Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

miło mi 🙂 ja jestem Gośka 🙂
hehe 🙂 Mam wpisane daty obydwu synków Kuba- w sierpniu 2 lata skończył, Mateusz teraz w listopadzie skończy rok 🙂
Może uznasz mnie za wyrodną matkę ale karmiłam go tylko 2 miesiące. Obydwoje tego nie lubiliśmy więc zdecydowałam, że nie będziemy się zamęczać nawzajem 🙂
A co do ćwiczeń to powinnam intensywniej ☺️ ale wiadomo jak się ćwiczy samej w domu:/ nudy... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
miło mi gosiu.
nie uznam cie za wyrodna matke bo sama mam problemy z karmieniem cycem ale walcze bo lubie to robic i nie wyobrazam sobie aby było inaczej! ale mala dostawala butle w szpitalu wiec rozumiem cie doskonale.
a co do cwiczen to ja juz smaa nie wiem czy ja moge czy nie.. wszystko tyczy sie karmienia.. bo fizycznie to ja juz 2 godziny po porodzie moglam biegac.. a co do motywacji to tez wiem jak to jest ciezko ale jak wchodze do galerii i chce sobie cos kupic na siebie a rozmiaru nie ma to dopiero mnie deprecha lapie.. wiec nie wiem co gorsze depresja z powodu przestania karmienia cycem czy z powodu wagi.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poniedziałek spisany na razie na straty, bo jak wracałam z pracy to pączka wciągnęłam i francuskie ciastko z parówką.
Teraz jak pracuję to rano napewno nie będę ćwiczyć, bo nie mam czasu. Pracuję póki co na 1/2 etatu, więc w drodze do domu zrobię zakupy, sprzątne lub ugotuję obiad, na chwilę włącze neta, potem lecę do żłobka po Olcię, spędzam z nią czas. Wraca mąż z pracy to jemy późny obiad, ja wcześniej dopcham się czymś,czas szybko leci na przebywaniu z córcią, kąpiemy ją i szybko zasypia. Ok. 20 mam już czas wolny, ale ostatnio jak pisałam chęci brak. Gdybym nie rozchorowała się to pewnie ukończyłabym A6W, a tak zaczynam dążyć do kształtu baryłki.

Muszę coś zrobić...ehhh...dobrze napisać. Muszę jakoś przełamać się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia, zapytaj się gina, kiedy możesz zacząć ćwiczyć. Wydaje mi się, że jak skończy się połóg - 8 tyg., a wtedy to nie możesz też odrazu się tak forsować, ale lekkie ćwiczenia.
Ja jak karmiłam piersią 11,5 m-ca to nie ćwiczyłam, bo chudłam, oczywiście dopóki była jako taka dietka, ale im więcej sobie pozwalałam to ta wga już wahała sie. W każdym razie w ciąży przytyłam 11 kg, po ciąży udało mi się przez 6-7 m-cy schudnąć 20 kg, wtedy było ok, ale jak znowu wróciłam do wagi sprzed ciąży, a już wtedy miałam o te kilka kg za dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Magda - te zakupy i wiecznie za małe ubrania 😞 no nic.. ja jak na razie zjadłam kilka pierogów z mięskiem (tak na sucho:P).. pasowałoby mi poćwiczyć jakoś w ciągu dnia bo wieczorem chyba się wyrwę na piweczko z koleżanką ( nie na 100% ale jakby czasem to wolałabym mieć poćwiczone:P) a wczoraj już nawaliłam...
teraz obiad pasuje jakiś mężowatemu skroić:P

Anulka nie spisujemy poniedziałku na straty 🙂 najwyżej pół 🙂 ile masz wzrostu i ile ważysz? 🙂 ja jakbym w choć jednej ciąży przytyła tylko 11 kg to byłoby cudnie 😁 a tak.. rozrosłam się i teraz skóra wisi:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka81 napisał(a):
Poniedziałek spisany na razie na straty, bo jak wracałam z pracy to pączka wciągnęłam i francuskie ciastko z parówką.
Teraz jak pracuję to rano napewno nie będę ćwiczyć, bo nie mam czasu. Pracuję póki co na 1/2 etatu, więc w drodze do domu zrobię zakupy, sprzątne lub ugotuję obiad, na chwilę włącze neta, potem lecę do żłobka po Olcię, spędzam z nią czas. Wraca mąż z pracy to jemy późny obiad, ja wcześniej dopcham się czymś,czas szybko leci na przebywaniu z córcią, kąpiemy ją i szybko zasypia. Ok. 20 mam już czas wolny, ale ostatnio jak pisałam chęci brak. Gdybym nie rozchorowała się to pewnie ukończyłabym A6W, a tak zaczynam dążyć do kształtu baryłki.

Muszę coś zrobić...ehhh...dobrze napisać. Muszę jakoś przełamać się.


ale fracuskie ciasto to takie dietetyczne trochę 😉 a parówki pewnie juz nie czujesz więc nie spisuj na straty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
No pięknie Gocha na piwo idzie i nawet nie chce jej się pupy do ćwiczeń ruszyć 🤔 już poniedziałek więc do roboty 😁
A która to tym tortem się objadała?Smakował?


No właśnie chodzi o to, że mi się chce a nie mam kiedy... a po piwie to nie wiem czy będę w stanie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr, mam 168 cm i obecnie ważę 73 kg - dokładnie tyle samo co przed zajściem w ciążę. Jak po porodzie schudłam te 20 kg to ważyłam już 64 kg i tak mogłoby zostać, ale niestety te moje słabostki na to nie pozwoliły 😉

A przytycie 11 kg w ciąży zawdzięczam mojejmu organizomowi, bo przez ponad połowe ciąży miałam słodyczo wstręt i miałam mniejszy apetyt, dopiero pod koniec ciąży odmieniło się i trochę sobie dogadzałam - miałam wtedy jazdę na Snikersy i Sprite'a. Na dzień przed porodem mój organizm domagał się tak słodkiego, że zjadłam prawie pół paczki ptasiego mleczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Anulka bierzemy się za te kg 🙂
ja sobie w ciąży starałam dogadzać jak najmniej a mimo wszystko było raz 26 drugi - 18 na plus...
Biorę się zaraz za ćwiczenia 🙂 ze spotkania z kol nici.. a dupa to - po prostu 2 razy poćwiczę dzisiaj 🙂 Muszę się rozruszać a potem za hula wziąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna mamusia nie zagląda? 😞
Ja wczoraj jednak nie wybrałam się na piwko więc poćwiczyłam drugi raz wieczorem 🙂
Na śniadanko 2 sucharki z twarożkiem 🙂 nie wiem co ten mężowaty kupił ale smakuje jak wióry i niemiłosiernie zapycha 🙂

Skoro żadna mamuśka nie zagląda to lecę prasować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 😎
melduję sie po tortowej imprezie 😜 😉 😜 - tort wydreptany z kijaszkami 🤪
no i muszę sie pochwalić że zakupiłam wczoraj hulahop taki profilowany coby lepiej ugniatało hehe
i powiem wam że sie mega wypociłam kręcąc kółeczka 🤪
a i zaiwanilam mamie bańkę chińska 😉 i będę dziś ją testować

miłego dnia !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek super! A to hula-hop profilowane naprawdę świetne jest 🙂 tylko jak już dłużej kręcisz to nie czujesz takiego efektu - ja tez się na początku cieszyłam, że się wypacam przy nim.. a teraz to mi najwyżej nogi drętwieją od stania w jednym miejscu dłuższy czas:P
A no i ja czekam bardzo na efekty tych kijków:P i może sama sobie kiedyś sprawię 😁 😁 😁 😁

Ja mam dzisiaj strasznego nerwa 😞 zgubiłam 50 zł... wkurzyłam się i zeżarłam princessę... ☺️ zaraz się biorę za hula bo Mati chyba zasnął a Kubuś będzie bajkę oglądał 🙂 zła jestem na siebie ale mówi się trudno. idziemy dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka
moja dieta od wczoraj cudowna 😁 macdolands lody ciastka sałatki z majonezem mam pisac dalej? nie lubie sie odchudzac bez cwiczen a cwiczyc nie moge przy cycku.. odkladam diete na zas.. 😁


hehe a mcdonald,lody i ciastka to przy cycku wolno? ja karmię piersią i ćwiczę za to uważam co jem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka
moja dieta od wczoraj cudowna 😁 macdolands lody ciastka sałatki z majonezem mam pisac dalej? nie lubie sie odchudzac bez cwiczen a cwiczyc nie moge przy cycku.. odkladam diete na zas.. 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 tylko dziewczynom nie mów bo przestaną ćwiczyć 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
agata, spróbuj wcierać we włosy olejek rycynowy i nafte kosmetyczną. Dobre są też odzywki i maski Wax oraz Gloria (dostepna na necie lub w auchanie). Z witamin i kapsułek do włosów to polecam revalid 🙂 aaa, i jeszcze witamina H zwana biotyną 🙂


dzięki bardzo 🙂 oklask dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...