Skocz do zawartości

Mała Miss..program tv | Forum dla mam


Kasiula_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
[color=black]Może niektóre z Was kojarzą ten program...Program poświęcony jest dzieciom występującym w konkursach piękności. ALE- te dzieciaki przechodzą niezły tuning przed konkursami. Sztuczna opalenizna, nakładki na zęby, sztuczne rzęsy,paznokcie,nawet botoks, mocny, pełny makijaż, treski, sukienki, stroje kąpielowe.......
Nie mogę się niekiedy nadziwić jak niewiarygodnie głupi są Ci rodzice.Według mnie oni pielęgnują próżność w swoich dzieciach,nie prowadzi to ich do niczego dobrego....Szkoda mi,jak matki zmuszają te dziewczynki do występów,a wmawiają im,że one same tego chcą...


Chyba te kobiety są nienormalne,bo żadna NORMALNA matka nie zrobiła by tego swoim dzieciom..Jakie jest wasze zdanie na ten temat?? [/color]
wrzucę tu dwa filmiki dla przykładu,zainteresowanych odsyłam na yotube-tam jest tego ogrom....
[youtube]GEvo6Eau-Xg[/youtube]
[youtube]Zp6yXsrhjeQ[/youtube]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Oglądąłam ten program i dla mnie to głupota... To nie dziewczynki tego chcą tylko ich zakompleksione matki... To one czerpią z tego przyjemność i myślą nie wiadomo co... gdyby te dzieci tego chciały to by nie ryczały i nie zwiewały na tych konkursach (a widziałam takie sytuacje w tym programie)... Jak dla mnie żenada....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Może przenieść ten wątek do dyskusji ogólnej, tak żeby każdy mógł to przeczytać, nie tylko zarejestrowane osoby ?

Wszystko co jest w tym dziale, czyli "tylko dla zarejestrowanych" widoczne jest wyłącznie dla osób, które są zalogowane. A wątek ciekawy...

Co Wy na to ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Polscy rodzice martwią się, czy wcześniejsze pójście do szkoły nie zabierze ich dzieciom kawałka dzieciństwa....a tamte MATKI mają inne dylematy i z premedytacją zabierają swoim dzieciom część dzieciństwa, robiąc z nich LALKI....
Dzieci zamiast bawić się w piaskownicy ,siedzą u fryzjera,wprawiają zęby gdy wypadnie mleczak,zamiast bieganiA muszą poruszać się z gracją i być na scenie kusicielką,umieć przybrac namiętna pozę i przesyłac buziaki....W jakim celu???....SORKI,ALE Myśle,że ten program jest niezłą pożywką dla zboczeńców i pedofilów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
przepraszam, że nie na temat napiszę...
(Przy okazji - Adminie, bardzo przydałaby się opcja wysyłania wiadomości do konkretnego użytkownika forum... ☺️ )
Samantka, tak z ciekawości przejrzałam zdjęcia Twojej Nikoli - czy ona przypadkiem nie ma pleśniawek w jamie ustnej? Z tego co widzę, to ten biały nalot obejmuje coraz większą część języczka - na wszelki wypadek radziłabym skontaktować się z pediatrą, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś. Pozdrawiam 🙂

i przepraszam raz jeszcze za off-topic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula napisał(a):
to zdjęcie znalazłam na innym portalu....pod zdjęciem jest napis..
..


Mała piękność-potencjalne pensjonariuszki ekskluzywnego burdelu dla zamożnych pedofilów.....


NORMLANIE COŚ OKROPNEGO... SZCZERZE TO TE DZIEWCZYNKI SĄ OKROPNE!!!! PRZECIEŻ MAŁE DZIEWCZYNKI SĄ ŚLICZNE I BEZ MAKIJAŻU... PO CO TO???
A TEKST FAKTYCZNIE... ZGADZA SIĘ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam tak samo jak Wy, że to jest jakaś masakra 🤢 mamusie wysyłając swoje córeczki na konkurs miss są mega zakompleksione i spełniają swoje niespełnione marzenia.. a do tego robią dzieciom wielką krzywdę, ponieważ te dziewczynki, że są najpiękniejsze i w ogóle the best!! Wyrosną z tych dziewczynek takie kompletne "blachary" 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
ja uważam tak samo jak Wy, że to jest jakaś masakra 🤢 mamusie wysyłając swoje córeczki na konkurs miss są mega zakompleksione i spełniają swoje niespełnione marzenia.. a do tego robią dzieciom wielką krzywdę, ponieważ te dziewczynki, że są najpiękniejsze i w ogóle the best!! Wyrosną z tych dziewczynek takie kompletne "blachary" 🤢 🤢

A wiesz, że mój A. to samo powiedział? Że te dziewczynki w przyszłości będą zapatrzone tylko w siebie i wszystkich będą traktowały z góry... Wyrosną na samolubne puste laski....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widziałam kilka odcinków o Małej Miss - tak z ciekwaości - popsrostu to jest okropne. Matki pchają te dziewczynki, żeby faktycznie ziścić jakieś swoje niespełnione marzenia, te dziewczynki przed kamerą niby się cieszą, ale w to wątpię - widać nawet po tych zdjęciach jak mogą czuć się. A te wszystkie zabiegi, makijaże, fryzury są koszmarne i robią z nich takie stare maleńkie. Ja nigdy mojej Oli nie zrobiłabym czegoś takiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...