Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

a ja wczoraj dalam Zuzi kaszke mleczno ryzowa ta brzoskwiniowa taka gesta byla,a ona cala wciagnela 150ml i myslalam,ze pospi dluzej w nocy.....i sie przeliczylam ZNOW hehe tak czy siak i tak te same godziny na butle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
a ja wczoraj dalam Zuzi kaszke mleczno ryzowa ta brzoskwiniowa taka gesta byla,a ona cala wciagnela 150ml i myslalam,ze pospi dluzej w nocy.....i sie przeliczylam ZNOW hehe tak czy siak i tak te same godziny na butle 🙂


widocznie potrzebuje dokarmiania, przyjdzie czas, ze sama sie odzwyczai 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc wirtualne ciocie. U nas bez zmian, placz, lament i brak snu wiec dzis poszlysmy do polskiego pediatry. Kazalam zrobic USG brzuszka, pan doktor chociaz dobrze mala zbadal, bioderka i osluchal dobrze.
Wyrok: KOLKI.
Caly brzuszek ma zagazowany. Kazal kupic Plantex, herbatki w saszetkach. juz zamowilam i jutro zostana wyslane z Polski. mam nadzieje ze pomoga bo juz nie mam pomyslu. Koper, kminek, suszarka, Infacol, masaz, cieple oklady-nic nie pomaga. A my z mezem nie mozemy juz patrzyc jak sie niunia meczy.
Bardzo mily Pan doktor, warto bylo zaplacic i miec potwiertdzenie ze zdrowa tylko ma kolki a to nie choroba tylko dolegliwosc ktora na szczescie mija.

Monia gratuluje utraty wagi, w nowym roku na miss bedziesz mogla startowac, tylko pozazdroscic.
Alanku kochany wszystkiego naj, naj, naj. Skonczyles juz 9 miesiecy.
Kayu-well done, spij w nocy zeby mama mogla wypoczac.
Gosia-powodzenia w pracy, mam nadzieje ze sie ulozy z opieka nad Vaneska
Patryczku-nie choruj.
Marylciu moja najukochansza, ciocia dzis przyjdzie i Cie wycaluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc 🙂 ostatni raz praowalam tyle godzin i dziecko z obcymi zostawilam 🤢 byla taka smutna i osowiała ze tulilam ja i plakalam 😞 😞 😞 😞 dzis juz doszla do siebie naszczescie 🙂
aaa tydzien temu przyjehal serwis nam napawic bojler i chodzil az tydzien bo w nocy znow sie zjebal 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna Izunia......nas to na szczescie nie tknelo...
Kasia snieg powiadasz!!!!!!? 😮 moze dlatego tak zimno, widzialyscie co sie w Belgii dzialo?????????!!!!!!!!!!!!!! Brak mi slow co sie z ludzmi dzieje.
Jutro ide do lekarza z Zuzia zapytac co z tym jezyczkiem. A i sprawdzalam jej temp bo miala wypieki i miala troszke podwyzszona, a to ten termometr z Lidla ,a pozniej sprawdzilam sobie, Michalowi i kolezance i tez pokazal podwyzszona,zjebany jakis jest! A mi sie zdaje,ze cos sie ruszylo bo mala pieluszke do buzi wklada , paluchy i sie drapie. I byly juz 4 kupki, z rana 3 z rzedu ale to byc moze po tej wieczornej nowej kaszce ...... 😁
Zobaczymy 🙂 Monia ,a nie ma Landord mieszkan w Gloucester gdzies hehe, przydalby sie taki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia dziekuje za cynka jak sie obraca obraz w laptopie 😁 😁 Moje dziecie zrobilo dzis to samo hehe i widzialam wszystko bokiem 😉 Wcisnela jeszcze wiele innych rzeczy.Kurde,dziecko w ciagu 10 sekund potrafi tak zmienic ustawienia,ze potem pol dnia sie musze glowic,co ona wcisnela..a tylko sie na skypie do babci chciala wbic 😁 Gosia strasznie mi przykro z powodu malutkiej.Kurcze,to moze dogadaj sie,ze bedziesz przychodzic tylko na kilka godzin po poludniu,jak juz Marcin w domu bedzie.A ten bojler to mega zlom.Maja obawiam sie,ze ma mieszkania tylko w Londku.Ide,bo gleba zaliczona i krzyki sa 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...