Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

MonisiaD napisał(a):
Te moher ja co wieczor wieczny odpoczynek za moich rodzicow odmawiam i z Julcia codziennie aniele bozy 😉
a sprobuj medytacji moze. wycisz sie i pomysl kto moglby ci zle zyczyc i wybacz tej osobie. i sama "odepchnij" od siebie wszystkie zlosliwosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Hej Babeczki 🙂
Monia jejku Wy ciągle coś ile to nerw trzeba przejść przez głupie urzędy w UK 😠 Czy ona Ci kazała czy nie kazała się odwoływać to zrób to bo oni Ci zawsze powiedzą, że nie warto bo wiadomo to ich interes abyś ty za free im płaciła ! Debile jedne krew mnie na coś takiego zalewa ! 😠
Co do od uroczenia to babcia mi kiedyś mówiła, ale nie pamiętam ☺️ Ja wierzę w coś takiego na prawdę. Mojego chrześniaka kiedyś zauroczyła jakaś ciocia - babcia moja ( jego prababcia) wzięła noszone majtki Jego mamy obtarła Go nimi w jakiś tam ustalony sposób zmówiła modlitwę jakąś i dziecko momentalnie przestało płakać a ta 24h darło się w niebo głosy !
Ok lecę do polskiego sklepu po wędlinkę i chlebek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia ale ja wiem,kto nam zle zyczy i jestem prawie pewna,ze to ta osoba.Ostatnio pojawilo sie wiecej problemow i to jeszcze bardziej potwierdza moje myslenie,ze to ta osoba,bo wydalo sie,ze Piotrek ma mieszkanie po dziadkach zapisane i jego kuzynka mimo ze ma kasy jak lodu psy na nas wieszala niesamowite...to ta sama co rok temu takie akcje w swieta zrobila i ciagle podobno na mnie jedzie do rodziny a z Piotrkiem normalnie gada.Ostatnio jak wyladowalam wtedy w szpitalu taka wykonczona to podobno bardzo sie cieszyla....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah Kasia jakby mnie kto noszonymi majtkami natarl to tez bym zrobila wszystko, zeby juz wiecej tego nie zrobil 😁
Monia mi sie wydaje, ze moze Ci sie udac te jej zle zyczenie odepchnac. popros rodzicow o pomoc 😉 u mnie to dziala z tata, jak sie wkurzy to gromy leca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku Monia współczuje Ci. Ja bym jednak złożyła odwołanie, bo jak nie złożysz to tak jakbyś im racje przyznała!
Wózka chybajednak nie zawinę, ale coś czuję że się pobrudzi a w polsce prać na szybko nie będę. Tak to jest jak pozwala się facetom wybierać wózek- mamy kolor limonkowy! nie dość że ciągle muchy na nim siadają to jeszcze każdy brud widać 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia u mnie to powiedzonko też się sprawdza hahaha 😁 😁
hahaha może i masz rację z tymi majtkami ja też bym się już zamknęła oby się to nie powtórzyło hahaha
Monia ja znam takich ludzi jejku jak można być takim podłym 😠 Co się dzieje z tym światem 😞
Ja byłam w sklepie i już musiałyśmy wrócić autobusem bo lało 😠 Ehhh co za pogoda ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
maruly ja miałam czarny z kremowo- biało- brązowymi kułeczkami, ale nigdy więcej nie kupię wózka 2w1 najpierw gondola później spacerówka typu ,,parasol,, i fotelik do samochodu jeśli będę go wtedy mieć hahaha 😁 Ponieważ mój wózek był bardzo ciężki i niewygodny a tym bardziej spacerowa część a był z Polski sprowadzany aż i się przejechałam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryla to ja bym na Twoim miejscu zwinela wozek:P oni w samolotach sie nie czaja. w dupie maja czy uszkodza/pobrudza...
ja mialam wozek 3w1. gleboki, spacerowka i fotelik samochodowy. bylam z niego baaaaaardzo zadowwolona. sprzedalam, bo nie mialam miejsca na trzymanie wszystkich klamotow. poszedl do polskiej rodziny i mam nadzieje, ze im tez sie spisuje:P teraz mam quinny buzz. kupilam uzywany, ale wygladal jakby nie byl uzywany w cale. jedyny minus, Maryla w nim pojezdzi moze do lata a na przyszla jesien/zime juz sie na bank do niego nie zmiesci:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój był ciężki -12-13 kg ważył do tego ciężko się wypinał i wpinał w stelaż co był bardzo kłopotliwe na lotnisku i przeklinam go hahaha a do tego mieszkałam wtedy na pierwszym piętrze, fotelika nie potrzebowałam bo nie mamy samochodu, ale gdybym miała na pewno był by to maxi cosi a wózek kupowałabym tak jak pisała najpierw sama gondola a później od razu mniejsza spacerówka składana w jedną część. Już się nakarałam i teraz byłabym mądrzejsza haha teraz mam parasolkę z Mamas and Papas i jest super ale już powoli wysiadają kółka od zakupów 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja sie boje malych kulek:P mamy wozek z mothercare, ale nadaje sie tylko na krotkie wypady... mam nadzieje, ze Manka nie bedzie potrzebowala wozia w przyszlym roku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fakt kółka są małe ale mi na prawdę nie przeszkadzają bo tutaj śniegu nie ma a więc po chodniku jeździ jak trzeba gorzej było by w Polsce przy roztopach śnieżnych albo zaspach hahaha ale moje kółeczka a raczej jedno kółko niestety ledwo żyje od reklamówek haha mam nadzieje, że Ala do jesieni max będzie jeździć i wózek wytrzyma chociaż już teraz nie chce ale jak jadę na zakupy a nie mam auta to ciężko tak reklamówki i Ala za rękę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam maclrarena quest sport.Wazy 6kg,ma pojemny koszyk na zakupy,male kolka,ktore w niczym nie przeszkadzaja i co najwazniejsze-dozywotnia gwarancje.Jestem z niego mega zadowolona i powiem wam,ze nawet 4-letnia Marysia w nim ostatnio jechala.W zyciu bym go nie zamienila.A co do tej babki,to ide jutro na 10:30 do CAB w tej sprawie i zobaczymy co mi powiedza,ale wielkich nadziei sobie nie robie....a co do tego zlorzeczenia,to wyczytalam dzis w necie,zeby wosk przelac,tak jak sie dziecku przelewa.Normalnie az dzis Piotrka poprosze,zeby mi go przelal jak zasne,a napewno zasne przed nim,bo 5 nocy juz nie spie i w tej chwili padam na ryj 🙃 🙃 🙃 🙃
Madzia daj znaka czy juz rodzisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ja chciałam tego macklarena wózek co Ty masz ale w końcu kupiłam Mamas and Papas bo jest podobny i wagowo i Ala super się w nim mieści tylko koszyk mały jest ale to nie problem jak dla mnie - torby idą na raczki hahaha 😁
A ten wosk to dobra sprawa ! 😉 Trzymam kciuki aby pomógł.
Kurcze te oddawanie kasy do państwa to jakaś porażka. Aż strach przyjmować pocztę od listonosza.... Mój Mariusz wysłała chyba z 8 CV dla mnie do pracy ostatnio wysłaliśmy jeszcze z 5 i dzisiaj wydrukuje 10 w pracy i będę po mieście roznosić po restauracjach, barach wole taką pracę niż we fabryce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też mam wózek 3 w 1. Fajny ale dość duży jest, więc na pewno też kupię spacerówkę w przyszłości. Własnie kolejny raz jak bym miała mieć znów dzidzie to bym kupiła tylko z gondolą a później spacerówe. Tak to jest że człowiek mądry po czasie...
Monia daj znać jak to lanie wosku poszło. jak to się robi dokładine?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Każdy produkt jak m.in. wózek jest dobry jeśli my same go wypróbowałyśmy bo wiemy jak działa, jeździ itp. 🙂 I na pewno każda z nas może zachwalić coś innego 🙂 Jak polecam wózek który mam ja z M&P bo sama na własnej skórze go wypróbowałam haha
Kurcze ta godzina a ja z Alicją jeszcze nie śpię 🤨 Włączę jakiś film to obie odpłyniemy haha
Dobranoc 😘
Aaaa Kasiu widok piękny jak z filmu na prawdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
a moja dziecina, jak ja wczoraj polozylam spac o 16.30, to obudzila sie dzis rano o 7.30, potem polozyla si na drzemke o 13.00 i spala do 16.30 i od 21.30 spi juz znowu na noc 🙃 🙃 😮


🤪 🤪 🤪
Kasia proszę przyjedz kłaść spać mojego syna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...