Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

hej ,Sylwia znow nocka taka sama....a od rana biegunke ma po wszystkim co zjada,w koncu dalam kozie mleko i nie bylo nic. Ale napewno banany trzeba odstawic, mleko aptamil. ogolnie to ide robic jej obiadek kaszke z warzywami. Wczoraj dostala ryz i jak sie najadla to oplula wszystko, jezyk wtedy wywala i rekoma z buzi wyciaga. Masakra heh. Na szczescie pora obiadowa jest zawsze z krzeselku do karmienia wiec przynajmniej jedno miejsce mam do czyszczenia nie wszystko dookola 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co za dzien;/ schodzac ze schodow z lozeczkiem dla malego poslizgnelam sie i zechalam na boku w dol ;/ upadlam na prawy lokiec i teraz nie moge reka ruszac wogole ;/ do tego tylem gloy w schodek przywalilam i mi sie teraz w glowie kreci ;/ jak mi sie nie poprawi pojade do szpitala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejciu ninatrn mam nadzieje,ze nic powaznego, ale ostro zjechalas....
Sylwia tez mi sie zdaje ale nie bede wiedzia dopoki drania zeba nie zobacze 🤨 zjadla tez troche spaghetti odemnie i bez kupki, kisiel tez jej dalam kilka lyzeczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
jakos ciezko mi znalezc czas na pisanie z Wami, ale moze juz niedlugo choc troche sie unormuje to bede czesciej zagladac.
NInatrn uwazaj na siebie. Mam nadzieje, ze mocno sie nie poobijalas. Olek to fajny juz klopsiu jest 😉 😉

Lee do mojego - znow placze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nic mi nie jest... potluklam obie tylek i zdarlam skore z calego lokcia... prawa reka troche mnie jeszcze boli ale jakos przezyje :P Olek zjadl dzis jabluszko ale minki robil 🙂 sie nasmialam przy jego karmieniu 😁
co mu moge jeszcze dawac oprocz marchewki i jablka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninatr lepiej parzyc albo piec jablko bo taki mlody organizm nie trawi surowego. Jak chcesz to dawaj te sloiczki dla najmlodszych ale marchew najbezpieczniejsza, mozesz tez dawac ziemniaczka i gruszke.
I uwazaj na siebie bo sie zabijesz, dobrze ze dziecka nie mialas przy sobie.

Izabela chodzi za rączki i wszedzie, prowadzajacych pod dostatkiem to dziecko lepiej sobie radzi z dnia na dzien. A na brzuchu to sie tylko kreci i z raczkowania nici.
Pogoda nadal dopisuje, jestesmy na dworze od 10 do 19.
Pozdrowienia z Polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/csc0880.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5474/csc0880.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂 u nas w koncu sloneczko zawitalo 🤪 Maryla biega po livingu i lapie refleksy na scianach, kanapie i fotelu i robi wooooow 😁
Sylwia dzieki, uwielbiam to zdjecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 Ale Maryla usmiechnieta ,ehh 🙂 cudowna panienka 🙂
Mia co to byly za czasy,kiedy Zuza lezala na brzuszku.......cudowne czasy heehee
dziewczyny ja mam problem z komputerem jakis wirus sie wzarl i nie umiemy go usunac, pewnie bedzie trzeba formatowac i wszystko zgrywac na dysk dodatkowy i to na dniach zrobimy bo sam sie komp wylacza nagle....wykryl antywirus zlosliwe jakies 1 stopnia ityle wiem,nie znam sie na nich wcale ale przypuszczam,ze to z FB sie sciagnelo bo czasem k....rozsylaja i wystarczy otworzyc wiadomosc,nie trzeba jej czytac ani klikac na linki,ja otworzylam i mam ..........fuck!
Moj maluch dzis znow noc przejeczal ale z niewygody bo w wedrowiec w takich pozycjach spi jak na pocztowkach z duupka w gorze, teraz odsypia.......bo wstala razem z tatusiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja jak tak czytam jak o Zuzi piszesz to wszystko podobnie wyglada u nas 🙂 Ale w koncu jest tylko miesiac roznicy 🙂 Milanos tez wlasnie sie tak wierci,przekreca!Glowe na ta siatke daje od lozeczka i potem ma na czole odbita hehehe i ta dupka do gory tez tak czasami spi!!!Slodko to wyglada !
Laptopa ostatnio formatowalam z tata przez skype'a hehe i nawet mi wyszlo ! Ale nie musialam nic przenosic ,bo jeden dysk formatowalam ,a u Ciebie caly zawirusowany jest?
Nusia na pewno to tylko przejsciowe w Polsce i zaraz znowu bedzie grzalo!!!A kiedy w ogole jedziecie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lepiej lepiej tylko reka mnie jeszcze boli...
bylismy dzis na wazeniu i Olek wazy 8.44 kg 🤪 🤪 🤪 🤪
w domu go zmierzylam i mierzy 70 cm
do tego HV powiedziala ze nie mam mu dawac nic innego jak tylko mleko. a jesli chce wprowadzac nowe pokarmy to jak najpozniej najlepiej od 9 miesiaca... i ze skoro tak duzo je to moge kupic mu aptamil dla glodnych dzieci... powiedzialam jej ze po tym mleku Olek dostal uczulenia to stweirdzila ze to niemozliwe...
i juz w sumie sama nie wiem co mam robic... jedni mowia tak inni zupelnie co innego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tez tak uwazam jak Kasia.Ja podobnie jak wiekszosc tutaj dziewczyn (chyba nawet wszystkie) ok. 3 miesiaca dalam malemu sporobowac czegos innego.I wlasnie na poczatek tak po lyzeczce i stopniowo wiecej 🙂 No ,ale jak juz pisalam mleko zageszczalam kleikiem ryzowym i byl najedzony i szczesliwy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...