu co i jak to nawet mial zajawke ....az sie nie zmeczyl...ale takos jakos jakby wyobrazni mu brakowalo kreatywnosci ......bo jak sie np. cos rozleje..to czym on ma to wytrzec.......jak sie kran rozwali to trzeba wymienic,nie wpadnie na to,zeby sprawdzic konstrukcje i dokrecic srube....
Ale nakrzyczalam na niego i szafke naprawil bo wylazla z zawiasow 😁
kurde pomalowalam druga sciane.......to wyglada strasznie.....chyba ze 3 warswty beda potrzebne,gdybym wiedziala wtedy,ze bedzie trzeba przemalowac to bym sie nie porywala na ten zielony........ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Maja u nas ja tez jestem od takich akcji.Kasiu ja i fugi umie robic,i gladz klasc i kafelki 😁 😁 Cale mieszkanie rodzicom wyremontowalam z siostra i szwagrem.A ja sie malo odzywam bo z 2 dzieci to ciezko znalesc czas 😁 Marysia jest od wczoraj u nas na przymusowych wakacjach a my czekamy na Maje 😁 Tylko odwidzialo jej sie wychodzic 😜 Kasia fajne filmiki.A ten kotek to swietny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaya jest super 🙂
u nas tez ja raczej musze robic takie rzeczy, ale to dlatego ze moj maz jest nerwus nie z tej ziemi 😜
Maja a moze macie farbe z polyskiem? jak tak to jest na to specjalna farba ktora sie maluje i na nia sie dopiero wlasciwa nanosi. my tak mialysmy jak u Asi pokoj malowalysmy. szlag na trafial, a dopiero pozniej Asia dowiedziala sie o tym podkladzie.
Wczoraj tescie poprawili mi humor, postanowili przyleciec do nas na swieta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia nie mamy matowa farbe cale szczescie tylko,ze to jest taka soczysta zielen......a musze przemalowac na kremowo czyli prawie bialo......mala dopiero na drzemke padla mam nadzieje,ze bedzie spala dluzej niz 30minut......a Nusia hehe to witam w klubie nerwowych mezow...... 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamuśki 😉
Ja ostatnio zaczełęm świetnie spać. Nie wiem dlaczego, co i jak,,, mówi się że na końcówce raczej się dobrze nie śpi. A ja od kilku dni całe noce przespane i rano nie do obudzenia 🙂
ninatrn dzięki za tą strokę dejna.pl świetne ciuszki 🙂
midorada Twój mały już całkiem spory. 6kg to już jest co dźwigać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oszaleje,oszaleje,oszaleje!!!!!!!!Marysia ma od rana pierdolca.Dzis sie normalnie rozplakalam z wykonczenia,zlosci i bezradnosci!!!Ja pierdole to dziecko na wszystko reaguje placzem,wymusza,kloci sie a jak cos chce jej zwrocic uwage to placz,ze do mamy......A do tego Jula za nia kopiuje i mam dosc!!!Nawet w tej chwili obie sie dra,a mi glowa peka.A siostre ze szpiatala dzis odeslali,bo co prawda wody calkiem odeszly,ale rozwarcia nie ma...paranoja.Wyszla ze szpitala o 14-tej i jak postepow nie bedzie to ma o 5 rano wrocic na wywolanie...jakby nie mogli jej od razu zostawic...a ja juz chce Marysie oddac,bo wysiadam psychicznie.I powiem wam,ze wspolczuje siostrze,bo Marysia jest rozpieszczona jedynaczka i chce,zeby sie wszystko w kolo niej krecilo...bedzie miala ciezko.Dzis byla u mnie Ania z Lukaszem,to jazde skrecila,ze maja sie wynosic,bo ona ich nie lubi.masakra.A ja juz myslalam,ze ona sie zmienila,bo poprzednie 2 dni byla grzeczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia wspolczuje naprawde, ale rzeczywiscie tak sobie ja Twoja siostra wychowala, bedzie miala naprawde ciezko z maluszkiem jesli Marysia tak sie bedzie zachowywac...
a co do siostry to chyba mogla powiedziec ze chce zostac w szpitalu?? ja tak zrobilam... chociaz co spzital to jest inaczej
zauwazylam u malego ze po szczepionce na ramieniu zrobila mu sie czerwona plama,paskudnie to wyglada ;/
ja jutro do dentysty a w czwartek jedziemy na kolejne wazenie Olka, bo HV dzwonila zeby przyjsc szybciej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu siostra jest bodajze w 37,5 tyg...mowie bodajze bo ciagle jej daty zmieniali,ale ostatnia byla cos na poczatek wrzesnia.Bidulke za pol godz po zmianie pracownikow przeniosa na porodowke.Ta juz wyje z bolu,a postepow brak.Nie chceli jej dac nic p.bolowego ze niby za wczesnie i od 8h wije sie z bolu.Mowi ze na porodowce od razu chce epidurol.Biedna jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia swietny ten filmik.Juz to kiedys widzialam,ale i tak mnie rozwala.Jula na szczescie o inne dzieci nie jest zazsrosna,wrecz je glaszcze i tuli.Ale ona od urodzenia wsrod dzieci rzadzi to moze dlatego.A co do filmikow,to obczajcie to.Nie chcialabym ich slyszec w wersji placzacej 😁
http://www.youtube.com/watch?v=FbHrIlPRNZs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisaD współczuje siostrze. Ja sama całą ciąże myślałam że dam radę bez znieczuleń. Ale ostatnio jak mnie różne bóle chwytają to już stwierdziłam że tych porodowych nie dam rady przeboleć. Więc będę prosić o epidural... obym tylko była w odpowiednim momencie na wzięcie go.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej lasencje,

Marylu, Ty już na finiszu 🤪 🤪 🤪 Jak sie w ogóle czujesz? Spisz dobrze, a to duży plus 🙃 Zreszta spij teraz ile sie da, potem może być z tym gorzej 😁 Swoją droga, szkoda ze człowiek nie może wyspać sie na zapas... 🤔
Ja tez znieczulenia na początku nie chciałam ale po 3 godzinach na gazie smiechowym i podawana oxy tak kwililam z bólu ze bez epiduralu sie nie obyło. 🤢
Monia nie zazdroszczę walki z siostrzenica 😲 Pewnie jesteś bardziej wykończona niż rodzaca siostra 😉
Ninatrn daj znać co i jak po wizycie. Które szczepienie Olek miał w ramię? Ja dziś jadę na druga serie. Te pierwsza mały miał w nogę 😮 czy to znaczy ze teraz bedzie w ramię?

Zbieram sie - miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...