Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Maja ja wlasnie podaje cene przed 3 latkami,bo na 3 latka masz te 16h darmowe.No wlasnie trzeba bedzie pracy w takich godzinach szukac,ale to juz na miejscu i jak sie wszystko powoli ulozy.Kurde przez to siostry gadanie mialam koszmary w nocy,ze nam sie tam nie udalo,ze musialam tu wracac i ja o pomoc prosic...zryla mi psychike 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Monia jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz. a dlaczego mialoby wam sie nie udac? jak przetrwaliscie w londynie to przetrwacie wszedzie 🤪
Maja ja sprawdzalam na stronie (za pomoca kalkulatora) i nie nalezy mi sie dofinansowanie do przedszkola. na razie musi byc tak jak jest, a jak bedzie trzeba cos zmienic to bedziemy kombinowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz kto sie myli, CAB czy kalkulator 😁
teraz juz wiem, ze na bank ze mna zle - poszlam sie wysiusiac i okazlao sie ze mam gacie na lewej stronie. dobrze, ze nie tyl na przod:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien doberek 🙂
Julcia pospala mama szczesliwa 🙂
Kurcze to od czego zalezy to dofinansowanie na przedszkole? Ja juz nie wiem sama ,bo kolezanka tez pobiera ,a z mezem robia full time normalnie! I dostaja jakos 75 % na przedszkole.
Ja juz tez nie dlugo zaczne sie dowiadywac,bo mam w planach wrocic na full time do pracy. Szef otwiera nowy interes pizza take away i na wieczorne godziny,a Radek robi w dzien ,wiec poki co bedzie ok 🙂 Ale mimo wszystko chce dac syna do przedszkola,zeby wiecej czasu z dziecmi spedzal. Co prawda spotykamy sie z koleznka czesto ,ktora ma synka i jeszcze z innymi kolezankami czasami i zaczelismy na playgrupe chodzic ,ale i tak przedszkole to przedszkole 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Nusia chyba wczoraj popila co? 😁 😁 Sylwia w koncu i tobie sie wszystko dobrze uklada i tych glupkow juz nie ma 😁


obwiniam przeziebienie i to ze w sypialni ciemno bylo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam informatykow w pracy. pytam sie kolesia czy moge tekst zapisac w takim formacie, zeby moc go przekopiowac jako link to mi wkrecil, ze nie, ze musze strone www zalozyc. wiec siadlam i wykombinowalam, ze wystarczy zrobic zapisz jako... i wybrac format ktory sie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Monia jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz. a dlaczego mialoby wam sie nie udac? jak przetrwaliscie w londynie to przetrwacie wszedzie 🤪
Maja ja sprawdzalam na stronie (za pomoca kalkulatora) i nie nalezy mi sie dofinansowanie do przedszkola. na razie musi byc tak jak jest, a jak bedzie trzeba cos zmienic to bedziemy kombinowac 😉

No w sumie masz racje,bo w Londynie to jak w dzunglii 😁 😁 Ja sie po prostu boje jak to bedzie,widomo kazda zmiana to strach,a ta jest dosc powazna.Szkoda mi tylko tej Piotrka pracy,bo naprawde swietna ja ma.Dzis szedl na 7 a juz o 9:30 w domu byl 😁 BTW trzymajcie kciuki,zebysmy sie nie pozabijali,bo on od teraz ma wolne,a we wtorek lecimy do pl.Tyle dni z nim musze wytrzymac,a on chory,gardlo go boli i jest gorszy niz chore dziecko 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeja dziewczyny ogladam film "wiek glupoty" polecam koniecznie.. zobaczycie jak my mamy dobrze...... 😞 jaka swiadomosc jest smutna....
Monia czosneczkiem go i siebie nafaszeruj,zeby Ciebie nie wzielo...a wogole to dopiero co chorowal!!!
Ej a ja tak pomyslalam,ze moze jak sie przeprowadzicie ,Ty masz prace zagwarantowana, to moze Ty idz do pracy wyrwiesz sie,a Piotrek niech sie Julia zajmuje hehehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie mega smutno zrobilo. kolezank z pracy urodzila dzdziusia i zawolalam nasza wpspolna kolezanle, zeby jej zdjecie pokazac. i spytalam sie jej czy ma dzieci, poplakala sie i mowi, ze nie moze miec dzieci... glupio mi sie zrobilo, ale powiedziala, ze to nie moja wina i ze pogodzila sie z tym juz dawno i ze nie wie dlaczego tak sie poplakala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia tak ten film. A co do kolezanki....coz zadna z nas sie tak nie moze postawic w jej sytuacji,napewno emocje nia targaly i targac beda....tym bardziej jesli ma instynkt macierzynski..biedna Pani 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
Nusia tak ten film. A co do kolezanki....coz zadna z nas sie tak nie moze postawic w jej sytuacji,napewno emocje nia targaly i targac beda....tym bardziej jesli ma instynkt macierzynski..biedna Pani 🤨


biedna, ale mowi ze jako ciocia rozpieszcza wszystkie dzieciaki do granic mozliwosci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...