Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Bry 🙂
Monia, czytałam w coolturze, jakaś przychodnia sie ogłasza, ze robią rezonansy i diagnostykę za naprawdę niewielkie pieniądze w polskiej przychodni, może jednak idź do nich.... 🥴
My jak ostatnio co wtorek wieczorem zamowilismy pizzę z pizza hut ( buy 1 / 1 free ) zwykle zjadam pól swojej i potem mam jeszcze na drugi dzień, bo lubię taka zimna z serem na brzegach mmmmmmnnnnniiiiiaaaaammmm, idę kawę pić 😉
Aaaaa dzwonili dziś do mnie z pracy o 4 gdzie jestem, bo jakoś zapomnieli ze mam urlop 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Dobry 🙂Sylwia slonce witam:*:*:* Mam nadzieje,ze bedziesz teraz czesciej zagladac pracusiu 😁 Co do uwazania na slowa to cos o tym wiem,bo Julia tez coraz wiecej powtarza i wole uniknac nieprzyjemnych sytuacji,jak np przeklina 😜 😜 A co do Julii to troche spokojniej jest,tylko ze kupy dalej meeeega...no nic obserwujemy dalej 😮
Kasia ale mi rezonans wykonali prawidlowo,prawidlowo zostal zdiagnozowany tylko neurochirurg olal sprawe.A w pl przychodni nie moga mnie skierowac na operacje wiec teoretycznie nic mi nie pomoga.A w opisie rezonansu wszystko jest opisane,wlacznie z torbela na kregoslupie.Sylwia 11.10 bee miala rezonans i w zaleznosci od tego co pokaze,to mnie wtedy skieruja na kolejna konsultacje.A do innego szpitala,bo ja nie chce na tego samego idiote co ostatnio trafic.Chociaz tak szczerze to ja juz przestalam liczyc na jakakolwiek pomoc.
Kasia a czemu ty tel nie wylaczasz na noc? 😁 😁 Ja tak robie zeby uniknac nieplanowanych pobudek 🙂Masz urlop to przeciez nie musisz byc pod telefonem:P A z pizza mi smaka narobilas hehhe.Dobrze,ze dzis idziemy do znajomych i Zbyszek ma zrobic pizze 😁 Koles przez 15 lat prowadzil swoja restauracje i gotuje meeeega 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zmiana planow.Ide jej dzis testy zrobic.Masakra wlasnie mielismy 4 kupe i wszystkie takie,ze sie w pamperze nie zmiescily.Bidulka moja 😞 Ostatnie dni pilnowalam co jej daje i nie dostawala nic,co ja uczula,a jednak jest sajgon.Jelitowka to nie jest,bo je normalnie.Tyle,ze jest rozdrazniona i te kupy.Tak samo bylo wtedy,jak odkrylismy alergie,wiec jestem prawie pewna,ze cos sie zmienilo.Chodzi mi po glowie kozie mleko,ale narazie moge tylko przypuszczac.Szkoda mi jej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Idź Monia idz przynajmniej bedziesz spokojniejsza i bedziesz wiedziec jak pomoc malutkiej.
Kasia babo nie dobra smaka nam tutaj robisz 😉:P
Bede juz czesciej Monia bede 🙂 A Nusia juz poleciala grzac dupke ?
Ninka jak w nowej pracy?Widze na fb ,ze Ci sie podoba 🙂 To najwazniejsze. Jak pracowalam w hotelu to chodzilam tam jak za kare i na prawde sie meczylam,a teraz tez jestem zadowolona i od razu inaczej sie pracuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja od czasu do czasu lubie czerwien na usta nalozyc :P
Sylwia w pacy rzeczywiscie fajnie zaczynam 6 a o 9 koncze, rozkladam sobie towar na poleczki ukladam zeby ladnie wygladalo 🙂 nikt mi nie stoi nad glowa jak to bywalo w starej pracy...

Olkowi ida 2 dolne jedynki na raz dzis smarowalam mu zelem dziasla a on mnie ugryzl 😮 😮
wydarlam sie tak ze az Robert z gory zszedl i zapytal co sie stalo... slini sie ta moja gadzina strasznie...
Monia Ty to masz naprawde przesrane z tymi plecami... ja z kolei 22 pazdziernika ide laryngologa z moja torbiela na szyi... ciekawe czt beda chcieli wycinac czy zostawia....

uciekam bo szatan moj krzyczy na mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i super 🙂 Tak jak pisalam najwazniejsze ,ze sie dobrze czujesz w pracy 😉
A z zabkowaniem zyczymy powodzenia hihi 😉
Milankowi caly czas ida gorne kly i teraz tez dolne zaczynaja wyżynać się i dlatego mam w nocy caly czas pobudki 🤢 ale dobrze niech wychodza bedzie z glowy w koncu 😉 i tak bardzo szybko Mu te zabki wyszly !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja juz pierwsza noc na nowym domku spedzila i sie urzadza,dlatego nie ma czasu do nas zajrzec.Sylwiu cisza dzis,bo dopiero niedawno wrocilismy do domu 🙂Wloski na testy oddane.Do 10 dni beda wyniki.Oby to nam pomoglo.Jutro scisla dieta dla mojej pani,zero alergentow 🤔 🤔 🤔 Aaaa i mam zajebisty przepis na ciasto do pizzy..nie jest ani za suche ani za mokre..baaaajka 😁 😁 Jutro mam gulasz wieprzowy a pojutrze ta pizze co dzis jadlam hahaha...no a w sobote ci znajomi do nas wpadaja...zabawnie to brzmi,bo oni maja ponad 50 lat,ale sa tak super pozytywn,mlodzi duchem i i bardziej wyluzowani niz wielu nastolatkow 😁 😁 Uwielbiam ich,bo mimo 30 lat malzenstwa dalej chodza za reke,caluja sie i czule do siebie mowia 😁 😁 Sylwia zdrowka dla Milanka:*:*:*
Sandra swietnie,ze ci sie praca podoba.Oj duzo daje wlasnie to,ze nikt ci nad glowa nie stoi.A do plecow juz sie przyzwyczailam:P Ja sobie wlasnie winko pije,bo stresa zalapalam i przez najblizsze 8 tygodni bedzie mnie trzymal...a wy trzymajcie kciuki..jak sie wszystko wyjasni,to wam napisze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc piekne :*
Monia w takim razie trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci ;-)
No my wstalismy nie dawno , Milek juz szaleje skacze po mnie od samego rana 😉Ja na prawde nie wiem co On taki lobuz sie zrobil ,po mnie na pewno nie ,bo mama mi mowila ,ze bylam bardzo grzeczna 😜
Na 12 dzisiaj mam do pracki,szef po mnie podjedzie 😎 😎 Znowu mi sie godziny pozmienialy tzn dni! Teraz robie w dwa dni tyle godzin co robilam przez 4 i mam z glowy :P
Dajcie mi jakis pomysl na obiad!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry 🙂
Kaya jak zwykle zrobila pobudke po 7, zawsze sie drze: MAMA MLEKO !!!!!
tak wiec cora najedzona, ubrana, a mama w szlafroku jeszcze, wlaczylam ogrzewanie, nagrzalo sie juz, teraz niech sie wietrzy a my idziemy na dol, napie sie kawki, umyje glowe i bedziemy zbierac na stansted po mojej bylej tesciowej siostre z mezem - przyleca na Pauliny malego chcrzciny - sa w sobote, ale dopiero na 18 😠 co za glupota w tym kosciele chrzciny robic na 18 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski 😉
ciezko was nadrobić było 🙂
Ja przeżywam horror z małym 😞 noce i dnie nieprzespane. Kolki go strasznie męczyły ale teraz regularnie podaje mu sab simplex i jest lepiej. Pozatym zaczełam uważać na to co jem 😞 cieżko tak się ograniczać...
Najgorsze że mały zaraził się od dziadka katarem. Ma tak zapchane zatoki że aż nie może oddechu nabrać 😞 byłam z nim w nocy w urgent care center. ale oni problemu nie widza 😞 tylko roztworem soli mogę mu pomagać 😞

witaj na forum Vera
ninatrn to ja mojego też poproszę o zakup książek 😉 która pierwsza w serii?
midorada a co to te fałdy na nóżkach?

Ja się jeszcze martwię bo mały często płaczem się zanosi aż sinieje i przestaje oddychać. nie wiem czy to normalne dla noworodków 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marylu wersja polska to "50 twarzy Greya" na razie jest tylko pierwszy top.. natomiast ja kupilam angielska wersje in sa wszystkie 3 tomy: "50 shades of Grey" "50 shades darker" :50 shades Freed"
ja juz wlasnie czytam ostatni tom i zaczynam Hunger games czytac :P
a co do kolek to ja mialam szczescie i Olek nie mial 🙂
lewa dolna jedynke juz widac prawa sie przeciska 😁
czas na prysznic i do lozka bo jutro praca 6-10 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia zlituj sie kobieto 😜 w dzien bylo w sumie dzisiaj pieknie ,ale i tak wiatr byl chlodny,a na wieczor oczywiscie juz deszcz.Moj Radek z treningu wrocil caly mokry hehe
Milek jeszcze nie spi... wlasnie tatus z Nim siedzi,bo myslalam ,ze juz ocipieje z tym oszolomem!Mam nadzieje,ze uda sie Mu ululac malego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...