Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

ja czytam kinga 11/22/63. mazulo mi sprezentowal prawie rok temu i przebrnac nie moge. a to tylko dlatego ze w twardej oprawie i wazy milion kg i zabrac jej nigdzie nie moge 😜
wreszcie wiem co Manini jest. na jezyku ma cos jakby plesniawki. gile zielone. zakazenie bakteryjne ma na bank, jutro do lekarza z nia podskocze. czyli jednak picie wody z morza i basenu i jedzenie piasku nie jest do konca nieszkodliwe 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Monia a to w Londynie w jakims polskim kinie puszczaja? No ciekawe co Juli dolega, byle szybko wykryli, zeby moc jej szybko pomoc 😞
Maryla kurcze podziwiam, ze jeszcze nic nie powiedzialas tesciowej dellikatnie, ale tak jak dziewczyny mowia, jak bedzie tak dalej bez zmian to koniecznie porozmawiaj z mezem, moze on jej jakos dyplomatycznie bedzie umial powiedziec i dac zrozumienia. I napewno to sa tylko dobre intencje, ale moge sobie wyobrazic jak sie czujesz. Ona musi Wam pozwolic byc rodzicami 🤨
Kasiu biedna Kayusia, dobrze ze sie w koncu wykupkala, doroslego potrafi meczyc a co dopiero dzieko 😞
Nusia - a u Was lepiej ze zdrowkiem cos??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu, sorki teraz zauwazylam, ze faktycznie przeoczylam!! Oj, no to faktycznie jej sie narobilo, ale przynajmniej teraz wiesz co to jest i miejmy nadzieje, ze jej cos dadza. A jak mowisz, ze to bakteryjne, to pewnie antybiotyk pojdzie, ale lepiej tak niz jakby sie miala meczyc a Wy razem z nia :/
Co do hemoroidow to tak sie zastaawiam czy nie mialam czegos przy Oskarku, teraz poki co cisza... ale boje sie troche jak to bedzie po kolejnym porodzie 😮 Do konca sama nie wiem, czy czasem szwy po porodzie nie maja z tym nic wspolnego, aczkolwiek z Oskarkiem jak bylam w ciazy, to na pewno szwy to nie byly, no bo jak? Na szczescie tez u mnie to raczej sporadyczne, ale problem ze ma jest taki, ze dieta pozostawia duzo do zyczenia jesli chodzi o te wszystkie blonniki, warzywa, owoce i do tego odpowiednia ilosc wody 🤢 A u Ciebie jak z dieta?
p.s. mam nadzieje, ze nie bede miala niedoboru zelaza, zeby mi tabletek nie dowalily, bo po tym to dopiero 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia ja mialam hemoroidy po ciazy i mialam mega masc-preparation h sie nazywa.Naprawde pomaga.Mi po kilku dniach jej stosowania zniknely i do dzis sie nie pojawily.W bootsie ja kupilam.
Magda no u nas kolo domu na wood greenie w cinemaworld graja 🙂Jestem przeszczesliwa
A ja wlasnie z zumby zziajana wrocilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia hemoroidy to wracaja jak zla diete stosujesz, wiesz sraka i zaparcia :P
wyluzuj troszke pojedz na warzywach i bedzie ok. Niestety takie zycie matek........ja mam zel anusol ale nigdy go nie uzylam az takiej potrzeby nie bylo ,a dokuczaly mi do 6 miesiaca po porodzie...
winko pije 🙂 jutro rano na playgrupe a pozniej wizytacja landordki i moja kumpela z mama chyba przyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dusia fajnie,ze dolaczylas 🙂I jak tam walka z laktacja?MadziaW ja mam ADHD przeciez zawsze wam to mowilam haha 😁 😁 Ale musze wam sie pochwalic 🙂Wczoraj jak wrocilam z zumby,to mnie zatkalo.Caly salon w swiecach byl 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Cos pieknego!!! Niesamowity wieczor spedzilismy,do 23 lezelismy wtuleni pod kocykiem,sluchalismy muzyki,gadalismy,cos pieknego 🙂Brakowalo mi tego bardzo 🙂 A dzis idziemy do tego kina hihi 🙂Czuje sie,jakbym na 1 randke szla 😁 Ostatni raz wyszlismy gdzies sami rok temu w lipcu 🙃 🙃 🙃 Szkoda tylko,ze cora znowu dzis nie dala pospac,ale juz przywyklam 😁
Maja moja dieta czesto ma wiele do zyczenia,ale bogu dzieki po tej masci wszystko minelo 😁 😁 Nusia,oby tobie tez pomoglo.Faktycznie dobrze,ze tu jestesmy,bo nie wyobrazam sobie miny Piotrka jakbym mu powiedziala kochanie mam hemoroidy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry 🙂
oooo widze, to sobie pogdalyscie trache na babskie tematy dupne 😁 😁 😁 ja tez czasem mam z tym problem ale na szczescie od chyba ponad roku cisza 🙃
Nusia, pisz potem jak Marylka 😘
Madzia, ja tez jestem pelna podziwu dla Moni, ja bym chyba juz po tygodniu takiej bieganiny wysiadla 😁 😁 😁 no ale - to Monia 😉
Monia - kochanego masz tego mezulka, moze powinien zalozyc forum dla facetow i udzielac im dobrych rad? wiem ze M nas bardzo kocha, ale od samej wiedzy romantycznie sie nie robi 🙃 🙃 , moj maz nie nalezy do romantykow, tylko do tych twardo stojacych na ziemi 🤨
witam nowa kolezanke, mam nadzieje ze sie zadomowi u nas 🙂 napisz, prosze cos o sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
cora spala lepiej wiec i mama wyspana 😉
na jezyku plamy przerodzily sie w plesniawki a do gp jutro bo dzisiaj miejsc juz nie bylo
Monia chaty nie spalcie 😁 a tak na serio to mezulek pierwsza klasa, tez kiedys takiego bede miala 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, jestem mama 3 tygodniowej Krolewny, ktora od dwoch dni jest bardzo marudna, najada sie, ma sucho, a nadal placze. Smoczka nie chce ssac, tulenie tez jej nie uspokaja, kolysanie tez. Kolka to nie jest bo nie jest to placz jak przy kolce.
Monisia mnie tu przywolala na mamuskowe forum bo na brzuszek juz noe pasuje 😜
Czy wy dajecie/ dawalyscie swoim pociechom Aptamil?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, my dzis bylysmy na playgrupie i czekam teraz na laskawa landordke ,ktora ma byc po poludniu cokolwiek to dla Anglika oznacza.....mala zasnela wiec mam chwile w miedzyczasie oiad i pranie iw tym wszystkim posialam gdzies telefon w domu....
Dusia fajnie,ze dolaczylas 🙂 Witamy i coreczke tez 🙂 a ona placze no coz....nowy swiat dla niej ciagle nowe wrazenia i bodzce......po raz kolejny polecam ksaizke "Jezyk niemowlat" 🙂 swietna zeby zrozumiec te pierwsze miesiace, pozniej juz z gorki 🙂
pogoda u nas w kratke ja z praniem do ogrodu zaczyna padac, za chwile slonce.....wogole to mam pajaka giganta na sieci w ogrodzie! nienawidze go a on oblega i pilnuje mojego kosza na smieci 😠 musze niestety sie go pozbyc na dobre na wieki wiekow amen bo nie chce sie bac za kazdym razem jak wychodze do ogrodka, no chore......
a co Sylwucha ropuchucha porabia? 😁 😉
I Nudate wywialo ostatnio....o Gosce clotce to juz nie wspomne przepadla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...