Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doberek.Maja zazdroszcze nocki.U nas dzis moje dziecko postanowilo wstac o 3 i do 7 walczylam,zeby ja uspic..potem zasnela na niecale 2h..Znowu cos jej sie miesza:P Zdrowka dla was kobitki:* A co do tej ksiazki,to ja jej do konca nie doczytalam..byla swietna lektura w ciazy,ale po porodzie nie mialam czasu i sil sie za nia zabrac...teraz tak sie zabieram za jezyk dwulatka tej samej autorki.Mam na komputerze i tyle 😁 😁
Marylu witamy spowrotem.Krzysiu przecudny 🙂Kawal chlopa kobieto urodzilas 😁 Na popekania niestety ci nie pomoge,bo mialam cesarke.Moze szalwia to przemywac?Bo ona ma wlasciwosci gojace i sciagajace co?
Ninatr dom posprzatany?Gotowa na tesciowa? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
jak mi sie nie che sprzatac dzis..... ☺️ ☺️ ☺️ mam kupe prasowania i wiele innych rzeczy do zrobienia i normalnie nie moge sie zebrac ☺️ ☺️ ☺️
ale juz niedlugo mam urlop 🤪

To jak u siebie porobisz,to zapraszam do mnie,bo tez wszystko na mnie czeka..a ja ledwo chodze od kilku dni i nie mam sily nic zrobic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia wszystko posprzatane... wlasnie odkurzylam jeszcze raz bo nakruszylam slonecznikiem :P
jak dzis weszlam do sklepu i zobaczylam slonecznik to kupilam 2 😁 3 lata nie skubalam 😁 😁
Olek siedzi i w kolko mowi BABA BABA 😁 a jak mu mowie ze jutro przyjezdza to az sie trzesie z radosci 😁
ide przygotowac kapiel dla krolewicza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninatrn spróbuje olejku. Chociaż boję sie cokolwiek przykładać do tej otwartej rany. Tam gdzie zostały szwy to super sie goi.
Życzę ci dużo cierpliwości w czasie pobytu teściowej 🙂
Majach słyszalam o języku niemowląt. Jeśli to nie problem to podesli mi w mailu. Wyslalam ci w wiadomosci.

U mnie też jest tesciowa. I szczerze mam już dość tej pomocy 😞 wiem, ze głupio tak skoro ona chce pomgac.... ale nie zawsze to wygląda jakbym sobie chciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylu trzymaj sie 🙂 niedlugo wszystko sie zagoi i zaczniesz sie cieszyc nowym zyciem 😉
ja spac nie moge, wyspalam sie dzisiaj w dzien ze hoho. cos mnie bralo i Jacek wzial mala na spacer, zebym mogla sie wylezec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha Nusia nasi panowie sie zgadali?Ja wczoraj w dzien tez odsypialam,a Julia byla z tata w parku.Pospalam 1,5h i wstalam w lepszym humorze...ale dzis gadzinka zrobila powtorke z rozrywki-3 nocy pobudka i do 7 walila opowiescie..Ja sie smieje,ze tate do pracy chce wyszykowac 😁 😁 No,ale pospalysmy potem do 9:30...ale ja nie lubie tak pozno wstawac,bo dzien mi jest za krotki.Dzis mamy zamiar w ogole jej w dzien nie klasc,bo wczorajsze 40 min to chyba za duzo 😜 😜 😜 😜
Marylu ja to bym chciala,zeby moja tesciowa do nas wpadla na odwiedziny 😁 😁 Z reszta my prawie codziennie gadamy na skypie..ale ona jest fajna i w nic sie nie wpierdziela 😁
Sandra napewno bedzie ci wesolo,jak tesciowa sie zjawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
my po playgrupie, mala spi wiec mama rzadzi 😁
dzisiejsza noc to pomylka jakas, juz dawno tak zle nie bylo...
nie wiem czy pisalam wam, w parku do ktorego chodzimy tydzien temu znaleziono nozki noworodka. zatrzymali kobiete podejzana, ale ciary do tej pory mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha Maryla pewnie swojego rozmiaru szukala 😁 😁 Nusia u nas tez sajgon,nawet Piotrek momentami wysiada 😁 😁 Pewnie juz zaluje,ze prace zmienil hahaha 😁 Szatan w nia wstepuje:P Drze sie jak nawiedzona,piszczy,placze,piesciami wali,bije mnie itd...dluga historia,moge tak do rana wypisywac.Dzis ja bez spania przetrzymalismy,wiec modle sie o to,zeby spala cala noc 😁 😁 Ale pewnie to tylko moje marzenie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...