Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Nusia to jak wyczaisz patent,to daj znac.Iza zaproszenie wyslane.Gosia a sprawdz czy to moze nie paluszek tym razem haha glupolu ty moj:*:* Nudata to faktycznie zaszaleliscie 😁 Mnie znowu caly dzien nie bylo i teraz tez zniakm do mezulka.Bede z ranca,jak wy jeszcze wszystkie bedziecie spac 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
no i sie dowiedzialam -"zabkowanie nie jest wystarczajaca przyczyna bezsennosci"
za tydzien jak ciocia i wojek wyjada zaczynamy nauke spania, mam nadzieje ze dam rade 😮

Jest,jest mojej siostry corka do 2 roku nie spala,wyszly zeby-klopot znikl 🤪 🤪



to jeszcze tylko rok 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza1313 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
czytam z nadzieja ze pomoze

http://z1.przeklej.pl/prze2897/a7ab9a390014ce094cee7b6c/kazde-dziecko-moze-nauczyc-sie-spac-pdf


tez czytam bo mamy od kilku tygodni problem


my mamy od urodzenia ale od 3 tygodni to masakra jakas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
znam te metode ale nie mam sily zastosowac, on sie tak nakreca ze az sie zapowietrza i tchu mu brakuje z krzyku jak go poloze spac do lozeczka.

tu mowia ze powyzej 6 miesiaca wiec mam jeszcze 2 zanim sprobuje, zreszta moj w nocy spi ladnie budzi sie jessc po 7 godzinach ale zaraz zasypia, tylko w dzien aby go polozyc to prawdziwa walka teraz nawet na spacerze nie chce spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja ze spaniem maluszka nie mam wiekszych problemow jakos od miesiaca 🙂.Wczesniej to byla masakra jakas 2 godz usypiania15min spoania i od nowa...teraz po kapieli butla,lozeczko-pieluszka na glowe i melodyjka..zazwyczaj po jakis 10 min zasypia, w dzien natomiast zasypia chetniej w wozku,a w lozeczku to musi byc bardzo spiacy,czasem jakies5min go ponosze i wtedy zasypia.a i musze szeptac cichocichocichosza... 😁
niestety te durne uczulenie swedzi go i sie w nocy przebudza i drapie,dlatego od 2 dni spi z nami w lozku,bo musimy trzymac go za lapki zeby sobie krzywdy tym drapaniem nie zrobil.
Wow ale sie rozpisalam...normalnie gadulec mi sie wlaczyl 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nudta, zalozcie mu bawelniane rekawiczki, albo kupcie spiochy z takimi nakladkami na raczki 😉
a jesli chodzi o brytjski paszport, to musisz udokumentowac swoj pobyt w uk na 5 lat przed urodzeniem dziecka. moga byc p60, p45, payslipy, a nawet zaswiadczenia ze szkoly, jesli do takowych chodzilas. cokolwiek, co bedzie dowodem ile czasu tu jestes zanim maluszek przyszedl na swiat 🙂
udalo mi sie sklonic M aby mowil do malej po ukrainsku, bo przez pobyt u dziadkow osluchala sie na tyle tego jezyka, ze go rozumie, wiec szkoda by bylo to zaprzepascic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej..no mnie też się nic nie chce..chciałam położyć Alana i poogarniać trochę,ae znów któryś z sąsiadów robi remont i wierci:/ a ten już łazi i jęczy. Przed 15.00 na kontrolę z młodym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia przeczytaj ta ksiazke co linka do niej dalam 🙂 u nas noc rewelacja, mala pewnie odsypiala poprzednia 😁
wstala o 1 na mleko dalam jej polowe mniej. obudzila sie i zaczela plakac, a ja tylko smoczek w buzie, pieluszke obok twarzy, otulalam kocykiem i wracalam do lozka. nie odzywalam sie do niej, nie reagowalam na zaczepki i po 5 minutach zasnela. spala do 7 rano!!!!!!!!! 🤪 o 7 mleko i spala do 9:20
wydaje mi sie ze chyba moj spokoj tez troche pomogl. bo jak kladlam sie spac zesstresowana ze mala zaraz sie obudzi to ona po chwili sie budzila. a wczoraj posluchalam muzyki przed spaniem, wyluzowalam sie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Doberek 🙂U nas znowu noc tagedia..Srednio co 20-30 minut pobudka i potem usypianie przez 15 minut 😞Ale kolejne zeby chyba ida,bo wczoraj np 7 kup bylo.Nusia jeszcze raz dzieki za proszek:*A jak tam przygotowania do roczku?Impreza juz zaplanowana? 😁


przygotowania ida pelna para 🤪 mama ma bzika 😜 wczoraj porobilam upominki dla dzieci. przyszedl kanister z gazem do balonow i zamiast 30 dali nam 50 😉 jutro rano przylatuje moj brat z dziewczyna, nie moge sie doczekaccccccc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂 moje dziecie juz niezle spi ale ksiazke i tak poczytam w wolnej chwili, ja dzis ide sie leczyc Goska Tobie tez sie przyda, moze jednak cos poradza w koncu medycyna idzie do przodu hehehhe
A ja wczoraj spalilam lufke..........nie pytajcie jaki chillout mialam 😁 i gastrofaza na szczescie mam prawie same warzywa i jogurty naturalne wiec jedyne co to pumpernikiel mi siedzi w brzuszku hehhe
Unas dzis 10 stopni na plusie!!!! bez slonca,troche pochmurno i niby ma byc mgla... idziemy niedlugo na spacerek Michal dzis ma nocke wiec trzeba to wykorzystac. A ja od rana sprzatalam dywany nawet wytrzepane, podlogi pomyte itd 🙂!!! ale na wage dzis nie wejde ni huhu heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...