Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

po co mi to pokazalas ojjj bede miala bol glowy caly dzien.....
maluszek spi ja pranie wstawilam ,kicham jak kot, a wogole to mialo byc ciepli a chyba zaraz zacznie padac ,a ja chcialam na lumpy sie wybrac jak dziabag wstanie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my dzis caly dzien na ogrodzie lezymy :0 sliczna pogoda szkoda ze Robert w pracy bo tez pojechalibysmy nad to jezioro 🙂
bylismy u lekarza z przeziebieniem i o zgrozo trafilismy na tego idiote ktory moja torbiel wzial za efekt hormonow ;/
i jak sie mozna bylo spodziewac zniwelowal chorobe malego mowiac ze kaszel i kichanie u dziecka jest normalne 😮 😮 i kiedy juz zaczelam protestowac i tlumaczyc ze to nie jest normalne bo od kiedy to dziecku z oczu i z nosa leci jak z kranu stwierdzil ze teraz mu nie leci 😠 😠 😠
i wez tu takiemu nie jebnij !!
zapisal malemu jakis syrop i to wszystko... a dzis znowu oczy ma zaropiale ;/ i jutro chyba z nim pojade do szpitala bo przychodnia niestety nieczynna...
wie ktoras z Was jak zlozyc skarge na lekarza?? bo ile mozna poblazac takiemu idiocie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
u nas upalow ciag dalszy. wczoraj byl u nas psiapiol Marylki i dzieci nawzajem malowaly sie farbkami 🙂
i znowu klopoty ze spaniem, mysle ze jej po prostu za goraco
ciocia Asia zabrala nas na carboot dziisaj i jestem mega zadowolona 😁
taka kuchnie malej kupilam za 3 funty 🤪 oprocz tego pelno pierdulek 🙂 Iza tez oblowiona wyszla 😁
http://www.ebay.co.uk/itm/LITTLE-TIKES-TYKES-SUPER-CHEF-KITCHEN-BNIB-COLLECT-FROM-SOUTHEND-ESSEX-/350587144446?pt=UK_Toys_Creative_Educational_RL&hash=item51a09f48fe&fb_source=message
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale dzis tu cisza 😮 😮 😮

Moj malutek juz spi. Nigdzie ostatecznie nie pojechalismy. Wczesnym popludniem blysnelo i troche popadalo 😲 😲 Potem znow zar z nieba 😮 😮 Mezulo wyszedl z malym na spacerek i to wszytsko.

Nusia27 na serio na carboot mozna takie cuda za takie male pieniadze kupic? 🤪 🤪 🤪 🤪 Ja mam carboot calkiem niedaleko, ale jeszcze nigdy tam nie bylam. Balabym sie chyba, ze wszytsko by mi sie podobalo, za duzo kasy bym wydala i zagracila sobie chlupe 😁 😁 😁 😁

MonisiaD mam nadzieje, ze te zastrzyki pomoga. Ile Ty sie wycierpisz kobieto 😞 😞 😞 Trzymam kciuki by bole calkiem zniknely. 😘 😘 😘

Ninatrn niestey nie wiem jak pisac oficjalna skarge, ale o ile sie nie mysle na stronie NHS jest wyjasnione jak to robic. Swoja droga co za idioci tu pracuja - normalnie brak slow 😠 😠 Moja kolezanka mowi, ze GP to sa businessman. Odfajkowuja pajentow, dostajac przy tym dobra kase. Szkoda slow 🤢 🤢 🤢

Trzymajcie sie mamuski - dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midorada ja tez polecam carboot, ciuszki mozesz kupic dla dziecka po 50p np. albo zabawki ktore mozna umyc za max 3f. i rzeczy do domu.....ja np kupuje jak trafie krysztalowe kieliszki do wina bo mam fiola na ich punkcie. Kupilam tego konika bujanego za 5f. niedawno zdjecie wrzucalam. Poza tym jak Ci brakuje krzesel itd wszystko mozna znalezc. Doslownie wszystko jesli tylko nei brzydzisz sie rzeczy uzywanych.
A u nas dzis groza.....przed kapiela nalewalam wody do wanny odwrocilam sie na chwile mala byla na 4rech, rece sie rozjechaly jak przywalila o kafelki! krew sie lala,ze hoho. przyciela zebami warge sciagnela sobie skore w jednym miejcu na gornej wardze. Szybko sprawdzilam,zeby ok, spuchlo wyglada jakby botox miala wstrzykniety, w jednym miejscu fioletowe. Ogladalam co chwile,zeby byc pewna ,ze szyc nie trzeba ale juz troszke lepiej ,pierwsze wrazenie bylo okropne bo to tak nabrzmialo...krewka szybko sie zatamowala ,Zuza sie uspokoila i do kapieli ja wlozylam to juz radosc. Ona zapomniala a ja tu stekam do teraz....Ona juz spi. Michal w pracy......jakby to widzial to by po karetke dzwonil jestem pewna.Cala bluzke mi zakrwawila taki efekt ,ze sie przerazilam no ale to takie miejsce.....usteczka.mam nadzieje,ze przez noc jej troszke odpuchnie....kurde zabek sie probuje przebic i jeszcze to..jutro znow bedzie placz bo to zaschnie i bedzie pekac jak bedzie sie smiala czy jadla...aaa i possala kostke lodu po tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzis juz nie tak goraco i dobrze ciezko sie spi a pozatym jestem w pracy i szkoda by mi bylo fajnej pogody marnowac.
Izabela dzis z tata i babcia urzeduje, uszykowalam jej taka letnia sukieneczke, mam nadzieje ze ktores wpadlo na pomysl zeby jej cos innego ubrac inaczej dziecko mi zamarznie ;-)
Izabela po carbootsie mega zmeczona i zadowolona z nowych zabawek, dom zagracony ale co tam.
Ja to bym mogla co niedziele jezdzic, uwielbiam takie miejsca, kiedys kupowalam do domu a teraz tylko dla corci.
Jeszcze 1.5 tyg maciezynskiego mi zostalo i wracam do pracy na full, dziwne uczucie po 9 miesiacach ale duzo mi te KIT days pomogly.
Teraz musze zatrudnic 3 osoby bo mi sie troche team posypal pod moja nieobecnosc ale mam nadzieje szybko ich postawie do pionu i bedzie jak kiedys.
ktos ma jakies propozycje na przyszly weekend, jakies fajne miejsca w stylu tego jeziorka. Moze ty Monia, wy to takie obierzyswiaty jestescie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mia ja to nie pamietam jak sie dodaje do znajomych.......hehe
a Zuzia juz lepiej mimo,ze miala powtorke z rozrywki dzis rano ale w salonie......mala niemotka.....za to 3ka gorna idzie wypatrzylam...dlatego znow bezsenne noce mam...
dzieci nam wrocily z Polski znajome wiec bedzie z kim rozrabiac dzis juz po wizycie ale mnie wymeczyly szok 😁
Chce Zuzi na noc tribiotykiem buzie posmarowac ale musze doczytac czy mozna w takie miejsca zeby tego nie zlizala......bo to silne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia ostatnio w necie co raz czesciej czyta sie takie artykuly... straszne to jest 😞
Pozdrawiam Was dziewczynke i wszystkim zdrowka zycze!Sama pochorowalam sie ostatnio,ale juz lepiej.Moje dziecko mi laptopa zalatwilo dlatego rzadziej zagladam ,a na kom nie lubie duzo pisac.
Ale podczytuje Was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...