Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

MonisiaD napisał(a):
http://www.wielkiezarcie.com/recipe73.html
Tylko wyjmij jak sa jeszcze troche miekkie u gory,bo ja pierwsza blache spalilam :P A one jak wystygna to stwardnieja.Miodzio sa 😁


super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Zuzia dzielna bestia 😉
wlasnie mi moje dziecie przynioslo naklejki z szafki do ktorej myslalam ze nie ma dostepu 😮
a w ogole przemeblowanie w sypialni zrobilam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dzis mialo gorszy dzien i tak mi dalo popalic,ze nie wiem,jak sie nazywam 😁 Tatus ja usypial,bo ja mialam juz jej dosc!Nusia tez dzis robilam przemeblowanie,ale na polkach,bo cora zaczela za wysoko siegac 😁 Maja to mi na angielskim ebayu znalazlo,tam na dole zawsze jest,ze mozna z zagranicznych.Wybralam to i masz 😁 Zel naprawde jest niezastapiony.Lece sie kapac,moze to mnie rozluzni.Ninatrn podejrzewam,ze u nas jazda byla wlasnie przez ta pogode,bo dziecie niezwyczajne caly dzien w domu siedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia nic nie mow o przemeblowaniu, bo jutro wszystko wraca na stare miejsce... Manini ma lozeczko kolo okna i zaczela mi zaslony targac, a jak jej mowilam, ze to si i nunu to ona sie smiala si ala, si ala i jeszcze mocniej ciagnela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 🙂
Olek zasnal wczoraj o 18.30 i obudzil sie dzis o 7 rano 🤪 🤪
przebralam nakarmilam i pospal jeszcze z nami w lozku do 9.30 😆
zlote dziecko normalnie 🙂
a teraz siedzi i oglada How to cook like Heston.
stroj mi przyszedl jutro uderzam na basen 🙂
nusia ja musze miec zwiazane wlosy bo Olek z kolei lubi zlapac i ciagnac za wlosy az wyrwie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 a my bylismy stara kolezanke odwiedzic w innym miescie,
a co do wlosow a raczej spinek 🙂 Zuzia uwielbia klamerki do wlosow i probuje sie biedna sobie na glowe przypinac hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co?Ja mam chyba za miekkie serce...kurde..dzis caly dzien spedzilam u Ani,tej od Lukasza.Ona jest w drugim miesiacu ciazy i do poniedzialku opiekuje sie jeszcze siostry synkiem,ktory ma 9 miesiecy,a jest wiekszy i ciezejszy od Julii...no i dzis rano mi napisala,ze bardzo zle sie czuje i nie wie,jak sobie poradzi z chlopakami...to sie zwinelam i pojechalam jej pomoc..i tak do piatku bede u niej od 8-3 siedziec...dopiero do domu weszlam i biore sie Piotrkowi za obiad ,bo jak wroci to na zakupy trzeba jechac,bo tesciowa w sobote bedzie..nie wiem,kiedy ciasto upieke,salatke gyros zrobie,bigos...ehhh...tak to jest,jak sie wszystkim chce pomoc...ale ja nie umie byc obojetna,jak ktos pomocy potrzebuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia dobre serce masz dziewucho 🙂
chcesz to przyjade i Ci pomoge :P daleko nie mam...
a moj rumcajs dzis wogole nie spi...
bylismy w sklepie po mleko i w zadnych z 5 sklepow w naszej okolicy nie ma Aptamila 1 😮 😮 😮
dobrze ze chociaz w kartonikach byl to mu wizelam bo tak chlopaczyna nie mialby co jesc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia a potem Cie plecki bola 😜 wiem, ze masz dobre serducho i myslisz o innych, ale pomysl tez czasem o sobie 😉

wyszlysmy przed chwila z Manini do ogrodu, bo helikopter strasznie blisko latal. i bylo wielkie woooow i machala baj baj. a potem wziela konewke i kwiatki zaczela podlewac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i podaje przepis na przepyszna rybke 🙂 robilam ja dla malej a sama zjadlam solidna porcje 😜
na patelni szklimy posiekana cebulke, do tego pomidory z puszki (mozna dac swieze, ale bez pestek i skorki) przyprawy i ziola do woli i do tego na koniec rybe pokrojona w kostke. a do tego kasza gryczana - niebo w gebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UHHHH rybka napewno pyszna Nusia ,a ja sama przepadam 🙂 ja dzis Zuzi na kolacje ryz na mleku zrobilam moze sie zatka na noc i przespi cala w koncu hehe
ogolnie to jestem troche wymeczona...
Monia Ty to zawsze dasz rade 🙂 przynajmniej Twoj mozg sie wolniej starzeje jak ma tyle zajec heheh
ah Monia i juz te z biedronami gotowe. Reszte porobie jak bede miec wene mam nadzieje,ze jeszcze dzis troche jej poczuje... 😉
Ah pilam dzis Frizza truskawkowego, pierwszy raz sie skusilam bo to CIDER ale pyszny! polecam, ja ostatnio jakos slodkie alkohole preferuje..chyba sie starzeje heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja w ogole lubie te truskawkowe cidery albo fruli 🙂 Kupie,jak przyjedziecie,zobaczysz,jakie dobre 😁 Dziecie spi,zakupy rozpakowane,lece prasowac,bo jutro znowu na 8 do Ani :P Maja dziekowac za opaseczki.Kase ci teraz przelac czy przy odbiorze?Nusia ja o sobie zawsze mysle..tylko najmniej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my sie wakacjujemy, ucieklysmy od deszczu w UK. Tutaj teraz upalow nie ma ale na krotki rekaw chodzimy i dziecko cale dnie na dworze spedza. Dzis bylysmy w lesie, komary nas pogryzly i Iza zjadla 2 garscie malin a pozniej jeszcze cala rybe u cioci na kolacje, na obiad kasze gryczana z warzywami a na sniadanie bulke na parze z jagodami. Ona chyba sie przejela swoimi 7 miesiacami i postanowila wszystko jesc, ale nie w takich ilosciach dziecko!!! zobaczymy jaka bedzie noc po tych przysmakach. jej nie mozna dac nic na sprobowanie, ona je dopoki inni jedza.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/dsc3261l.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7474/dsc3261l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mia mmay podobnie! tyle,ze Iza mlodsza heh buzia sie nie zamyka 😁 chociaz przyznam,ze dzis na sniadanie kanapka z baleronem , po pewnym czasie przestala smakowac i wszystko wyplula , finito...wiecej nie weszlo....mnie wprawila w oslupienie! 😁 dziecko sie w koncu najadlo, chyba musze jej wiecej chleba dawac heh
A ogolnie to po wczorajszych paroweczkach 2 kupy jedna po drugiej. Teraz znow odsypia nocke ,a ja mam chwile ale czeka mnie troche szycia jeszcze.
Monia kase na konto poprosze ,chyba masz namiary?
Dobra mile kobiety, milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mia rzuc grzybami 🙂 🙂Please! Ninatrn a co to za egzamin cie jutro czeka? Maja zaplacone 🙂A namiary faktycznie mialam,sorki,zapomnialam 😜 😜 Ja wlasnie do domu weszlam,lece obiad mezowi robic,corce rosolek i pewnie ledwo sie obroce,to juz bede musiala wychodzic na basen.Bleeee ale powiedzialam Ani,ze jutro nie przyjde,bo musze porobic przed tesciowej przyjazdem,ale tak naprawde chce zwyczajnie odpoczac.A w sobote przyjedzie mi nowa pralka 😁 Napisalam landlordowi,ze tej cos dolega,bo wode gotuje,to mi nowa zamowil 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...