Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Maja, to dobrze, ze juz dobrze 🙂
dziewczyny, ja myslalam, ze macie juz za soba nocne wstawanie do dziecka 🥴 jak dobrze, ze Kaya spi caaaala noc 😜
ja dzis od rana wzielam sie za zalatwianie spraw: zglosilam rozwiazanie umowy ze sky - mies. temu minal rok i wystarczy - placilismy 60 za tel, inter, i tel. , ze wszystkiego zrezygnowalam, za mc bedzie juz z glowy i w miedzyczasie poszukam samego internetu, czesc darmowych programow nam zostanie, i to wystarczy.
zadzwonilam tez do polsatu, bo cos tam bylo pomieszane z kontaktem, bo ostatnio zawieralam z nimi tzw. kontrakt przez telefon, bez podpisu, tez wyjasnilam 🙂
umowilam sie tez z ksiegowymi na rozliczenie M - jedziemy w srode , uffff.... troche tego bylo 🙂
aaaaa i dzwonilam do M landroda z jego warsztatu o ew. podziale kosztow na rolete antywlamaniowa, czekamy na odpowiedz 🤢
tak wiec poniedzialek rozpoczety 🙂
M wlasnie pojechal na croydon do home office w sprawie stalego pobytu w uk jego syna, zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój M właśnie dzwoni do agencji z której dostaliśmy dom bo dostaliśmy od rana papier w którym pisze, że naliczają nam kare bo niby nie zapłaciliśmy za czynsz !! 😠 I do 380f czynszu doliczyli już nam parwie 25f kary i teraz jest 404f to zapłaty ! 😠 Nie wiem co tam wyjdzie ale Mariusz mówi, że może się okazać, że oni czynsz liczą miesiąc do tyłu i wyjdzie na to że rzeczywiście mamy nie zapłacone teraz się właśnie pyta co i jak. Jeśli tak będzie to musimy odwołać pracowników i przełożyć ich na styczeń 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
haha no faktycznie pomyslowa 🙂

to mama, jakiego koloru byla woda w tym kapciu-kapciu? 🙃


Magda, zostawiłam Ci wiadomosc na poczcie. odezwij sie, moze wątek luty 2009 pociągniemy dalej, mzoe i jakeis inne mamusie sie znajda 🙂
pozdrawiam wsyztskie mamusie z UK i przepraszam ze tak sie wcięłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem zła 😠 Wyszło na to, że mamy jakieś 3 tygodnie nie uregulowane 😠 Nie wiem skąd one się wzięły. Przy podpisaniu umowy zapłaciliśmy pierwszą tygodniówkę później jeszcze chyba dwa razy co tydzień a później już miesięczne czynsze i nagle brakuje 3 tyg. 😠 Wyrównamy to teraz ale oczywiście przez to muszę ekipę odwołać do stycznia bo przecież już nas eksmisją straszną barany jedne !! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sieeeemaaa
Ale mialam nadrabiania,szok
Aisak wspolczuje nerwow.Moze da sie jakos dogadac?
Nusia brawo dla Marylki.Ona jest mega zajebista ze swoimi pomyslami 😁 😁 A co do HB to co sie zmienilo,ze tak ci obcieli?Ja tez mam caly czas przeboje z nimi.Od 5 tyg nie dostalam ani grosza.W piatek dostalam jakas dziwna decyzje i jak zadzwonilam do nich to sie okazalo,ze od lipca nawet nie zmienili,ze mam 116 HT a nie 220 jak oni twierdza niewiadomo skad....
Kasia jestem pod wrazeniem,ze Kaya taka zdolna 🙂
Sandra dawaj jakies zdjecia
Maja ciesze sie,ze juz ze zdrowkiem lepiej i ze mezulek sie ruszyl i wszystko porobil 😁
A co do nocnika to jest bleee...u nas tak jak i u was parzy...A ja dziewczyny wysiadam.Zaczynam myslec o tym,zeby isc ze soba do jakiegos psychologa bo naprawde mi psychika siadla.Ale z drugiej strony co sie dziwic,skoro takie akcje w domu mamy.Ehh.Nusia wiec o co ci chodzi z nockami.Julia wczoraj zasnela o 24 i wstala o 6:30.A do tego mecza ja koszmary i srednio co 15min musze wstawac ja uspokajac...koszmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia zamykam sie z nockami 😜 ty to masz przerombane kobitko 😉
We wrzesniu wyslalam im list z payslipami JAcka, ze ma wiecej o 50 funtow tygodniowo i o tyle zabrali nam benefit. najgorsze jest, ze tyle tygodni czekali z odpowiedzia, ze nazbieralo sie 700 nadplaty ktora teraz potracaja nam z tygodniowek. tak sie dzisiaj wkuuuuulam ze zaczynam pracy szukac i nic od nich nie chce. tylko same wiecie jak tu z opieka dla dziecka jest 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie niusia a nam nic się nie należy i żyjemy z jednej wypłaty mojego M. Chciałabym iść do pracy ale załatwienie opieki nad Alą jest na prawdę bardzo trudne. Żłobek wykluczony w 100% a niania no cóż jakbym miała prace za 15f na godzinę to mogę wziąć profesjonalną bo bierze 7f na godzinę i pracuje tylko o 7 albo 6 rano 🤨 Znajome no cóż same mają dzieci a więc nie dam jeszcze swojej Ali na pilnowanie a obcej Jej nie zostawię i niestety nie wiem co robić 🤨 A bardzo chce iść do pracy bo czuję się upośledzona siedząc w domu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia wy z jednej wyplaty zyjecie i placicie za dom niecale 400 funtow a my dwa razy tyle 😜 musze isc do pracy, bo juz mam dosc tego ze na nic nas nie stac. wczesniej zastanawialam sie nad tym, ale musu nie bylo. a teraz kopa w dupe na rozped dostalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie , my tez mamy jedna wyplate ale plus te dodatki plus to co splacamy :P a za chate 500 peka oczywiscie plus oplaty. Nusia a teraz to nie wiem przy takim czynszu jak dacie rade...?a moze warto sie przeprowadzic zobacz w kazdym miejscu poza Londynem jest taniej, a pensja ta sama....tylko roznie z praca ale to da sie sprawdzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ja nawet oplat nie zliczam 😜 bo nie chce sie przerazic haha. no nic trzeba, zyc dalej. swiat sie nie wali jeszcze (chyba:P) najwazniejsze, ze zdrowi jestesmy i Manini szczesliwa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj oplaty 😮 😮 😮 to masakra, nam idzie na stale oplaty ok 2000 miesiecznie 🤢
jak pracowalam, to wlasciwie moje pieniadze szly w calosci na zlecenia stale, teraz mojej wyplaty juz nie bedzie od przyszlego tygodnia i trzeba bedzie przelewac kase z konta na konto, ale.... jak bedzie z czego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...