Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Madzia w ciazy? 😁 gratulacje, bedziesz stycznioweczka 😉 😜


Hej Nusiu!!! Tak Kochana, druga dzidzia w drodze! W koncu, po dlugich debatach, sie zdecydowalismy (a raczej ja sie zdecydowalam 😜 😉), no i teraz rosne sobie, rosne, az wszystkich przerosne :P heheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Madzia w ciazy? 😁 gratulacje, bedziesz stycznioweczka 😉 😜


Hej Nusiu!!! Tak Kochana, druga dzidzia w drodze! W koncu, po dlugich debatach, sie zdecydowalismy (a raczej ja sie zdecydowalam 😜 😉), no i teraz rosne sobie, rosne, az wszystkich przerosne :P heheh 🙂


No i tak, bede styczniowka! Ale sie zlozylo co?? 🙂 Tzn, bede jesli dzidziolek nie przyjdzie wczesniej, bo termin na 4go, wiec moze i byc grudzien, ale nie zdziwilabym sie, jakby znow bylo po terminie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiemy Aniu - drugi synus 🙂 My przy Oskarku tez nie sprawdzalismy a przeczucie i tak mielismy na synusia i sie potwierdzilo. Teraz mialam z tym dylemat, bo z jednej str niespodzianka byla super, ale teraz tez strasznie mnie ciekawosc meczyla i nie dawala mi spokoju - to raz, a dwa mielismy oboje bardzo mocne przeczucie, ze to dziewczynka. Normalnie jakbys mnie zapytala, to na 97% bylam pewna i moglabym sie zalozyc. Dlatego wlasnie stwierdzilam, ze jesli to jest chlopczyk, to nie chce o nim myslec jak o dziewczynce przez cala ciaze, bo przeczucie bylo naprawde tak silne, ze myslalam o tej dzidzi juz jak o dziewczynce, jakby to ktos juz sprawdzil i wiedzial. Byc moze podswiadomie gdzies chcialam coreczke i to przez to, ale ciesze sie bardzo, ze sprawdzilismy i ze teraz moge myslec o synusiu, jak o synusiu 🙂 I juz nie zameczam malzonka pytaniami o przeczucia odnosnie plci haha, bo juz zaczynal mi przewracac oczami jak tylko zaczynalam 😜 😉 Teraz zamiast tego zastanawiam sie jak bedzie wygladal, do kogo bedzie podobny i jaki bedzie ten nasz maly babelek 🙂
A Wy Aniu macie gdzies w planach druga dzidzie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
E to tylko na zdjeciu tak ladnie wyszlo 😁 Na zywo juz troche gorzej hihi:P Madzia a szefowa spoko 😁 Dalej nie daje mi sie nudzic.Ostatnio ma nowe metody-budzi sie o 4 rano i rzadzi do 6-7 i potem zasypia na kolejna godzinke,czasem 2 😁 😁 Kurde,a nam sie telewizor spierdzielil 😠 😠 😠 Mamy ubezpieczenie wykupione,bo gwarncja juz dawno wygasla,to po 4 telefonach w koncu sie dowiedzialam,ze musze zaniesc tv do cometa i oni go odesla do naprawy.A zajmie im to od 7 do 21 dni roboczych 🤪 🤪 🤪 🤪 Buuuuuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia to super, ze drugi chlopak 😉 ja tak mialam z Marylka w ciazy, ze mowilam do niej Leonek przez 20 tygodni, a jak sie dowiedzialam, ze dziewczynka to nie moglam sie przestawic 😜 kiedys tam bedzie druga dzidzia, ale jeszcze poczkeam, az Manini troche podrosnie

Monia to jakies do dupy to ubezpieczenie 😜 jak masz ten tv na plecach przytargac, czy czekac az snieg spadnie i na sankach przyciagnac 😁 placisz wymagasz, niech ci z domu zabieraja 😉
nam sie aparat spierdzielil na urlopie, dobrze ze komorkami mozna robic zdjecia, bo inaczej dupa blada by byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia Jula przy tej piosence szaleje 😁 Az to nagralam 😁 😁 A co do ubezpieczenia to jest to domestic takie standardowe co sie przedluza,jak sie gwarancja skonczy.Podobno do 2 tyg maja sie uwinac i jak nie dadza go rady naprawic,to dadza nowy tv.A co do Madzi,to ja ja na fb wyczailam 😁 😁 Matko,co za beznadziejna pogoda.Ja wlasnie wrocilam z silowni i zaraz na fitness sie ruszam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra ja jak mala chrzcilam ni potrzebowalam np swiecy bo ksiadz dawal . Ale szatke tak jak najbardziej. U Angileskiego ksiedza chrzcilam i dalismy koperte 20f jedynie. Na kosciol i z dobrych checi ,ze bezproblemowo nas przyjeli. Byly 4 chrzty - tylko my dalismy koperte......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra my w Polsce chrzcilismy i musiala byc i szatka i obranko i swieca no i przede wszystkim koperta 😁 😁 😁 😁 😁 A i pamiatka tez od nas,bo ksiadz ja na mszy poswiecic,no i rozaniec.To tyle chyba,wiecej nie pamietam.Sylwia co ty taka rozspiewana? 😁 Ja wlasnie do domu wrocilam wyjebana jak kon po westernie a Jula mnie z sypialni nawoluje...wyszla drzemka w dzien 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia biedna Marylcia.....przeje.......jak dziecko ma katar......
U mnie spia oboje juz ja zrobilam inwenatryzacje i ze zdjeciami i nawet filmami im zapodam ,a co 😁 jutro zmienic adres w banku i przychodni i wizytacje gosci przed i po poludniu mamy 😁
a w czwartek moja piekna odjechana pralka przyjedzie,a jak nie to polece w kosmos i spowrotem z nerwow... 😉
SYLWUCHA WSTRECIUCHUCHA :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Madzia to super, ze drugi chlopak 😉 ja tak mialam z Marylka w ciazy, ze mowilam do niej Leonek przez 20 tygodni, a jak sie dowiedzialam, ze dziewczynka to nie moglam sie przestawic 😜 kiedys tam bedzie druga dzidzia, ale jeszcze poczkeam, az Manini troche podrosnie

Aniu, dokladnie jak mowisz- musialam sie przestawic, bo nie moglam uwierzyc, ze mnie przeczucia tak bardzo mylily hehe. Ale wszystko ok 🙂 Zeby tylko by zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do chrztu, to chrzcilismy Oskarka w angielskim kosciele katolickim (bo Robbie Anglikanin) i z tego co pamietam, to dawalismy koperte, ale nikt nam nic nie mowil ile dac itd, tylko co laska. Nie pamietam juz, ale chyba tez cos kolo £20 dalismy. Swiece w domu mam, ale nie pamietam czy musielismy ja kupic, czy nam ja dali? Poza tym, nie pamietam, zeby byly jakies wymogi co do ubranka czy czegokolwiek , zadnch zaswiadczen o spowiedzi itp. Chyba mniej 'rygorystycznie' niz w Polsce, naprawde milo bylo. U nas byly chyba tylko 2 chrzty w tym samym czasie, moze 3 max, nie wiecej. Wiem, ze przed chrztem jak go organizowalismy to mielismy jakies nauki u ksiedza (tylko my i ksiadz), ale nie wiem czy to bylo zwiazane z chrztem w ogole, czy glownie z tego powodu, ze ja jestem katoliczka a Robbie z kosciola anglikanskiego. Juz nie pamietam, ani tez ile tych nauk mielismy (2-3 razy?).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
u nas nocki tak tragicznej juz dawno nie bylo. na 14 ide do lekarza z mala by sprawdzic czy to nie uszko, bo ostatnio jak tak plakala w nocy to wlasnie ucho ja bolalo. w paszczu zagladnelam i raczej zeby nie ida
Monia zarombiaszcze to miejsce dla dzieci, szkoda ze tak daleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...