Skocz do zawartości

Głupota ludzka.. niektórych rodziców... | Forum dla mam


Kasiula_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
😞Tytuł tego wątku jest o głupocie ludzkiej....to co zaraz zobaczycie należy do kategori Totalna ludzka bezdusznośc i okrucieństwo... Masz słabe nerwy nie patrz-brutalne!!!!...
Dwuletnia dziewczynka została potrącona na lokalnym targu, gdzie spacerowała alejką korzystając z chwilowej nieuwagi mamy. Kierowca vana uderzył autem w dziecko, zatrzymał się na moment, po czym pojechał dalej,po nóżkach dziecka. Zaraz po nim zjawił się kolejny samochód, jednak jego kierowca także nie zainteresował się leżącym we krwi dzieckiem. Później zignorowało je jeszcze osiemnaście osób: pieszych i kierowców, z których jeden potrącił dziecko kolejny raz,także przejeżdżając po jego nóżkach... Na filmie, widać ludzi, którzy zatrzymują się, patrzą na dziecko i idą, czy jadą dalej. Widać też matkę, która omija leżące bezwładnie ciało 2-latki trzymając własne dziecko za rękę.Dopiero kobieta wynosząca śmieci zwróciła właściwą uwagę na ranne dziecko. W ślad za nią poszła grupa kilkunastu osób, które wszystkie zjawiły się, żeby zobaczyć co się stało.

2-letnia dziewczynka trafiła do szpitala w stanie krytycznym, ale po kilku dniach lekarze stwierdzili jej zgon.. 😞


Policja zatrzymała kierowców obu samochodów, które potrąciły dziecko, jednak wypadek zdążył już wywołać furię w internecie i mediach.



][/color]
Nawet świnie i psy są lepsze od tych ludzi....przecież to dziecko żyło,ruszało się i napewno płakało...jak można przejśc koło takiego strasznego widoku,wypadku obojętnie?????Jestem wstrząśnięta bezdusznością tych wszystkich ludzi.....Powinni ich wszystkich ukarać....
FILM...ludzie bez serca i rozumu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
powiedz mi Madzia jak tak można?
jak można dalej z tym żyć??
jestem bardzo poruszona,nie mogę się pozbierać......., !!!!
- napisałam,ostrzeżenie,że film brutalny.............
Ludzie nie mogą być aż tak bezduszni......kurcze w tym przypadku...wszyscy jednak byli.... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
dzięki Bogu , że "tacy" rodzice nas nie wychowywali i , że sami "tak" nie postępujemy z naszymi pociechami. Tak mi szkoda tych dzieciaczków co są tak traktowane (np. ten chłopaczek co pił chili i miał zimny prysznic) ;( Tacy rodzice powinni być karani lub pozbawieni praw rodzicielskich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki troche
to jest link do zdiec z muzeum mutantow w amsterdamie
dodam ze w holandii bylo dozwolone kaziroctwo z czego powstalo bardzo duzo chorob jak i mutacji genetycznych
podkresle ze nie zamierzam wybierac sie do tego muzeum
http://www.flickr.com/photos/periphery/sets/1650296/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweety napisał(a):
a ja z innej beczki troche
to jest link do zdiec z muzeum mutantow w amsterdamie
dodam ze w holandii bylo dozwolone kaziroctwo z czego powstalo bardzo duzo chorob jak i mutacji genetycznych
podkresle ze nie zamierzam wybierac sie do tego muzeum
http://www.flickr.com/photos/periphery/sets/1650296/

łooo ja też bym się nie wybrała do tego muzeum. Okropne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...