Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Za rada znajomej wycielam dolna czesc smoczka:P Wyrzucila go,ze go nie chce wiec na noc w ogole jej nie dalismy 🙂 Zobaczymy dzisiejsza noc:P A co do nocnika,to Julia owszem,posiedzi na nim nawet kilka minut..ale co z tego,jak potem zejdzie i zalatwi sie obok? 😁

U nas tez było spoko, spytała sie pierwszej nocy i drugiej i już wiecej nie 🙂 będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A KAya boi sie większych ptaków 🤢 latem u nas w ogródku niedaleko jej piaskownicy jest niskie drzewko, które spodobało sie jakiemuś ptakowi i moscil sobie gniazdo, latał z jednego końca plota do drugiego, jakby sie właśnie przeprowadzał, był dość sporych rozmiarów, latał bardzo nisko, strasznie trzepotal skrzydłami i pare razy dziwnie zaskrzeczal i KAya sie wystraszyla i teraz jak nawet widzi gołębie to mówi ' nie bój sie ' - czyli sie boi K ucieka zaraz do mnie lub do M, normalnie ma traume na ptaki teraz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia snilo mi sie,ze wyszlysmy z Zuza na miasto sobie i w jakiejs kawiarni Was przez szybe wypatrzylam 🙂 najpierw poznalam Kaye i dziwilam sie jaka podobna dziewczynka heh, a pozniej Ciebie zobaczylam no i sobie kawke pilysmy heheh
ja czekam na kolezanke,obraz odbierze odemnie bo kiedys dla niej przytargalam taki wieeeelgasny zniszczony,a ona maluje itd wiec sie jej przyda, chyba nie liczy sie z tym,ze on taki wielki.....:P
a pozniej przyjdzie do nas kolezanka z corcia,ta u ktorej wczoraj bylysmy 🙂 zeby sie dziewczyny wybiegaly razem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu zaczelam pakowac i to od kuchni .......i juz mam 7 kartonow a gdzie jeszcze talerze itd.....ale przerwa bo mi sie tasma mocna skonczyla i jutro kupie nastepne. 😉 a Michal zabral Zuze do Toyrusa wiec odpoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.Wczoraj bez smoka zasniecie zajelo nam 2h...ale dalismy rade,wiec jest dobrze 🙂A co do siostry,to Piotrek chcial mnie do kina zabrac i poprosilismy moja siostre,zeby sie Julia zajela przez te 2h,to uslyszalam,ze chyba oszaleliscmy,ze ona z 3dzieci zostanie wieczorem..no to znalezlismy seans w weeken w ciagu dnia i jej maz bylby wtedy w domu,to uslyszalam,ze Pawel wraca zmeczony z pracy i nie bedzie dzieci pilnowal i ze weekend odpada..ze moze w czwartek,ale da mi znac...ta rozmowa byla tydz temu w piatek..do dzis sie do mnie nie odezwala,bo pewnie boi sie,ze ten temat porusze..a ja juz sie pogodzilam z tym,ze film obejrze na komputerze,ale chocby nie wiem co,napewno jej wiecej nie pomoge...niech zapomni,bo skonczylo sie bieganie w kolo Kasi...a dodam,ze mala Maja jest tak grzecznym dzieckiem jak Jula za mlodu,zero kolek,tylko spi i je...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka 🙂 Sylwusia sie zjawila 🙂 jak Milek???? wszystko u Was dobrze?
Monia mam nadzieje,ze bedziesz trwala w swoim postanowieniu nie biegania kolo Kasi....wiem,ze masz miekkie serce czy jakos tak hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak u nas w porzadku juz jest ;-) Ostatnio troche stresow bylo bo moj tato mial powazny zabieg z serduchem ale teraz jest juz prawdopodobnie calkowicie zdrowy a mial czesto skurcze serca wiec sie cieszymy wszyscy no i tez sluchajcie moj Radek rozmawial ze swoja matka pierwszy raz po 20 latach...szok!Ale jak sam powiedzial poczul wielka ulge.
A Milanek strasznie sie rozgadal przez ostatni okres.Mama mi mowi ze nawet za duzo gada hehe i sie smiejemy ze to po swoim tatusiu ma gadane ! No i lobuzuje okropnie.
Ja w ogole ostatnio sie wystraszylam.Nie wiem czy moze Wy cos wiecie na ten temat?! Znajomi mowili ze anglicy zabieraja dzieci polakom slowakom litwinom itd pod pretekstem ze jest alkohol w domu czy przemoc.I ponoc to bylo na BBC nawet i ze prezydent ze Slowacji tu przylecial w tej sprawie itd ze gdzies na stronie tez jest lista tych dzieci i sa one na sprzedaz?!Wiadomo Wam cos o tym?ja sprawdzalam w necie ale jest wszedzie tylko ze dzieci sa faktycznie odbierane jak jest na prawde problem w domu z uzywkami jakimis itp.Ale nie ma nic o tym ze oni kradna te dzieci.A jeszcze mowili ze wypowiadali sie w tv AGIELSCY prawnicy ze jesli nagle zjawi sie.policja w domu i beda chcieli zobaczyc dziecko to zamykac drzwi i dzwonic szynko do ambasady ?!?!?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Sylwia nie strasz..... jak sie policja zjawi to i bedzie pytac o dziecko to bedzie dzwonic.....na policje raczej. To jak podszywaja sie??? Czy to niby prawnie jest? ja nic nie slyszalam o tym......
A ,ze Radek nawiazal kontakt z mama to wspaniale 🙂 i ciesze sie ,ze u Was dobrze, Milus sie rozwija szaleniec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia moze to gang jakis? wybierali rodziny slabo znajace jezyk angielski, malo ogarniete itp. chociaz sama slyszalam, ze niby jest taki prawo ze jak ktos zglosi ze dzieje sie dziecku krzywda to najpierw jest ono zabierane a pozniej niby robia dochodzenie ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwia znalazlam ten artykul i moze to z niego wziela sie ta plotka 😜 😉 dzieci slowackich rodzicow ale urodzone w uk zostaly odebrane rodzicom ze wzgeldu na stosowana wobec nich przemoc fizyczna i pozniej oddane do adopcji w uk. ich babci podjela o nie walke by mogla je adoptowac na slowacji
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2205336/Slovakian-grandmother-wins-right-challenge-High-Court-adoption-ruling-keeping-grandsons-UK.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrocilismy z miasta ,sloneczko fajnie grzeje ,ale wiaterek jest chlodny.Ja przeziebiona jestem od kilku dni i katar nie chce odpuscic :/
A Wasze zdrowka jak? I maluchy? 🙂
Aaa my jeszcze miesiac i lecimy do Pl ,bo babka znosi jajko za wnusiem 😉 Ale lecimy pod warunkiem,ze rodzice beda u nas na swieta! 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia ja tylko slyszalam,ze zabieraja rodzinom podejrzanym o przemoc i dopoki nie wyjasni sie sprawy to przebywaja w domu dziecka..o porwaniach pierwsze slysze..z reszta musza mnie najpierw w domu zlapac,zeby do nas przyjsc hahaha a i klucze miec,bo dzwonek ostatnio rozmontowalam..przez listonosza:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my po spacerze jestesmy mielismy tez goscii mala niunia byla u nas taka kochana 4 miesiace 🙂 Zuzia troszke zazdrosna jak to zwykle o inne dzieci...
I co problem z agencja, a raczej z Michala praca, zmienila sie menagerka i chyba jej sienie chce pracowac bo 2 tyg temu juz miala potwierdzic referencje Michala i do teraz tego nie zrobila. A Michal jak na szpilkach ,dobrze,ze powiedzialam mu,zeby zadzwonic do tej nowej agencji czemu jeszcze nic nie przyslali bo w Pn powinnismy juz klucze miec ,a juz jest czwartek i co......ehhh
a tak poza tym kupilismy dzis cos pieknego o czym marzylam ...........china cabinet.....i to nie byle jaka, bede miala swoj magiczny przepiekny kochany oswietlony barek 😁 maja przywiezc na nowe juz. Pokaze Wam foto jak juz bedzie 🙂 cudowny 😁 z takim bananem wracalam na buzi,ze ludzie sie usmiechali na ulicy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie kolega byl z dawnej pracy.Jula go uwielbia,z kolan mu nie schodzila haha 😁 Maja czekam na fotki 🙂 Widzisz,przydaja sie jednak do czegos mezowie 😁
Nusia tak se mysle,daj namiary na lotnisko z ktorego lecicie,to ja Marylke do siebie wezme,co tak bedzie dupe obsludze lotniska zawracac..zafundujemy jej wakacje z Julka..u mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...