Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

zarombiaszcze to miejsce 🙂
dziewuchy poleccie jakies romantyczne ksiazki, zdecydowalismy z mezem ze w tym roku obdarowujemy wszystkich ksiazkami na swieta. dla tescia juz wybralam, teraz szukam dla tesciowej 😉
pisalyscie o hunger games, pierwsza czesc super, druga jak cie moge ale trzecia to naciaganie jak to zwykle bywa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarka ogladnela Manini i nic nie wykryla, no to ci niespodzianka 😜
cos ja na bank boli bo spala dzisiaj 5 minut. przed chwila zasnela u mnie na kolanach i jak ja odlozylam do lozeczka to w ryk od razu. tata ja teraz zabawia, zebym miala chwilke dla siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski
Moje dziecko nie lubi spać 😞 szkoda bo mama taki spioch 🙂 najgorasze ze wasze dziexiaczki jednak trochę starsze a widzę ze wciąż walczycie ze snem 🤢
Monia super ta twoja córeczka 😉
Ninatrn wyslalam m po książki. Od razu kupił dwie i mnie pogania z czytaniem 😉 wszystko dlatego ze powiedzialam ze na ciebie dobrze dzialalay 😉

Moj babelek kończy dziś miesiąc!! Jak ten czas leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie te ksiazki Marylu? 😁
Buziaczek dla miesieczniaczka naszego :*
Moja wcina jablko obrane i wykrawany srodek i mnie karmi ....kurde u nas tez noc w placzu...ale to zeby.... 😞 a nawet nie chce buzi otworzyc zebym jej posmarowala .....dzis zapodam syropek..
Monia jak szogun zapieprza !!! hehe 😁 a filmik ze zwierzetami super 😁 taka spokojna Julia.
My dzis goscie goscie. Pozmienialam troche adresy. Itd. niech juz bedzie czwartek bo mam prania a praaaania.....a w czwartek ta pralka dopiero....
ogladacie skok Felixa ? bo ja juz ponad godzine czekam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia i o to chodzi,zeby sie bac 😁 😁 Alex Kava tez fajny jest.Nusia Jula tez juz prawie nigdy w dzien nie spi.Dzis tez nie,nocka byla masakra,a ja musialam i tak z nia walczyc,zeby zasnela bestia.Ciezki to byl dzien.Te wyjscia na silownie dla mnie sa wybawieniem,bo psyche mam juz poryta 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe no to dawaj malenka 😁 Nasza bestia tez spi i zaraz tez uciekam,bo ledwo siedze.Ja sie ciesze,ze Piotrek ta prace zmienil,bo moge sobie gdzies wyjsc.Z reszta jak wraca o 13-14 to jest mi od razu lepiej,ze sama z Jula nie siedze..Uciekam spac,dobranoc kochane,spokojnej nocki wszystkim zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, moj niby prawie 4 latka a i tak sie budzi raz w nocy. Tzn budzi sie, poplacze, zawola albo mnie albo mezusia (zazwyczaj mezusia), wiec go wolamy do siebie. Bierze swoj maly zestaw ( kocyk, poduszeczke i owieczke pluszowa) i do nas wedruje. Zasypia od razu i spi do rana, ale zdarzaja mu sie noce, jak wczoraj, ze sie budzi a pozniej jak juz z nami jest to zamiast spac, to GADA! Rozbudzi sie z jakiegos powodu i zaczyna cos mowic do nas, zadawac pytania, czasem mu sie miesza jaka pora dnia i wydaje mu sie, ze rano jest, choc za oknem cisza i ciemno 😮 Wprawdzie traz jesien i zima pomalu bedzie szla, wiec ranki w sumie tak wlasnie beda wygladac, no ale bez przesady 😉 No, ale co zrobic.. 🙂 Juz sie w sumie do tego przyzwyczailam 😉 A Julcia czesto sie budzi? Cos ja meczy czy taki ma po prostu tryb spania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
a moja panna nie spi jeszcze. cala noc nie spala, tylko plakala, w dzien tez nie spala i teraz po 40 minutach placzu w lozeczku wyjelismy ja i bawi sie w najlepsze. a mama juz pierdolca dostaje


Uu, mam nadzieje, ze sie wkrotce Marylka lepiej poczuje i da sie mamusi nieco odstresowac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie,
nadrobilam tylko troszke, bo nie mam narazie czasu 😞
Kaya ma straszne zaparcie, najadla sie na chrzcinach roznych rzeczy w sobote, w niedziele jeszcze nic jej nie bylo, ale kupy nie robila (zwykle sa 2 codzienie) w poniedzialek, jak odwoziliscmy gosci na lotnisko, ju ja brzuszek zacvzal bolec, ale potem przeszlo, wieczorem cos tam z niej wyszlo, ale malutko, za to wczoraj byla juz masakra. dostala sliwki suszone, kiwi i oreli nie chciala, herbatki dzieciece na te sprawy, kropelki, 2 czopki..... 😞 takiego balasa tam miala, ze az sie wystraszylam, jak takie wielkie cos ma wyjsc z tak malej dupki..... 😞 😞 😞 w koncu pomoglam jej troche termometrem wieczorem i myslaalm ze to juz koniec, a dzis znowu byla u mne na kolanach i miwi, ze kupka.... moze teraz ma uraz i boi sie kupy wypuscic z siebie... wczoraj az troche krwi tam bylo....
poczekam troche, jak nic sie nie zmieni, to idae z nia do gp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku,biedna Kay 😞Mam nadzieje,ze szybko dojdzie do siebie i o wszystkim zapomni:* Magda Julie pewnie brzuszek od alergii znowu meczy i teraz czekam na wyniki co sie w tej kwestii zmienilo.Dzis w zasadzie zasnelysmy o 7,a wstalysmy o 9:30...to juz 5 taka nocka,wiec mozecie sobie wyobrazic,jak ja sie czuje 😞
A do kina idziemy na JEstes Bogiem.Z kolezanka deala robimy,ze my idziemy do kina, a oni zostana z Jula,a potem oni pojda,a my Lukasza popilnujemy 😁 😁 Ale sie ciesze.Pierwszy raz od kiedy Julia sie urodzila wychodzimy gdzies razem w UK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...