Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie Michal probuje ja uspic.Nusia moja kolezanka tak nazywa corke 🤪
My dzis ciagle gdzies, odwiedzilysmy tez 2 ciocie ulubione Zuzi 🙂 i co???jak zawsze u nich strzelila kupsko! 😁
Zaczelam jej mleko podawac Laciate - 3 dni. Ale male porcje narazie nic sie nie dzieje. Ale kupy smierdza bardziej, najpierw myslalam,ze to po parowkach ale to jednak mleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Maja widze, ze tornado to calkiem popularne imie dla dziecka:P
nazarlam sie popkornu i teraz mi sie slodkiego chce 😉
Monia wykorzystaj tesciowa i odpocznij troche 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka ja juz nie spie od rana ,Michal sie zbiera na Air tattoo jak wyprawa dla dziecka, kanapki na droge itd hehehehe
Mala spi na moim lozku wielkim .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Milanek mi choruje dalej wczoraj dostal goraczki,wiec dzisiaj pojedziemy do szpitala do lekarza niech Go przebada , bo przychodnia zamknieta na weekend 🤢 caly czas mial katar ,kaszel przeszedl ,ale ta goraczka wczoraj mnie zaniepokoila, a teraz ma 37 ,wiec wole pojechac.
Nusia najpierw slone,a pozniej ochota na slodkie? 😉 🙃
Maja to Zuzia o ktorej sie budzi? 🙂
Monia piwkuj ,piwkuj :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia sie budzi kolo 7.30 ale dzis jakos wczesniej wszystko sie odbylo i juz tnie komara na poranna drzemke. Jestem juz wykonczona..noc zawalona.Dobrze,ze slonko sie pojawilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania to moze cos zmajstrowaliscie :-P:-P:-P:-P
My juz wrociliamy i Milek ma podraznione gardelko ale ogolnie babka mowi ze ta goraczka to raczej od tych zabkow bo te tylnie sa najbardziej bolesne i dzieco najciezej je przechodza.Do jutra jak sie nie poprawi mam iac do gp :-
a u nas gorrrrac dzis i w koncu nie pada!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my bylysmy na spacerze w parku spotkalymy kolege z corka, to razniej bylo, do placu zabaw Zuzia obeszla caaaaaala dlugasna lawke dookola i wytarla ja z mokrego....zbierala wszystko co zobaczyla, a ja sprzatalam 😁 na placu zabaw korki,kapsle, i galezie.bo ona od raz do buzi.
Wracaja znalazlam znow 3 grzybki i zmoklysmy ,taka pompa nagle....teraz po drzemce obie ponadgodzinnej i juz lepiej sie czuje wyspana. I co??? czysciutkie niebo,sloneczko!az sie chce zyc 🙂
Sylwucha to ja wspolczuje, a marudzi Milanek? czy lajt??? Zuzia wlasnie strzela z karabinu heheheh,w sensie pierdzi tak! no i kupsko........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas upalny weekend, rodzinka byla, Ize wybawili Ja tutaj tak odpoczywam, ciagle ja ktos na spacer bierze niemal sie bija kto i kiedy. Iza ma swoj maly basenik ale nie chce w nim siedziec i wlazi do naszego, do zimnej wody i sila ja trzeba wyciagac.
Milanek zdrowiej chlopie, wakacje sa a ty chorujesz.
Maja dopiero na eBay wystawilas i juz sprzedalas. Ty to business woman jestes.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien doberek 🙂
No Milan dzisiaj w dobrym humorze wstal 🙂 Zobaczymy dalej.,.
Mia ,ale zazdroscimy tej pogodki Wam 🙂 U nas non stop pada..wczoraj jedynie troszke przygrzalo 🙂
Maja super ,ze udalo Ci sie w koncu sprzedac na ebayu 🙂 Ja mam chodzik funkiel nowka nie smigany 😉moze tez wystawie.
A dzisiaj znowu nieboi pochmurne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=FMcUFj9h304

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię oglądać olimpiadę i takie wydarzenie jak ogień olimpijski robi na mnie wrażenie, tym bardziej ze to wszystko dzieje się tuż obok 🙂


super, tez bym sie podjarala jakby kolo mnie szli 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryla wczoraj obudzila sie jak Jacek wrocil i do 3 nie spala. rozbawila sie ze hoho i ni cholery polozyc sie jej nie dalo. i oczywiscie o 7 wstala 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...