Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monisia wiem co to za bol bo tez mazi miedzystawowej (bo tak to sie nazywa) nie mam w kolanach....
nie bylo mnie bo sciagnelam obie 3 sezony Roswell i mnie wciagnelo... 4 dni ogladalam prawie non stop :P
Olek mniej marudny jest za to spi calymi dniami... w nocy za to lata po calym lozeczku... wczoraj spal w poprzek z nogami miedzy szczebelkami....
super pogoda mam drzwi ogrodowe otwarte w kuchni i z boku w salonie ale zero przewiewu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Sylwia nie od 15 tylko od 3ciej w nocy ......hehehe
Mamy mieszkanie zaklepane 🙂 naprawde duze. Sa dwie ogromne sypialnie w tym z jednej z nich wejscie do lazienki. To gora. Na dole 2 living roomy, jeden polaczony z kuchnia duzy i jeden mniejszy od wejscia, tak,ze wchodzi sie od raz do livinga. Kuchnia mala ale wszystkomajaca. Ogrodek duzy z tylu , wszedzie jakies zakamarki gdzie mozna cos pochowac, i w sypialniach szafy takie prowizoryczne wbudowane. Ogolnie nie jest nowe ale naprawde fajne. No wiec Monia bedzie gdzie pic 😁
Pogoda przecudna. Kupilam Zuzi basenik taki malusi w funciaku i nie chciala z niego wyjsc! najpierw nogami weszla to chciala uciec ja tez weszlam i pokazalam jej jak tupac zeby pluskalo, pozniej raczkami i z pampkiem sie wladowala do niego to ja rozebralam do golaska i juz poszlo.............heheh swietna zabawa ale z 5 minut jej pozwolilam bo nie wiem czy sie nie przeziebi od tego neglizu...a teraz spi maluch 🙂 Nocke odsypia ,apropos bylo tak goraco w nocy,ze myslalam,ze zejde! okno otwarte a tak duszno....no szok...mielismy wczoraj na wesole miasteczko poszalec ale byla masa ludzi i wielkie kolejki to sie odechcialo czekac.
A i wiecie co zaczelam sie za praca rozgladac tak powaznie ale ciezko bedzie te godziny dopasowac z tego tytulu,ze Michal na rozne zmiany pracuje..ale dla chcacego nic trudnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wreszcie zdecydowalam sie na krzeselko 🙂 jutro jade odebrac http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3767481/Trail/searchtext%3ECHICCO+POLLY.htm 😁
i basenik chce tez kupic Olusiowi bo on tak uwielbia sie pluskac 🙂 chcialam kupic malutki tylko dla niego to sie moj ukochany oburzyl ze sie on nie zmiesci i mam kupic taki do ktorego on tez wlezie 😁 😁
Maja super ze znalezliscie mieszkanie 🙂 my tez niedlugo bedziemy szukac zeby Olus mial swoj pokoik 🙂
a poza tym moje dziecie nosi ciuchy dla dzieci 4-6 m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ciesze sie,ze mieszkanie sie podoba.Napewno je opijemy 😁 Ale najpierw musze z wami opic nasze,bo jeszcze nie bylo okazji 😜 😜 😜 Wiem,jestem monotematyczna-przyjezdzajcie nooo 😁 😁 Posciele wam na piatek hehe 😁 My dzis tez basen zaliczylismy.Julia sie wyszalala jak glupia haha 😁 A pokoik tez planuje Julce robic,ale to w przyszlym roku jakos,bo lubie byc blisko niej jak spi 🙂
Ninatrn a przymierzalas Olka do krzeselka?Bo czasem moze sie okazac,ze faktycznie moze byc za male.Lepiej sprawdz to zanim je do domku wezmiesz 😁 Ciekawe jaka nocka nas dzis czek..wymeczylam diabla,wiec mam nadzieje,ze przespi ladnie.A ja sie zimnym piwkiem chlodze hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja cora nie wstala dzis o 4:30.... wstala o 4!Wykonczy mnie diablica:P Ninatrn to czekamy na zdjecie szefa w swoim nowym fotelu 🙂 Kurde,mowi sie,ze kto rano wstaje,temu pan Bog daje..to ja powinnam byf milionerem...a tu dupa 😁 Ide sobie 3 kawe zrobic,co sie ocuce troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski 🙂 pisze z telef więc może jakaś literowka wkrasc. Monia, masz lekko przerabane, nie zazdroszczę : i bóle, i niespanie po nocach... Ninatr, o ile pamietam, szukalas krzesełka od urodzenia, ten jest od 6 mies. chcesz go teraz tam wsadzić? przedwczoraj przeprowadzalam mojego Patryka do Londynu, zonaczymy czy już na stałe, czy tylko na chwile. Mam nadzieje ze na stałe, bo czas mu już się usamodzielnic. Dziś po pracy jadę z Kaya do znajomej która ma 3 mies starsza córeczkę . Wczoraj Kaya byla u niani i nie bardzo chciała tam zostać, zbyt zadko tam chodzi i dlatego jest norprzyzwyczajona. Ale już widzę jej inne zachowanie, wszystko można jej wytłumaczyć , chwyta nowe umiejętności...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja gratuluje mieszkania 🙂 No to teraz czeka Was roboty z przeprowadzka! 🙂 Ale urzadzanie to juz sama przyjemnosc 😉
Monia nie pij tyle kawy! 😉 😜 😜 Wiecie ,ze moj Milan ostatnio tez jakies pobudki mi w nocy robi i placze!Musze Go brac do siebie i dopiero zasnie i wtedy Go przenosze. Dzisiaj to samo bylo i jeszcze cos zasnac nie mogl ,wiercil sie ,na brzuch, na plecy, na bok w ogole takie dziwne pozy robil hehehe a mamusia o 5 wstaje do pracy i tak sie nie wyspalam 🤢
Cos juz dzisiaj pogoda sie pierniczy...wiec chyba ostatnia kapiel w baseniku 😞 a jutro mamy isc do znajomej tez sie pluskac i ciekawe czy bedzie ciepelko...
Marylka zdrowiej szybko :*
Nina prezesik super ma siedzonko 🙂 hehe zadowolony jest ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia zadowolony to malo powiedziane smieje sie caly czas i gada do siebie 🙂
na swoj wiek jest bardzo duzy wazy juz pewnie ponad 9 kilo.

musze zaczac szukac nowego fotelika samochodowego bo po malu to ktore mamy robi sie za male...

woda w baseniku sie nagrzewa o bedziemy sie pluskac bo jutro podobno juz burza ma byc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, Ninatrn fotelik fajny i ma regulacje na polzezaca pozycje wiec bedzie ok, Kasia -wlasnie dlatego go kupila 😉 wie co robi .
Moja terroristos znow szalenstwo w nocy! teraz odsypia. Ja juz po. Mielismy dzis jechac nad jezioro ale jak rano wstalam to marzylam tylko zeby wrocic do lozka i Michal zabral Zolze na spacer a ja w kime. 🙂 i kupil jej kostium kapielowy 🙂 z hello kity haha ale slodki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninatrn czym ty Olusia karmisz???Jula ma prawie 1,5 roku i wazy 10,6kg 😁 I jeszcze z niej dumna jestem,ze tak ladnie przybrala na masie.No,ale w sumie to facet 😜 😜 😜 Ja dzis spedzilam dzionek u kolezanki popijajac winko na lezaczku,a dzieci w basenie sie taplaly.Fajny patent,bo to basen z namiotem jest 😁 😁 Dopiero do domu mnie podrzucili.Sylwia nie krzycz-kawke znowu pije haha.A Olusiowi widze,ze tron sie bardzo podoba hihi 😁 Sylwia nie wiem jak u ciebie,ale u nas gorac jak cholera!!!Maja dawaj fote Zolzy w stroju kapielowym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia Twoja Kaya tyle razy sie przewracala i ani razu nie pisknela... twarda dziewucha 😁
Monisia jak to czym mlekiem, marchewka i jabluszkiem 😁 😁
teraz pije wiecej herbatki bo goraco wiec nie je tak duzo mleka...
co do tronu to wlasnie w nim zasnal... kochane moje caly dzien nie spal... teraz padl dopiero...
chyba go kapiel w basenie tak wymeczyla 😁 😁
tak chlapal ze cala mokra bylam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie dzis bylo cieplusio 🙂 widze,ze wszystkie maluchy sie w wodzie trzeptaly , moje dziecie nie chce nic jesc zjadal tylko dwa jogurty dzis i mleko 2 razy i teraz na noc sojowe wypila, reszte wypluwa.....teraz chodzi z moja waga po salonie hehehe.i pierdzi........ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...