Skocz do zawartości

Jakie pieluszki? | Forum dla mam


JUSTYNA_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja używam od początku Pampersów....najpierw Pampers Sensitive......a teraz Pampers Active Baby....Jeszcze nie próbowałam żadnych innych....ale chyba już czas najwyższy....żeby zaryzykować (wreszcie kupować jakieś tańsze).....do tej pory bałam się ryzykować....Mała nie była jeszcze odparzona (poza jednym razem - odparzyła pupę na swoich chrzcinach - było bardzo gorąco i za dużo była noszona na rączkach przez wszystkich), a ma alergię - więc ryzykowne było testowanie pieluszek 🥴
Ale powiem Wam, że nawet Pampers Pampersowi nie zawsze jest równy jakością (przez 7 miesięcy zużyłam trochę dużo paczek P Active Baby).....np. zauważyłam,że pampersy 4 w paczce 70 szt. (55zł) są lepsze od pampersów, które kupiłam w wielopaku 162 szt za 99zł (w promocji w Tesco) - te są cieńsze i częściej trzeba zmieniać - bo wkład zawarty w nich (ten co ma się zamienić w żel) jakoś dziwnie zbryla się, co w tych 70 nie zdarzyło się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anita123 ja kupuję takie i takie pampersy i szczerze mówiąc nie zauważyłam tej różnicy między zwykłą paczką a wielopakiem. A nie powiem - zawsze się kuszę na wielopak, jak już go trafię w Tesco. Hm, też miałam chyba wszystkie rodzaje Pampersów. 😉 Poza pieluchomajtkami z Pampersa - teraz te mam na obiektywie do kupienia. 😉

I mały też od urodzenia jest u nas alergikiem. Ale dziś kolejny dzień z Dada i jak już pisałam jest ok. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to nie wiem Sathi - chyba mi się jakaś taka niefajna paka trafiła (też myślałam, że pampers to pampers - i też poluję na promocje i wielopaki - ale ten wielopak jest jakiś dziwny) 🥴. Czekam jak się skończy 🙂 - też muszę wypróbować jakieś inne niż Pampersy. Czyli Dada są nawet ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anita123 jest inny, to na pewno, bez dwóch zdań. 😉 I to nie tylko graficzki na pampersach są inne, ale też jakościowo... No ale dla mnie dalej jest bardzo dobry. 🙂

Jak już wypróbujesz Dada to napisz też tu swoje wrażenia. 🙂 Bo jestem bardzo ciekawa jak to też będzie u innej matki, która była głównie na Pampersach. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
Dla mnie jedne z najlepszych to Dada biedronkowe, bardzo lubie też Babydream z Rossmana - od niedawna są fajniejsze, bo są cieńsze i lepiej przylegają do ciałka, ostatnio też skusiłam się po wielu miesiącach nieużywania na Huggisy, ale tym razem te Premium, i też jestem bardzo zadowolona, poza tym tescowe Baby Essentials są super i z KAuflandu Wickes - prawie to samo co te tescowe.

Najgorsze to Huggisy Classic, dyskontowe z Polo MArket. Swego czasu używałam też Pampers Sleep and Play i było ok, ale wiekszy rozmiar był trochę za mały, chociaż powinien być ok i bardzo przeciekały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...