Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

ale cicho znow na forum,co z Wami babeczki?? Katarzyna gdzie jestes?! 😁 Jestm zadna zdjec Kayki 😁
Moje dziecie spi, ale dzis pocisnela az sie poplakalam 😁 z radosci, z 8 kroczkow na raz! Spodziewalam sie ich za kilka dni ,a tu tak z grubej rury 😁 kochane moje i od raz sie wtula i mowi mamaaaaa 🙂 u nas wesole miasteczko sie rozstawilo,jutro startuja 🙂 pojdziemy posluchac muzy glosnej Zuzia przy tym tanczy jak jestesmy na placu zabaw 😁 bo to obok. Rano idziemy na playgrupe tam gdzie tydzien temu ,a pozniej jakis festiwal jedzenia jest!!! tez pojdziemy a po poludniu na to wesole miasteczko - wszystko same bo tatus pracuje az do 22giej z tego co pamietam ,caaaaalutki dzien.
Ninatrn ja nie pamietam serio kiedy spalam tak dlugo, chyba jak w ciazy bylam.....nawet jak mam czas to mam robaki w dupie i nie usiedze w lozku bo zawsze mam cos do zrobienia-taki wkret w glowie nie daje odpoczac......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 i bylo sloneczko ,bylo!Fajnie cieplutko sie robi w koncu!
Poszlismy spacerkiem do asdy ,a kawalek mamy hehe obkupilam Milanka w dresik i 3 bluzki w sumie nie drogie,portki 6 f ,a 3 bluzeczki 5 ,wiec nie najgorzej 🙂
Nina Ty szczesciaro do 10 rano sobie spisz no! 😉 Milan mi jeszcze nigdy tak dlugo nie spal 🤢
Maja i co tam porabialas dzisiaj?Pewnie sprzatalas w domu jak bylas sama hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia u nas nie ma chyba takich dla takich maluchow karuzel,musze obczaic bo ona strachliwa na nowosci i jeszcze bez mamy by miala byc uuuuuuu 😁
kurde dlaczego wieczorem zawsze takie smakowite reklamuja zarcie?????????????? az mam ssanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ,ze dziewczyny sie bawia 🙂 nalapcie tam sloneczka i moze jak wrocicie to zalapiecie sie jeszcze na angielskie 🙂 fajnie Nusia ,ze sie odezwalas !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pospalam bo Robert o 8 wstal z malym i sie nim zajal 😁
wlasnie skonczylam prasowac jakos tak mnie wzielo....
jutro idziemy na baby massage ... kazali przyniesc jaka cold pressed olive oil wiec rano jade na poszukiwania...
jak nie znajde to wezme bambino bo napisane na butelce ze do masazu jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninatrn nawet zwykla oliwka moze byc.A w ogole dziwne,bo u nas oni to zapwniali.a moje dziecko w pl zamienilo sie w potwora..wczoraj babka w autobusie zaczela sie madrzyc z bestresowym wychowaniem,to tak jej pojechalam,za az sie przesiadla,wredny babsztyl.Kurde mam nadzieje,ze w domu Julia bedzie normalna.Nusia super,ze Maryla zadowolona.Sylwia gratuluje zakupow.U nas mloda sie tak oblowila,za paczke musze z pl wyslac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,
Monia wyluzuj 😜 na wakacjach jestes 😁 a Julia w koncu bedzie grzeczna i na nia czas przyjdzie 😁
Idziemy na playgroupe zaraz, buziole 🙂 aaaa i noc znow zawalona......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to znowu ja Nusia 😜
Monia a moze Juli jakies zabki ida czy cos. jak Maryla sie zaniesie ze nie moze tchu zlapac to jej w twarz dmucham i od razu przechodzi 😉
a obce babcie uwielbiam - dzisiaj Maryla przewrocila sie na deptaku i bylo "bo takie malenstwo tak puszczaja i cos tam jeszcze " 😜 a ostatnim razem Maryla plakala bo w wozku nie chciala siedziec tylko isc i tez babsztyl jakis "bo to trzeba parasolke dziecku zalozyc a nie tak slonnce swieci"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ktos sie tu na moim loginie rozpisuje ;-)))
Iza ma raj bo Marylka jest w tym samym domu-a to dla niej IDOLKA, wszędzie chce za nią chodzić a Marylka ucieka.
Nintram co do krzeselka to my mamy Chicco Polly Magic 0+ do karmienia ale na początku jest jako leżaczek a później dostawiasz do stołu dla dużego dziecka, trochę droższe niż inne ale naprawdę super, polecam, jak dobrze pamiętam to Kaya też takie miała.
Nam powoli urlop się kończy. Dostałam dobrą wiadomość z pracy, mam dużo urlopu do wybrania i pozwolili mi brać 1 dzień w tyg przez Wrzesień i Październik-dzięki temu będę miała pełną wypłatę i 4 dni w tygodniu pracy.
Poza tym to pogoda w Polsce zmienna, do poludnia przelotne opady a po 16 słońce i ciepełko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my po zabawie i odespalysmy noc. Zuzia duzo dreptala i lapala zajace i zabierala dzieciom zabawki 😮 😮 😮 😮 pierwszy raz widze taka zlosc ,zabiera odkreca sie i do mnie przynosi. Musialam sie usunac,zeby sie na dzieciach skupila i troche pomoglo bo tak to tylko mi kolo nogi sie trzymala.....
Nusia ,Mia fajnie dziewczynki beda sie razem wychowywac 🙂 to jak Maryla jest wzorem dla Izy to Nusia masz podwojne zadanie w wychowaniu!!! hehe
Kurde Monia mam nadzieje,ze to przejsciowe, a moze za tata teskni?za domem moze to reakcja na zmiany....dla nas to fajne takie wyjazdy ale dziecko potrzebuje sie czuc bezpiecznie, stabilizacji itd. mnie tez czeka ta przeprowadzka i pewnie mala nam zrobi hardcore.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja nie wiem co wstapilo dzis w moje dziecko co chwile ma napady paniki... wrzeszczy placze nie wiadomo dlaczego 😞 😞 uspokoic go nie idzie... a jak sie juz uspokoi to za chwile to samo 😞 😞 😞
mam nadzieje ze zaraz zasnie bo ja padam na cycki juz... mia wlasnie na te krzeselka chicco patrzylam mam vouchery do toys r us tylko musze zobaczyc na zywo jak one wygladaja i porownac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mia7 napisał(a):
Ktos sie tu na moim loginie rozpisuje ;-)))
Iza ma raj bo Marylka jest w tym samym domu-a to dla niej IDOLKA, wszędzie chce za nią chodzić a Marylka ucieka.
Nintram co do krzeselka to my mamy Chicco Polly Magic 0+ do karmienia ale na początku jest jako leżaczek a później dostawiasz do stołu dla dużego dziecka, trochę droższe niż inne ale naprawdę super, polecam, jak dobrze pamiętam to Kaya też takie miała.
Nam powoli urlop się kończy. Dostałam dobrą wiadomość z pracy, mam dużo urlopu do wybrania i pozwolili mi brać 1 dzień w tyg przez Wrzesień i Październik-dzięki temu będę miała pełną wypłatę i 4 dni w tygodniu pracy.
Poza tym to pogoda w Polsce zmienna, do poludnia przelotne opady a po 16 słońce i ciepełko.



dokladnie, my wlasnie mamy dla Kayi takie krzeselko, polecam 🙂
my na wakacje teraz nigdzie sie nie wybieramy, ale za to w grudniu lecimy na 2 tygodnie - swieta i nowy rok do egiptu 🤪 ciesze sie, bo jeszcze tam nie bylam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂 A ja juz od 5 na nogach.Dzis juz wracam do domku.Julia chyba wyczula pismo nosem,bo w aniolka sie od wczoraj zamienila 🙂 Kocham ja,jak jest taka grzeczna 🙂Maja widze,ze Zuzia nie prozbuhe,maly sprinter ci rosnie hihi.Nusia Julii 2 zeby ida na raz.Wczoraj prawie nic nie zjadla.A fo tego ciagle kogos odwiedzamy i wciaz nowe miejsca i twarze sie pojawiaja,wiec to pewnie dlatego taka nerwowa byla.A i fajnie,ze dziewczyny sa razem na wakacjach.Beda mogly razem polobuzowac u dziadkow.A dziadkowie pewbie wniebowzieci 🙂 Kasia fajny pomysl z tym egiptem.My w tym roku tez wakacji nie robimy,bo piotrek urlop trzyma na szefowej operacje.Ninatrn jak tam Olus dzisiaj?Sylwia jak tam w pracy?Przyzwyczailas sie juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry z rana 🙂
Mala w oknie do ogrodka chce isc........cieplo od dzis mamy LATO!!!! 🙂
Kasia fajnie,ze Egipt moja siostra byla i sa miejsca i MIEJSCA trzeba uwazac podobno.Ale to jak wszedzie moim zdaniem.
I bajeczki ogladamy na cbebies 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jak wiem juz ze bedziemy sie przeprowadzac to nic mi sie nie chce robic juz w tym domu. Ale TRZEBA 🙂 tylko ogrodek mam juz gdzie chodzi mi po pielenie i te sprawy.
Maluch mi buziaczki puszcza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia juz dzis napadow nie mial ale strasznie marudny byl...
odkrylam kolejna biala plamke na dziaselku i juz teraz nie wiem czy to od tago czy od szczepionki...
jutro idziemy na basen ciekawa jestem jak Olek zareaguje..ja tez sie wybasenuje 🙂 nareszcie jakis porzadny rodzinny wypad tylko w 3 🙂
dobranoc dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...