Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

o prosze kogo witamy ponownie 🙂))))
Landusia przecudny awatar !!!!!! az milo popatrzec!!!
To masz ode mnie kopa na rozped Tobie tez dietke wysle chcesz? bardzo zdrowa i rozsadna glodna chodzic nie bedziesz 🙂
moje cwiczenia ograniczaja sie do tancowania z cora lub kolo niej bo lubi patrzec jak sie wyglupiam , spacerki i 2-3 razy w tyg lekka yoga domowa po 20-30 minut plus brzuszki jak mi sie chce 😜
chcialabym rowerek stacjonarny ale chyba musialby w prozni wisiec .....
Misia tak jak mowilam Ty juz i tak masz ta diete ale jestes przykladem ,ze jak tak jjesz to chudzielec jestes 😉
Gdzie sie podziewa Gogr?
Tuska brawo za dobry start tylko omijaj Mcdonalda z daleka!!!!! i nie ma ze boli !!!!
Iwonka!!!!!! jakbym ja jadla tyle bulek na sniadanie to w tydzien bym z 4 kilo przytyla taki moj metabolizm.....
Landusia no nie moge sie napatrzec na ta ksiezniczke 🙂)))
Powera Ci zapodam z checia 🙂 !!! obklaskam Was zaraz!!!!! za kazdy dzien bez grzeszku dostaniecie oklask tylko bez oszukiwania 😜 !!!
Ja popijam wlasnie pokrzywke ,podobno tez pomaga wode usunac... 😜 a za tydzien niecaly na wage wejde i zobaczymy zoooobaczymy.......
Landusia moja motywacja ....mam ryzyko cukrzycy,zawsze mialam lekko podwyzszony cholesterol ,a teraz u mamy zdiagnozowano wiec tym bardziej bo babcia tez miala...
Chce byc zdrowa dla Zuzi i nie ma to tamto, oczywiscie na pierwszym miejscu dla siebie, chce zeby coreczka byla ze mnie dumna i kiedys powie.....(ohh licze na to!!! heheh) ze mama zawsze o siebie dbala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia otwarcie mowie. W styczniu przybylo mi 2,5 kg . Zaczelam teraz ta diete z 82 kg aktualna kilka dni temu waga, za cel stawiam sobie 60 chociaz wierze w 70 kg ale musisz stawiac wyzej ,bedzie ci latwiej oszukac podswiadomosc 😉 czyli powiedzmy moj cel to 22kilo. 😉
Przestan marudzic!!!!! bo zaraz se wkrecisz,ze masz najwiecej do zgubienia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bo mam wyl oklaski!:_)
diete mam od dietetyka wiec znow sie zachacze na niej bo ladnie mi poszlo 8 kg w miesiac ale wtedy stosowalam sie 90%:_)
motywuj ile wlezie!
a teraz dostalam kolejnego kopa bo w czerwcu na wesele idziemy do meza rodziny i chce ywgladac szalowo! musze wejsc w wymarzona kiecke ale to potrzebuje conajmniej te 15 kg !:_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia a nie wiesz czy w Dance Central 1 jest też spalanie kalorii? Bo ja to mam, ale nie widziałam... Mam też Your Shape Fitness Evolved... może dziś coś ruszę.
Maja faktycznie taka dieta pomaga, ale ja ostatnio się obżerałam innymi bzdetami. Kurcze chciałabym wagę kupić, ale mój mi nie pozwoli, bo twierdzi, że już totalnie ogłupieję.
Tymczasem idę robić obiad (pieczone udka, surówka i ziemniaki).
Landusia a awatarek CUUUUUDOOOO!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A gdzie jest GoGr??Landrusia witamy spowrotem 🙂Zgadzam sie z dziewczynami,avatarek masz przecudny 🙂A co do gubienia kg to i ja bym sie na 20 nie pogniewala 😁 😁 Ale nawet na to nie licze..chcialabym chociaz polowe z tego zgubic.Co do cwiczen,to w czwartek chce sie dowiedziec czy i jakie moge z moim kregoslupem wykonywac,bo ostatnio sie glupia A6W zalatwilam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zjadłam na śniadanko 1kanapkę, o której pisałam już, później jeszcze 2kanapki chleba tostowego z pomidorkiem, a na obiad ryż, pałkę z kurczaka i surówkę z pekińskiej,ogórka i pomidora...no i wypiłam rano herbatę grejfrutową, a teraz pije zieloną herbatkę z owocem pigwy. Na dziś to tyle z jedzeniem, bo późno jadłam obiad i mi się nawet nie chce. Mój postanowił,że od dziś znów się ważymy. 😉
ja dziś rano przed wypróżnieniem się,ale na czczo miałam 74kg. Mój cel to 65kg..ale się okaże może uda się więcej 🤪 🤪 Czyli 9kg(co najmniej) do zrzucenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia a ile Ty masz wzrostu?
Widzę, że obiadek dziś miałyśmy podobny 😁DD Ja też chyba już nic nie zjem. Może jakieś jabłko czy coś.
Moje dziecko wtrąbiło pół udka, ziemniaki i surówkę nawet. Jakoś ilościowo to on może dużo nie je w porównaniu do innych, ale zawsze przed jedzeniem ma cyca, więc pewnie dlatego. Najważniejsze, że rośnie.
Sorki, że tak nie na temat, ale jakoś przyszło mi to do głowy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divanka a Ty cchesz ta ode mnie diete czy Landusi?
ja pospalam w dzien ,taka niedojebana jestem jak bylam hehehehe moje dziecko gada to teletubisiow znow......tata po 22giej bedzie 🙂 relax psychiczny, podwieczorkowa kawa z biszkoptami z dodatkami 🙂 kurde takie fajne wychodza te dania ,ze chyba zdjecia im bede robic ....co Wy na to? inspirujemy sie? bedziecie robic zdjecia potraw? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divana wez 😁 Ty to pewnie z 45 wazysz hehehe
masz wiadomosc 🙂
i moje przedchwilowe z dzidzia po kapieli 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/desktopsh.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9665/desktopsh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneti najezdzasz na czyjsc profil i u gory po lewej stronie jest napisane dodaj do znajomych.Diviana to pewnie z 40kg max 😁 Ale sama ciezko na to zapracowala,wiec nie zazdroszcze,tylko podziwiam 🙂Maja good idea z tymi fotami 🙂I do tej dietki daj cynk skad przepisy moge sobie inne dobierac. A ja mam humora,bo mezulek winko mi kupil w prezencie...znowu bez okazji hahaha.Az zaczynam sie zastanawiac,co przeskrobal 🤪 🤪Zartuje:P Maja odpisane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...