Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
midorada no nareszcie 🙂

a tu dzis po kapieli, wyczekujac butelki 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/171/dsc04598pc.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9603/dsc04598pc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninatrn przyjelam zaproszenie na FB ale maly ma czarne oczy!!!!!!!!niesamowite heheh fajny smieszek 🙂
Midorada wiec witamy 🙂 pisz jak najczesciej i pokaz nam Dominika!!!! 🙂 Oj Monia jak Ty to robisz? masz czas jeszcze na brzuszek wpadac? albo... 🤪 zaskoczyla haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja po mamusi oczy czarne jak wegielki 😁 😁
dzis sie smial do swojej poduszki w kolorowe groszki... nie wiem co go tak rozbawilo ale tak sie smial glosno ze i ja az poplakalam sie ze smiechu 🙂
maly w lozku zasypia a ja wreszcie moge pouczyc sie do egzaminu.. do jutra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry 🙂
Monia, super ze tak swietnie Ci idzie 🙂 przyjemne z pozytecznym 🙂

wczoraj omal sie nie posikalm ze smiechu, bo :
wrocilam z miasta, bylam zalatwic pewna sprawe, M byl z Kaya w domu, wchodze i M pyta sie czy zalatwilam, a ja na to : DUPA - nic z tego a Kaya od razu - DUPA? DUPA!!!! i tak lazila wczoraj i powtarzala ciagle 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki 🙂 taki skromny slubik w urzedzie i przyjecie w ogrodzie, albo w domu w zaleznosci od pogody 😉
a jezeli o pogode chodzi to jest masakra jakas 🤢 wlasnie wywiesilam pranie w lazience i bedzie schlo ze trzy dni... a komputer przed chwila pokazywal sloneczko - zartownis jeden 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, Zuzek dziekuje za zyczenia, a w nocy sie cos zlego z nia dzieje oj zlego 😞 jeczy, placze, kreci sie wierci, i zabki napewno bo to widac w buziaku ,ale i pryka ostro cos musze napewno wyeliminowac. Tak mysle mleko to nowe jej nie sluzy bo 1ke kupilam na roczek ,owszem jest smaczne i aromatycznie pachnie ale chyba na ten brzuszek za ciezkie. Dziewczyny ,a kiedy sie mleko krowie wprowadza? Moze juz zaczac powolutku i obserwowac? albo najpierw kozie bede jej na noc dawac bo mi sie dziecko wykonczy...dzis to spala mi pol nocy na rekach 😞 dalam espumian, nurofen syropek i nakarmilam o 1wszej to pojeczala i spala co pol godziny sie budzac z jekami i znow zasypiala, widac naprawde,ze cos jej dolega moje biedaactwo...i na domiar zlego idziemy dzis na szczepienie urodzinowe.......
Kasia czego Ty ja uczysz 🙂 rozbawilo mnie to , i jeszcze to jak Nudata napisala ,ze Monia sie do olimpiady szykuje hehe,a szykuje sie szykuje bo w gosci do niej jade z mezem i mala 🙂
Ninatrn strasznie mi kolezanke przypominasz tylko ona czarne wloski i grzywka z Bialej Podlaski 🙂 Ladna jestes pieronie 🙂 i cycochy masz czego zazdroszcze 😜 🤪
Nusia to wspaniale,ze mama sie zdecydowala na slub 🙂 Uwielbiam ludzi ,ktorzy mocno swoje zycie trzymaja i sa swiadomi,ze to oni je buduja nikt inny 🙂 Pogratuluj emocjonalnie od nas bo wiem,ze przeciez nie powiesz "mamo , moje kolezanki z internetu Ci gratuluja heheh" 😜 , a jak Marylka ????wszystko gra? pokaz jakies zdjecie bo ostatnio to tylko z Iza widzialam na FB 🙂 Swoja droga Mia tez zniknela na dluzej?
Katrina sie nie odzywa , zyja tam ?? Haloo!bo juz o Malgorzacie nie wspomne 😮
Sylwucha czynnie spedza czas , tez nam pokaz Milanka!!!
Ja dzis moze porobie draniowi troszke zdjec , to jest dopiero sztuka, ona teraz nie ma czasu na pozowanie heheh
jejciu,zyczcie mi powodzenia na tym szczepieniu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe..Nusia a u mnie wlasnie slonko sie pokazalo 😁 pierwszy raz od 2 tygodni...tak wiec pranie sie juz wiruje...
Maya u nas Pat od 2 tygodni praktycznie nie spi w nocy-zasypia u nas na lozku,przenosze go do lozeczka po czym srednio co pol godziny budzi sie z krzykiem 😞, czasem to az sie trzesie normalnie i nic nie moze sie uspokoic...takich akcji co noc jest ok 15, tak wiec wygladam jak szop pracz bo worki pod oczami mam do samej brody...ech...a oczywiscie zabkow ani widu ani slychu...
Dziewczyny ile jedza wasze maluchy? bo moj od 2 miesiecy stana z waga i midwife kazala wiecej mu dawac jesc...tylko on i tak zjada juz 2 obiady,to jak mam 3 obiady mu dawac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...