Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

ja mam kilka ulubionych seriali. dwa kreskowkowe wczesniej wspomniane plus klasyczne The simsons. ale jakbym sie miala dac pociac za serial to byloby to "30 rocks" 😁 a i lubie The Vampire diaries - odzew mieszkajacej gdzies tam we mnie nastolatki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ogladam smiechowe show na bbc3 inpractical jokers - posikac sie mozna. 4 osoby wykonuja rozne zadania. po kolei musza np wejsc do restauracji i podjadac jedzenie ludziom i kto zje najmniej przegrywa i na koniec ten kto przegral najwiecej zadan musi wykonac cos mega zenujacego - koles musi isc do pralni i oddac wszystkie ciuchy ktore ma na sobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey hey.A ja lubie stare dobre polskie komedie typu rejs 🙂 Z seriali to fringe,wspomniane przez Nusie pamietniki i ostry dyzur no i rozmowy w toku,bo oboje z Piotrkiem mamy breche z tego..tyle,ze jak ja tv ogladam przez 2h na 4-5 dni to jest cud 😁 Tak to leca albo bajki,albo muza,albo radio 😉 Wczoraj dom blyszczal,a dzis Julia juz rozpizdowe zrobila 😁 😁
Aaaa a co do bajek to epoka lodowcowa 😁 Jula tez jest jej wielka fanka,nawet teraz jej puscilam,bo mam nagrane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski 😉
My już wróciliśmy do domku. Wycieczka się udała 😉 trochę się na mnie mój m wkurzył na początku bo jak weszliśmy do konsulatu i wypełniłam już druczki to się okazało że zdjęć zapomniałam.... oczywiście ja uważam że to jego wina 😁 ale na szczęście nie daleko był fotograf 🙃
witam bazpl 😉
kasiak ja jeśli już włączam TV to najczęściej będę oglądać The big bang theory. lub come dine with me. a wieczorem zawsze jakiś film się znajdzie.
monisia to ciasto super brzmi, może się skuszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jol laseczki wrocilam po tej mega wycieczce, lot byl opozniony w h......nie chce sie gadac, Zuzia mnie sterroryzowala innych pasazerow rowniez. Ciesze sie,ze juz w domu !!!!! Nie chce mi sie nadrabiac nie mam sily jak nic......ale winko pije .
Mala zyskala 2 nowe zebiska w Polsce. I chyba cos jeszcze sie pcha bo dalej paluchy w buzi. Kaszel ma taki ,ze az wymiotuje czasem jak jej sie odrywa. To po tym antybiotyku jeszcze, Monia a jak Julia???
Kasia poczytalam ,ze ogladasz te tasiemce ang co ja 😁 ? East Enders i Coronation street 😁 bomba 😁
Nakupilam flaszek na bezclowym bo mialam miejsce w bagazu bo paczke z Pl wyslalam 😁 znaczy jeszcze nie ale juz spakowana.
Tescie mnie uraczyli znakomitym obiadem........ hehhe liczylam na frykasy jak zawsze kiedy jestesmy chca nas ugoscic a dostalam ziemniaki i sledzia ze sloika na obiad! hehehe malo tego wrocilam teraz glodna jak wilk Michal w pracy liczylam na cos z obiadu ,a tu w lodowce jogurty i sledzie hehehe zabijcie mnie.......wiec jjem te sledzie i zapijam winem..
Moja corochna nauczyla sie tlumaczyc co chce. Dzis wrocilysmy ,a ona powiedziala mama apsiiii i sie przytulila co oznacza,ze chce isc spac i tak bylo i spi od jakiegos czasu z dupcia w gorze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witaj Maju 😘
to ja nie chce byc w twojej skorze, albo raczej twoimzoladkiem jutro - wino i sledzie , hehehe 😁 😁 😁
Zuzia zadziwiac cie bedzie jeszcze bardziej, zobaczysz 🤪 🙂
Kasiu, jesli chodzi o wozek, to zawsze ide na spacer z wozkiem, zazwyczaj droga powrotna do domu jest na nogach, a jakies zakupy w wozku, 😉
raz sie wyralam zupelnie bez wozka, a Kayi akurat odbilo i byla tak nieznosna, ze musialam ja wziasc na rece i mialam serdecznie dosc, bo szarpala sie strasznie. dziekuje, wole miec wozek z soba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To tak jak ja. Też biorę wózek chociaż jak wychodzę z Nią pochodzić po ulicach koło domu to bez wózka i wtedy chodzi sama ale wiem, że nie robię zakupów i mam blisko do domu.
I jak dajesz radę pchać wózek i Kaje za rękę?? Czy Kaja idzie sama??
A właśnie Maja hahaha śledzie i wino jutro sraczka na 100% 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to my też tak duże zakupy niestety nie samochodem ale najpierw spacer albo autobus a później powrót taxi a więc Ala bez wózka i kocha siedzieć w sklepowym wózku hihi A później tylko chlebek, mleczko a więc spokojnie mogę pod wózek schować i wtedy Ala jedzie we wózku bo niestety nie umiem prowadzić jednocześnie wózka i Alicji za rękę haha 😁
Kurcze ja znów spać nie mogę 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 😉 u nas zakupy przez internet najczesciej. Kilka ulic od domu mamy "brudy" ciapackie sklepy i do nich po mleczko itp Maryla najczescie z tata rano na nozkach idzie. Na spacery wozkiem, ale czesto jest tak, ze sama idzie, albo wozka sie trzyma. Nie ryzykowalabym bez wozka bo jakbym ja miala niesc to bym na pil pekla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maja 😉 sie usmialam ze sledzi. A tesciowie to moze poszcza juz:P Zuza bedzie coraz bardziej komunikatywna i bedzie zadziwiac kazdego dnia. Maryla przed chwila bak puscila i zwalila na zabawke:P " elmo dupka fuj"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.Nusia ale sie znowu z Marylki usmialam 😁 Dupka fuj 😁 😁 Maja witamy spowrotem 🙂Brawo dla pani madralinskiej 🙂 Jak tam sledziowe wyziewy? 😁 My dzis znowu z Julia do lekarza idziemy,bo antybiotyk sie w sobote skonczyl a ta dalej chora 😞 Na czas stosowania antybiotyku bylo ok,a potem od soboty znowu masakra.A ze dzis poniedzialek,to ja tez chora jestem,bo cos zawsze musi byc.Sliny przelknac nie moge tak mam gardlo zawalone.Zadne tabl nie pomagaja wiec pewnie mam to co Julia.Tyle,ze dla mnie juz wizyty u GP zabraklo 😁 😁 Najblizszy wolny termin 03.12 😁 😁 Haha
A moje dziecko dzis samo siebie przebilo.Wstala o 1 w nocy i do 5:30 rzadzila 😉 Mistrzostwo.
Co do spacerow,to przed operacja Julia sama chodzila,ale jak z nia szlam sama to i tak bralam wozek,zeby w razie zmiany humorku jej nie mosic.No chyba,ze tatus z nami szedl,to wtedy wozek niekonieczny,bo tatus na barana zawsze moze wziasc 😁 😁
Dobra ide dupsko ruszyc,bo mam dzis gosci na obiad i chce wszystko porobic,bo pewnie z Piotrkiem ok 13 przyjada,a ja jeszcze w pizamie 🙃 🙃 🙃 A najchetniej to bym z kanapy nie wstawala.Nusia a tego ciasta Julia tez nie moze jesc,ale zrobilam je dla nas,bo ona to w ogole ciast jesc nie chce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😘
Nusia Twoja Córeczka jest na prawdę bardzo mądra i urocza w tym co robi 🙂
Monika a chociaż Mała była grzeczna w nocy czy płakała?? Bo jak grzeczna to chociaż leżeć byś mogła 🙂 A na obiad przyślę Ci też mojego M bo ja mam lenia dzisiaj i zakwasy na brzuchu po ćwiczeniach haha
Alicja dziękuję za komplementy 🙂 A buzie ma taką brudną bo wtedy używałam moich kosmetyków haha 😁 Oczka ma niebieskie po mnie albo po M haha oboje mamy niebieskie.
Wczoraj obcięłam końcówki Alicji. Mama mi mówiłam, żebym podcięła na zimę wtedy będę na lato grubsze i szybciej urosną - zobaczymy 🙂 Wygląda uroczo w tych włoskach bo nie ma już z tyłu takich nierównych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...