Skocz do zawarto艣ci

W贸zki/ Spacer贸wki i inne pojazdy | Forum dla mam


Go艣膰

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest taki watek bo nie znalazlam..
A potrzebuje malej porady 馃檪
Nasz Marcel konczy za pare tygodni roczek, i dziadkowie chca mu kupic nowy wozek- spacerowke.
Tylko tak jak wozek dla niego sama wybiralam bo jest tego masa i rozne rodzaje to spacerowki toc zarna magia!
Dla mnie one sa wszystkie takie same 馃あ
Moze macie jakies godne polecenia ktorre nie starcza nam tylko na rok czy poltora ale na troszke dluzej, a jezdzimy bardzo duzo to tez nie chcialabym zeby sie szybko zniszczyla itd
Wybralam 3 modele... ktore w sumie sa identyczne...
http://allegro.pl/wozek-spacerowy-imola-quatro-spacerowka-folia-24h-i1747096298.html
http://allegro.pl/walker-baby-design-espiro-mega-promocja-i1755414461.html
http://allegro.pl/wozki-spacerowe-graco-mirage-plus-spacerowki-i1728308111.html
co o nich myslicie???
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

A jesli chodzi o wozek gleboki to polecam
http://www.tosia.pl/sklep/product/p/1350/implast,bolder,sd.html#
my kupilismy 3 w 1...
jestem zadowolona baardzo!
moze nie jest super lekki ale zwrotny, wygodny, duzy koszyk na zakuoy, spacerowke mozna przestawiac w przod lub w tyl... latwy w skaldaniu.
polecam!
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu my mamy taki http://allegro.pl/coneco-wozek-saturn-oslona-wyprzedaz-sklep-w-wa-i1740858160.html My mamy ciemno zielony moge polecic na poczatku troszke ciezko mi sie bylo do niego nauczyc ale teraz juz ok,super,ze ma przedluzana budka bo jak wieje albo swieci slonce to mozna ja zaciagnac i maluch jest osloniety 馃檪No i plus ze ma raczke otwierana i ofoliowana bo w tamtym wozku mial taka pokryta pianka i pol zezarl 馃槣 馃槷,no i podnozek regulowany i tez ofoliowany wiec sie nie brudzi tak 馃槈 A co do ceny to sa od 430 do 300 wystarczy poszukac na allegro,my akurat go tez dostalismy od malego chrzesnej na roczek i jestesmy bardzo zadowoleni 馃檪Polecam 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
My mamy spacer贸wk臋 Deltim Dot'a, ju偶 d艂uugo i sporo zje藕dzili艣my z ni膮 (u偶ywamy odk膮d ma艂y mia艂 jakie艣 8 miesi臋cy i dalej u偶ywamy 馃檪) i te偶 jestem z niej bardzo zadowolona. 馃檪
A tak wygl膮da:


Przy wyborze spacer贸wek jest, jak przy w贸zku, wiele cech, kt贸re trzeba uwzgl臋dni膰... ale przede wszystkim cech, kt贸re Tobie u艂atwi膮 偶ycie. 馃槈 Ja chcia艂am, aby nasza nie by艂a za ci臋偶ka, 艂atwo si臋 sk艂ada艂a, pakowa艂a do auta, by k贸艂ka by艂y skr臋tne, nie du偶e, ale i nie za ma艂e, dodatkowe kieszonki na drobiazgi, wiadomo 馃槈, a no i rozk艂adana na p艂asko, do spania... Tyle co pami臋tam co wtedy szuka艂am. 馃檭

A polecam jeszcze artyku艂: Jakimi kryteriami nale偶y si臋 kierowa膰 przy wyborze rodzaju spacer贸wki?
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
zamowilismy ta...........

laski koszmar kurna jakisss..!!
wku nie takie cos...!

zamowilismy w poniedzialek (tydz. temu) kasa byla przelana.. a wozka jak nie ma tak nie ma...
szwagier dzwonil na podany nr a tam najpierw nikt nie odbieral a jak odebral to ze on nic nie wie on jest w zastepstwie i podal inny nr... tam babka znowu zielona i ze wozek zostal wyslany wczoraj (dzien przed tel. lub rano .)
ze powinien dojsc wieczorem lub w sobote a jesli nie to w poniedzialek.
i dupa!!! wozka nie ma.... mam nadzieje ze jeszcze dojdzie.

Takze uwazajcie na sprzedajacego! 馃槈
http://allegro.pl/walker-baby-design-espiro-mega-promocja-i1755414461.html
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka my mamy taki 3w1 firmy MIKRUS http://www.mikrus.eu/wozek-dzieciecy-sprint-kolor-szary-kola-p-8.html TYLKO ZE BE呕OWO-BEZOWY (CIEMNIEJSZY)
JEST OK FOTELIK DO 13 KG ALE JA MYSLE ZE MAX DO 9kg
GONDOLA SPORA I WIEC NA ZIM臉 W SAM RAZ
SPACER脫WKA REWELACJA

JEST BARDZO ZWROTNY FOTELIK I SPACEROWKE MOZNA DWOJAKO ZAMONTOWAC DO KIERUNKU JAZDY, MINUSEM JEST JEGO WAGA I SZEROKI ROZSTAW K脫艁 ALE ZA TO BBBAAAAARRRRDDDDDZZZZZZZZOOOO BEZPIECZNY DLA DZIECKA

JA SWOJ CHCE SPRZEDAC CALOSC 3 W 1
JEDYNA WADA JES MASA WOZKA
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania8888 wiesz, czasem te偶 i poczta nie jest bez winy... No i swoj膮 drog膮 wakacje, czas urlop贸w, heh, mo偶e tobie Anycool przez to p贸贸藕藕艅iej dojdzie ta kurteczka? 馃え

W tym roku zamawia艂am z wyprzedzeniem opask臋 na r臋k臋 (tak膮 informacyjn膮) dla dziecka, aby mie膰 na wyjazd... No i te偶 dosz艂a po moim powrocie znad morza... 馃ゴ
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Sathi napisa艂(a):
Ania8888 wiesz, czasem te偶 i poczta nie jest bez winy... No i swoj膮 drog膮 wakacje, czas urlop贸w, heh, mo偶e tobie Anycool przez to p贸贸藕藕艅iej dojdzie ta kurteczka? 馃え

W tym roku zamawia艂am z wyprzedzeniem opask臋 na r臋k臋 (tak膮 informacyjn膮) dla dziecka, aby mie膰 na wyjazd... No i te偶 dosz艂a po moim powrocie znad morza... 馃ゴ


Mog艂aby艣 mi poda膰 do takich opasek link??
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
SmoczaMama napisa艂(a):
Sathi napisa艂(a):
Ania8888 wiesz, czasem te偶 i poczta nie jest bez winy... No i swoj膮 drog膮 wakacje, czas urlop贸w, heh, mo偶e tobie Anycool przez to p贸贸藕藕艅iej dojdzie ta kurteczka? 馃え

W tym roku zamawia艂am z wyprzedzeniem opask臋 na r臋k臋 (tak膮 informacyjn膮) dla dziecka, aby mie膰 na wyjazd... No i te偶 dosz艂a po moim powrocie znad morza... 馃ゴ


Mog艂aby艣 mi poda膰 do takich opasek link??

Jasne 馃檪 To jest INFOBAND szwedzka opaska na r臋k臋 dla dziecka, identyfikator.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • 4 miesi膮ce p贸藕niej...
  • Mamusie
Ja jak na razie to jeszcze nie wiem co zrobi膰, bo chcia艂abym w贸zek z navingtona ale jako gondola podoba mi si臋 galeon, a jako spacer贸wka cadet. Jest opcja 偶eby kupi膰 ram臋 i do tego dokupi膰 gondol臋 osobno, a siedzisko spacer贸wki osobno... wi臋c jeszcze nie wiem. Podoba mi sie jeszcze scooner, wi臋c mo偶e kupie rame i gondol臋, a potem spacer贸wk臋 inn膮?! 馃槥 Musze si臋 szybko decydowa膰 bo ju偶 mam coraz mniej czacu!
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajcik napisa艂(a):
Ja szukam w贸zka parasolki ze sztywnym i rozk艂adanym oparcie. Mam pytanie czy ten Saturn ma usztywniane oparcie? Mo偶e kt贸ra艣 z was ma jakie艣 propozycje?


Mam spacer贸wke coneco saturn. Oparcie jest sztywne, rozk艂ada sie praktycznie na le偶膮co. bardzo dobry w贸zek, jestem z niego b.zadowolona! zmie艣ci si臋 do baga偶nika, jest lekki, ma fajnie rozk艂adan膮 budk臋 偶e nie trzeba zak艂adac parasolki przeciws艂onecznej.
Pos艂u偶y dziecku na bardzo d艂ugo, m贸j synek ma 2,5 roku i jeszcze z niej nie wyr贸s艂. Drugi synek ju偶 czeka na ten w贸zek w kolejce 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
My na chwile obecna mamy ten,w kolorze rouge i jestem bardzo zadowolona.
http://www.silvercross.co.uk/prams-and-travel-systems/3D-offer/ A na roczek mam zamiar zmienic go na spacerowke-parasolke i juz mam upatrzony wozeczek.Naprawde fajny,lekki(5kg) i bardzo skretny.Polecam
http://www.mothercare.com/Maclaren-Quest-Sport-Stroller-Red/dp/B001TJAJE8
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 3 miesi膮ce p贸藕niej...
  • Mamusie
ponawiam pytanie chce kupic w贸zek spacer贸wk臋 nie typu parasolk臋 , mia艂am ju偶 ale sie pozby艂am jej kupi艂am na allegro spare贸wke arti nieby艂am zadowolona konstrukcja wytrzyma艂a i lekka ale tak budka sie nietrzyma odczepia sie ma艂o miesjca zeby dziecko usiad艂o niwygodna paj膮k nietrzyma bezpiecznie dziecka dziecko sie wychyla艂o jakto samo jecha艂o chamowa艂o , WIEC CHCE KUPIC TYPOW膭 SPACER脫WK臉 PROSZE O INFO I CENA DO 300Z艁
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusie
asia85a napisa艂(a):
ponawiam pytanie chce kupic w贸zek spacer贸wk臋 nie typu parasolk臋 , mia艂am ju偶 ale sie pozby艂am jej kupi艂am na allegro spare贸wke arti nieby艂am zadowolona konstrukcja wytrzyma艂a i lekka ale tak budka sie nietrzyma odczepia sie ma艂o miesjca zeby dziecko usiad艂o niwygodna paj膮k nietrzyma bezpiecznie dziecka dziecko sie wychyla艂o jakto samo jecha艂o chamowa艂o , WIEC CHCE KUPIC TYPOW膭 SPACER脫WK臉 PROSZE O INFO I CENA DO 300Z艁


uff.. ale si臋 czyta bez przecink贸w....

typowa spacer贸wka do 300 z艂 - coneco traper, ciut ponad 300 z艂. Jest ok, cho膰 mia艂am j膮 do wyboru razem z coneco saturn i wybra艂am t膮 drug膮. Traper przegra艂 zbyt p艂ytkim siedziskiem i konieczno艣ci膮 demonta偶u pa艂膮ka ochronnego je艣li chcia艂o si臋 z艂o偶y膰 w贸zek.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisa艂(a):
jolajcik napisa艂(a):
Ja szukam w贸zka parasolki ze sztywnym i rozk艂adanym oparcie. Mam pytanie czy ten Saturn ma usztywniane oparcie? Mo偶e kt贸ra艣 z was ma jakie艣 propozycje?


Mam spacer贸wke coneco saturn. Oparcie jest sztywne, rozk艂ada sie praktycznie na le偶膮co. bardzo dobry w贸zek, jestem z niego b.zadowolona! zmie艣ci si臋 do baga偶nika, jest lekki, ma fajnie rozk艂adan膮 budk臋 偶e nie trzeba zak艂adac parasolki przeciws艂onecznej.
Pos艂u偶y dziecku na bardzo d艂ugo, m贸j synek ma 2,5 roku i jeszcze z niej nie wyr贸s艂. Drugi synek ju偶 czeka na ten w贸zek w kolejce 馃檪

Podpisuje sie pod tymi slowami,super ten wozek jest i duzy plus dla mnie,ze ma rozsuwana budke,czyli jak maly zasnie to nie przedrze sie tam zaden promyk slonca,duze siedziski,polecam
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...