Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

kasiak napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=OB4zR7gwqMo


Sent from my iPhone jak już macie dość filmikow Kayi, to dajcie znać 😜



ja tam lubie ogladac filmiki i zdjecia naszych bejbikow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
kasiak napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=OB4zR7gwqMo


Sent from my iPhone jak już macie dość filmikow Kayi, to dajcie znać 😜



ja tam lubie ogladac filmiki i zdjecia naszych bejbikow 😉

Ja tez 😁 Ide do gp na 16:10 w zwiazku z wczorajsza rozmowa z fizykoterapeuta,ale na wiele nie licze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/img6324bs.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/8590/img6324bs.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja mmmmm tort wyglada przepysznie....
Monisia zes mnie nakrecila na aqua zumbe ze w srode ide do mnie na silownie na zajecia 😁
a co do sasiadow to bylo juz proszone nie raz... doskonale wiedza ze mamy male dziecko... wiodac nie dociera moze jak zapukaja z councilu to sie uspokoja troche...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia wrzucaj filmiki wrzucaj 🙂 Ale macie miska!Milanek tak kocha pluszaki...jak tylko zobaczy 'bijam' czyli miska to od razu sie z nim na podlodze kladzie i sie turla,caluje go hehe a jak by zobaczyl takiego duzego 'bijam' to chyba by zwariowal 😁
Maja tort wyglada na prawde pysznie 🙂 i do tego jeszcze czekoladowy...pycha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Sylwia a mi dalej stoja.
A torcicho pyszne ale ja wole owocowe, czekoladowego za to mam meza 😜
Jutro impreza ale bedzie dmuchania balonow......uhuhu, jeszcze salateczki na jutro 🙂 poki co spadam odpoczac, poczytam sobie ,Michal znow ma nocke i jutro od rana do 113 pracuje sie zaharuje chlopak ale dobrze niech czuje ,ze pracuje 😜 🤪 jestem Zolza i dobrze mi z tym hehehe
Sylwia Zuzia miski tez zaczela teraz wlasnie zauwazac, i ciagle Hello Kitty dostaje i juz je KOCHA lo matko........
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂Torcicho przepiekne!!!!!!!Maja wiem,ze teraz jestes zajeta,wiec po weekendzie zloze ci zamowienie na opaski 😁 😁 Ja nie wiem o co kaman...kolejne 0,5 kg mniej!!!! 😁 😁 😁 Hihihihi ale sie ciesze i juz sie jutrzejszego basenu doczekac nie moge 😁 A narazie ide porobic cwiczenia od fizykoterapeuty.
A co do wczorajszej wizyty,to mimo,ze fizykoterapeuta powiedzial,ze to,co neurochirurg napisala co mi wychodzi z rezsonasu to dwie rozne bajki,to mimo wszystko ona nie czuje potrzeby podwazania opinii lekarza,bo to przeciez lekarz!Ale obiecala,ze skonsultuje to z reszta lekarzy w przychodni i za tydz mam zadzwonic co zadecydowali...pewnie chciala mnie splawic i tyle 🙃 🙃 🙃 🙃 W d...ich mam!! Skoro o d... mowa to ide,bo cora wlasnie cos stworzyla haha 😁 😁 Maja udanej imprezy.Ja dzis sie z domu nie ruszam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kocham mojego meza....caly tydzien mowil,ze w sobote nic nie robimy i odpoczywamy.Dzis wrocil z pracy,zjadl obiad i kazal nam sie do wyjscia zbierac 😁 Najpierw pojechalismy na farme i Jula miala radoche,bo mogla zwierzatka glaskac 😁 Najwieksza radoche jej kozy i swinia daly 🙂 A potem pojechalismy do Highgate Wood i miala mega radoche.Pobiegala po lesie,a najwiekszy ubaw jak rozpedzila sie z gorki i nie mogla zahamowac hahaha 😁 I wszystkie psy zaczepiala.Niczego sie nie boi i trzeba na nia uwazac.A teraz popijam sobie winko zamiast piwka..duzy sukces hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I mnie sie fotki podobaja 🙂 Super...widac,ze impreza udana 🙂
U nas tez pogoda tragiczna! Milan jeszcze sie przeziebil ,kaszel ma okropny i katar.
Wczoraj znowu ze znajomymi spedzilismy caly dzien... na wieczor zrobilismy sobie wypasna kolacje-ale to byl juz ostatni raz dobroci ,bo od dzisiaj znowu zaczynam diete niestety. Zwazylam sie u kolezanki wczoraj i od kad wrocilam z Pl jestem na plusie 6 kg!!!!!!!! Za duzo sobie pozwolilam 🤢 ale juz z kolezanka zgadalysmy sie ,ze bedziemy biegac 😜 😁
Nusia widzialam te salatki w arbuzie ostatnio kolega wystawil zdjecie na fb tzn udostepnil z jakiejs strony - smacznie to wyglada 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a my chyba dzis mamy szczepienie chyba, bo nie mam godziny ustalonej ,a do przychodni nie idzie sie dodzwonic ale mi to akurat na reke bo sie boje tego szczepienia jak nie wiem co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jedna laska cchce kupic buciki clarksa ,ktore juz sa za male dla Zuzi tyle,ze do Belgii, nie wiecie moze ile okolo taka paczuszka bedzie kosztowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko Monia ja pojde 😜
musze isc do barclaysa bo Michal chce bilet na Airtattoo
Nusia juz policzylam troche drozej niz w Uk. 3.68 za mala paczke do Belgii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...