Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Hmmm ja myślę, że to tzw. etap burzy czyli skok rozwojowy.
Poczytaj o tym w internecie ja pamiętam, że u nas na grudniu 2010 na brzuszku jeszcze dużo niemowlaków to miało i zgadzało się to z etapami jakie możesz znaleźć w internecie.
Monisia znajdź sklep u siebie w mieście z ciuszkami do chrztu i komunii i na pewno zrobią Ci szatkę na zamówienie albo ebay właśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.babyboom.pl/niemowleta/rozwoj/raz_burza_raz_sloneczko_skoki_rozwojowe_w_pierwszym_roku_zycia_dziecka.html

marylu dla Ciebie 🙂
Ja pamiętam, że u mojej Ali zgadzało się co do dnia prawie i wtedy dawała popalić jak cholera było spanie na kanapie i bujanie wózka 24h a później jak ręką odjął przechodziło. Jeśli widzisz, że z Synkiem jest wszystko dobrze i nie zaczyna się jakaś choroba to na 100% będzie to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Marylu Aisak ma racje.
moj diabelek tanczy biega gada zaczepia, wlazi na psa, dzis pies ja polizal bo jadla cos z czekolada to ona tez go polizala......i kaszel ma okropny to chyba nastepny etap po tym gardle Monia to jula ma to co Zuza tylko moja mlodsza i ciezej przechodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema.Ja dzis znowu mialam wycieczke do councilu.Dalej nie wiadomo,kiedy kase dostane,bo zazyczyli sobie payslipy,chociaz dalam im je w pazdzierniku i statementy..szkoda,ze list z zapytaniem wyslali na stary adres...ale w koncu udalo mi sie z nimi wyjasnic sprawe child tax credit...czajcie jacy idioci.Od 03.06! wzrosl mi ChT z 106f na 114 a oni mi liczyli od tego czasu obie kwoty jako moj dochod..ze niby mam 55f CHT tygodniowo..bylam tam juz kilka razy w tej sprawie,ale nikt nic w tym zlego nie widzial,az do dzis.Pan mi powiedzial,ze dostane od tego czasu wyrownanie,ale bede sie cieszyc,jak bede miala ta kase na koncie...
Maja Julia tez ma mega kaszel od rana.I tez od razu mi sie z Zuzia skojarzylo,ze to samo maja.Mam nadzieje,ze szybko obu dziewczynkom minie
Marylu powodzenia na szczepieniu
Nusia szukalam szatki na ebayu,ale nie ma.Bede musiala podjechac do kosciola,bo niby na Deonii maja sklep z dewocjonaliami to moze i to bedzie...
A moje dziecko dzis normalnie inne jest-zadowolona,cala noc spala,apetyt ma 🙂 Ciekawe czy jutro tez tak bedzie,bo najpierw mam wizyte z HV alergolog,a potem zmiana opatrunkow..Ciekawie bedzie,biorac pod uwage fakt,ze ja sie ledwo co ruszam,bo tak mnie wszystko boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia właśnie o tym pisałam 🙂 Tutaj są sklepy z dewocjonaliami albo ubrankami do chrztu itp. i tam na 100% można zamówić 😉
A co plecy Ci znów dokuczają ??
Mój Mariusz mówił dzisiaj, że trąbią w tv angielskiej że zimna będzie baaardzo sroga w UK zobaczymy czy się sprawdzi. Bo ostatnio rzeczywiście jest dużo śniegu i ziiimno co rok - ale ja kocham zimę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aisak nie dosc,ze plecy,to jeszcze po tym co w sobote mnie spotkalo bola mnie wszystkie miesnie,a zwlaszcza te w nogach i rekach..pewnie po tym,co mnie tak powykrecalo porobily sie zakwasy.Kurcze uswiadomilam sobie,ze mam 3h z zycia wyciete w sobote normalnie nic nie pamietam.Tylko z opowiadan wiem co sie dzialo.I od tego czasu caly czas mam taki podswiadomy lek,ze to sie moze znowu zdarzyc.Ehhh pewnie z czasem o tym zapomne,ale teraz caly czas mi to na bani siedzi,nawet mi sie dzis snilo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Monia taka mam nadzieje ,ze ten kaszel z tego sie wzial bo jest okropny odrywa jej ie tam w srodku widac ukyta choroba byla. Kupilam jej dzis flegamine truskawkowa pyszna jest ale malej musze przemycac w mleku. To samo antybiotyk, powinna dostawac go przed jedzeniem albo po 2h a nie mam wyjscia i wlewam je do mleka. Bo na zywca wypluwa i ma odruch wymiotny. jest cfana jezykiem blokuje i wypluwa. Powiedzmy na 4 razy dziennie jak powinna go dostac do obiegu trafia rzeczywiscie moze 2 razy....smutne bo wiem,ze nie bedzie prawidlowego dzialania ale nic juz nie poradze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia tak to na pewno zakwasy ponieważ tworzą się od szybkiego, nadmiernego wysiłku dla mięśni tak jak na siłowni a więc musisz to rozruszać może jakiś masaż co ?? Kwas mlekowy trzeba rozbić a w tym pomaga ruch 🙂 Dbaj o siebie a na pewno się to nie powtórzy i będzie dobrze 😘 😘
Maja ale ci się Malutka rozchorowała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja u nas nie jest tak zle na szczescie.Wczoraj tylko raz kaszlnela dzis juz duzo wiecej,wiec moze faktycznie u nas tez to bylo ukryte..Co do lekow,to Julia maly lekoman jest i wszystko poza kodeina i witaminami bardzo chetnie spija 😁 No i antybiotyk jej nie podchodzi,ale chyba rozumie,ze jej pomaga i mimo odruchu wymiotnego to go pije 😁
Aisak mezulek ma mi dzis masaz zrobic i cala mnie amolem nasmarowac.A uwazac na siebie bede napewno,bo chce jeszcze troche po tym swiecie pochodzic 😁
Moje dziecie dzis 11h przespalo w nocy,szok.Nie wiedzialam,ze ona tak potrafi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia zolnierska metoda na zakwasy to piwo z czekolada:P
Maja duzo zdrowka dla Zuzi, usmialam sie dzisiaj jak wyobrazilam sobie Zuzie lizaca psa 😁
Manini przed chwila probowala tate utopic - Jacek sie nachyla do wanny i ustami pierdziocha robi a mloda "Manini siasc" i na glowe mu usiadla 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂
Monia trzymajta sie tam 😘
Moje dziecie znowu wstawalo co godzine w nocy. mowie do niej jak ty to robisz, chodzisz spac o 21 nie spisz pol nocy i wstajesz o 7 rano, co to za narkotyk, ja tez chce. a moj maz odpowiada ten narkotyk nazywa sie dziecinstwo, efekty uboczne typu sennosc wychodza na starosc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...