Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A ja sie jakas chwile temu niezle wnerwilam, az sie z tych nerwow poplakalm. Bo w ciazy jeszcze jak bylam to planowalismy ,ze R, weznie 1 tydzien ojcowskiego, bo marnie placa. No, ale jak przyszlo do cesarki, nie bylam pewna jak to sie do siebie dochodzi itd i mu powiedzialam (zreszta jestem przekonana, ze nie raz!), ze chyba jednak bedzie musial wziasc 2 tygodnie, zeby mi pomoc jak mama pojedzie. Dzis niespodziewanie wpadla do nas znajoma z prezencikiem dla Jaz'a i cos wyszlo na temat kolejnego spotkania czy czasu wolnego i ja mowie, ze R. ma jeszcze nastepny tydzien a on mi kiwa glowa, ze nie, ze w nast. tygodniu to on juz pracuje, bo ma tylko 1 tydzien. Ja 😮 takie oczy, bo przeciez nie tak ustalilismy 🤔 Jeszcze mu chyba dzis mowilam, ze ja bym tak malego powerandowala nieco i w przyszlym tygodniu mzoe poszlabym z nim (z R.) zaprowadzic Oskarka do przedszkola, zeby zobaczyc jak mi idzie, jak sie bede czula i w ogole - zwlaszcza, ze ten wozek , co mamy z foteikiem samochodowym co sie na ore kladzie, to on do najlzejszych nie nalezy. Do tego Oskar tez ma tendencje to bieganai i ja go gonic nie bede a chcialam, zeby on tez wiedzial i sie nauczyl co i jak, i zeby byl wtedy grzeczny. To powiedzial ok. I ja sie przypadkiem dowiaduje, jak nie bedzie. Jak mnie wnerwia to sluchanie jednym uchem czy w ogole niesluchanie!!!! 😠 Do tygodnia tego po nastepnym jeszcze bym miala wiecej czasu ,zeby do siebie dojsc itd a w ogole jak sie nastawie na cos mentalnie, to nie lubie jak mi ktos w ost. chwili zmienia plany 😠 Zwlaszcza przez to, ze mnie najwraazniej zgnorowal. I jeszcze sie bedzie ze mna klocic ,ze ja mu nic takiego nie mowilam. W koncu sie mnie pyta, ze mam podjac decyzje zanim do pracy zadzwoni w zw. z nats. tygodniem, ale zebym bla swiadoma tego , ile placa i itd itp , i bla bla bla bla!!!!! W dupie go mam. Powiedzialam, ze ma nie brac, nie potrzebuje. Jak sie bede zle czuc albo jeszcze nie na silach, to Oskar do przedszkola nie pojdzie 🤨 😞 To i tak raptem 2,5 dnia, wiec nie jakas tragedia, bo to nei szkola, tylko ja jednak chcialam ,zeby chodzil dalej, bo to lepiej dla niego. Ale co bede miala zrobic?? Dupek jeden, wnewil mnie jak nie wiem. Nie umiem na niego patrzec w tej chwili, moze mi za jakis czas przejdzie, ale widac jak mnie slucha 😠 Normalnie czasem gorzej niz z dzieckiem!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Magda faceci juz tacy sa niestety.Ja tez sie czesto na mojego dre,bo nie slucha.Np dzis mowie do niego nalej zupy Julii niech stygnie,a ja makaron pokroje,a on ok i poszedl sobie z kuchni!Ale go zjebalam 😁 No,ale u nas to glupia zupa tylko,a ty jednak masz ciezko kobieto.Ale powiem ci,ze ja jestem taka sama i tez bym sie honorem uniosla haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiesz Maju - to raz, tzn tak nie moge powiedziec, bo on mi duzo pomaga, ale jednak mialabym dodatkowy tydzien na to, zeby sobie spokojnie jeszcze do siebie dochodzic itd, a tak dupa. A dwa - to mnie to ignorowanie wnerwilo na maksa, bo ja sie produkuje, mowie itd, on mi odpowiada a pozniej to sie dopiero okazuje, jak on mnie sluchal 😠 Ciekawe czy zawsze tak jest, jak cos do niego mowie - ze tylko odpowie cos na odczepnego, tzn zebym myslala, ze slucha ,a tak naprawde mysli o czyms zupelnie innym, z nosem wetknietym w telefon i te durne gry 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Magda faceci juz tacy sa niestety.Ja tez sie czesto na mojego dre,bo nie slucha.Np dzis mowie do niego nalej zupy Julii niech stygnie,a ja makaron pokroje,a on ok i poszedl sobie z kuchni!Ale go zjebalam 😁 No,ale u nas to glupia zupa tylko,a ty jednak masz ciezko kobieto.Ale powiem ci,ze ja jestem taka sama i tez bym sie honorem uniosla haha 😁


no tak, bo laski bez. Ja tak bym nic nie powiedziala, ale sie martwie jeszcze tym pojsciem do przedszkola - niby nie daleko i niby 3 dni, ale jednak.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Magda faceci juz tacy sa niestety.Ja tez sie czesto na mojego dre,bo nie slucha.Np dzis mowie do niego nalej zupy Julii niech stygnie,a ja makaron pokroje,a on ok i poszedl sobie z kuchni!Ale go zjebalam 😁 No,ale u nas to glupia zupa tylko,a ty jednak masz ciezko kobieto.Ale powiem ci,ze ja jestem taka sama i tez bym sie honorem uniosla haha 😁


no tak, bo laski bez. Ja tak bym nic nie powiedziala, ale sie martwie jeszcze tym pojsciem do przedszkola - niby nie daleko i niby 3 dni, ale jednak.. 😞


ooo, to prawda, ja juz wiele razy przylapalam mojego M ze slucha mnie jednym uchem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
MadziaW napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Magda faceci juz tacy sa niestety.Ja tez sie czesto na mojego dre,bo nie slucha.Np dzis mowie do niego nalej zupy Julii niech stygnie,a ja makaron pokroje,a on ok i poszedl sobie z kuchni!Ale go zjebalam 😁 No,ale u nas to glupia zupa tylko,a ty jednak masz ciezko kobieto.Ale powiem ci,ze ja jestem taka sama i tez bym sie honorem uniosla haha 😁


no tak, bo laski bez. Ja tak bym nic nie powiedziala, ale sie martwie jeszcze tym pojsciem do przedszkola - niby nie daleko i niby 3 dni, ale jednak.. 😞


ooo, to prawda, ja juz wiele razy przylapalam mojego M ze slucha mnie jednym uchem 😠


😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój nigdy nie słucha - widać taka ich natura - z góry zakładają, że nie mamy nic mądrego do powiedzenia albo znów będziemy narzekać i wtedy się wyłączają 😠 Mój nawet nie słucha jak mu mówię co ma kupić a przecież po to wychodzi do sklepu a później wydzwania co ma kupić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendobry 🙂
Nusia super nagranie 😁 ale po stopniu zaawansowania w zabawe widac kto jest kim!!! 😁
My dzien zaczelysmy znow kupka inawet siusiu do kibelka, biciem bravo 😁 tata zrobil sniadanie bo z nocki wrocil i za godzine idziemy na playgrupe ,a on odsypia 🙂
Kurde Zuzi kielek wychodzi....taka ma bulwe biedna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewuszki ! Troszke sobie poczytalam co skrobalyscie przez ostatni okres ,ale to i tak nie wszystko... hehe 🙂
Tez wspominam czesto jak Milanek byl malutki !A teraz juz taki chlopczyk sie zrobil fajny! Zaczal mi wszystko powtarzac po swojemu ,wiec uwazam co mowie ihiihi i ma tyle energii... od kilku dni nie robi sobie juz drzemek w dzien ,wiec fajnie wieczorkiem szybko odpada 🙂
No i zaczelismy chodzic na playgrupe ! Bardzo sie malemu podoba i z reszta mi tez hehe 😉 Zaluje ze wczesniej nie chodzilismy.
Monia Ty znasz moje zdanie na temat Twojej wyprowadzki 🙂 I tak jak Madzia pisze dobrze miec kogos bliskiego obok 🙂
Kurcze pamietam ,ze pisalyscie jeszcze o oczkach dzieci,karmieniu piersia ,obywatelstwie itd ale juz nie bede wracac do wszystkiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co tutaj taka cisza?
tak w ogole to my mieszkamy juz sami 🙂 w koncu po prawie 5 latach w uk hehe ale juz na prawde chcialam byc sama z mezem i synkiem to raz a dwa mieszkanie za male jest na nas wszystkich i jeszcze psa sobie szwagier kupil wiec to juz w ogole bylo troche ciasno 😉 a MIlanek jest wniebowziety bo ma wreszcie swoj pokoik 🙂 nie wychodzi z niego! teraz szukamy jakis mebli do salonu bo wczesniej byla ich sofa i dwa fotelw ale one juz byly takie brzydkie bo biale i raz prane i ten material sie do kitu zrobil no i MIlanek troche je porysowal dlugopisem hehe chce kupic cos skorzanego j ciemniejszego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...