Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

hej, Nusia wrzuce filmik z draniem jak uda mi sie z tel na kompa bo cos znow nie trybi ale kombinuje wiec moze jeszcze nie stracone.
Marylu to juz wszystko wiesz o podrozy ja tez niedawno lecialam ale bez wozka. A smakowac kazali i jeszcze tlumaczylam sie z antybiotykow bo przewozilam dla malej ale luz.
Kasia a opaleni??? ile stopni bylo? dostosowane do dziecka?w sensie jakies place zabaw?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/desktop6s.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8171/desktop6s.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny! niby wytyczne co do wózka czytałam. ale jakoś nie pewnie się czuję. Na szczęście jedziemy w trójkę. Więc nie będzie jakoś tragicznie 🤨
A czy któraś z was owijała kiedyś wózek folią na lotnisku?! czy może nie ma się co bać o zniszczene/ pobrudzenie wózka w czasie podróży?!
nusia mam wózek z gondolą, Krzyś jeszcze nigdy nie jeździł w części spacerowej i chyba trochę za zimno teraz w pl na takie próby 🤢 🤢 chociaż zauważyłam że gondola go już wkurza, bo on nic nie widzi 😉 więc jak tylko będzie trochę cieplej to go do spacerówki przerzucę.
kasiak ahhh zazdroszcze wyjazdu! tych basenów 😜
maja ale zuzia jest śliczna! i tak ładnie się bawi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylu jak z mezem lecisz to super, nie bedziesz musiala ludzi o pomoc prosic:P co do zawijania wozka to moja kolerzanka pakuje go w mocne worki na smieci:P a ja latam z parasolka i kupilam do niej torbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Monia jak Wy tam? moze bez kitu trzeba was od uroczyc 😮

Nocka masakra a ja o oduroczeniu to powaznie mysle od ostatnich 6 miesiecy.Jakbym wam tu sie zaczela rozpisywac co za akcje ostatnio mamy to masakra.Np jak wtedy mi zwlekali z zaplata hb to poszlam do councilu,ze nie mam kasy,zeby zaplacic council tax.Mila pani powiedzilala,ze ona mi moje konto zawiesi i jak kase dostane,to mam natychmiast zaplacic co z reszta zrobilam.W Wigilie przyszedl mi list od nich,ze 12.01 mam rozprawe w sadzie za niezaplacenie i ze naliczyli mi 125f grzywny za niezaplacenie 116f i ze mam natychmiast calosc council taxu do konca roku czyli 357f plus kara na raz zaplacic.No to zasuwam do councilu i po 3h czekania uslyszalam,ze pani zapomniala mi zawiesic jednak konto i ze JA musze ta kare zaplacic,bo nie moge jej do odpowiedzialnosci pociagnac,bo to ja powinnam dopilnowac,ze wszystko jest zalatwione.Jedyne co tym osiagnelalam,to to,ze nie musze od razu wszystkiego od razu placic.Wczoraj przyszedl kolejny list i sobie wymyslili,ze mam za kare za ta sytuacje placic CO TYDZIEN 60f!Mowie wam,rece mi opadaja i nie wiem,czy mam sie smiac,czy plakac.I takich historii z ostatnich czasow moge wam duzo opowiedziec...Dobra ide i nie smece Wam juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to jest ewidentnie jej wina skoro to ona zapomniala to zrobic, odwoluj sie. bo jaki jest sens tego, ze oni ci zaplaca housing benefit jak ty im oddasz placac kare. idz kochana do doradcy jakiegos... a moze pomyslcie z Piotrkiem o tym, zebys do pracy wrocila? Piotrek teraz szybko konczy, to moze ty bys mogla gdzies na part time na popoludnia isc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia pani Ci powiedziala, ze odwolanie nic nie da, a wczesniej Ci powiedziala, ze wszystko jest cacy czyli, ze Pani jest glab w ciemie bity i sie nie zna na niczym:P i tak jak napisalas, boi sie poniesc za to odpowiedzialnosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Tylko,ze bede musiala znalesc cos,gdzie nie bede musiala nic dzwigac 😜


praca biurowa moja droga:P albo coffee shop. tam mozesz zaznaczyc na jakie zmiany chcesz pracowac i nie trzeba dzwigac nic. tylko, ze sie stoi. a plecy cie bola jak stoisz za dlugo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...