Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
No to od jutra START! Szkoda, że sobie nie pojadłam innych rzeczy (np. ciasta i lodów w kawiarni) skoro i tak od jutra :PPP hehehe 😁DD no, ale co tam. Przygotowałam już sobie śniadanko, jutro dołożę tylko jogurt i dobrze będzie.
Co do tabsów to jak miałam 19 lat to zaczęłam brać Cilest i w miesiąc 10 kg przybyło, a jak odstawiłam to po jakimś czasie i kilosy znikły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona moze "przyszlosc to Ty" i juz.
Misia ja tez bralam kiedys Cilest i masakra byla zero libido. A teraz te odstawilam i nadal zero heheheheh
Bylam doope usmazyc 🙂 Piegi mam na nosie pierwszy raz 😮 🙃
a diety ciag dalszy ...za 3 dni chyba sie waze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam kobietki,
no to zaczynamy nie ma co, kiwi zjedzone zaraz idę zrobić śniadanko, a co dziś robicie na obiad? dietetycznego oczywiście 😁
zważyłam się 71,6 kg po wczorajszym obżarstwie 0,5 kg do przodu ☺️ ja niestety mam manie ważenia się codziennie choć wiem, że to nie jest dobre, ale to już taka obsesja chyba ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny,
ja właśnie idę szykować śniadanko mojemu synkowi i również sobie 🙂) Alan dziś parówy je 😜
no a ja nie wiem jeszcze się zastanawiam.
Ja robię dziś rybkę i surówkę z białej kapusty i marchewki.. A. chce ryż,a ja sobie i Alanowi ugotuje 2 ziemniaczki, bo mnie jakoś ryż do ryby nie pasuje 😜 tylko muszę jakiegoś pomysła znaleźć na rybkę 🙂
Aneti nie martw się my z mężem też się codziennie ważymy od dwóch dni..nawet mamy w łazience tabelkę powieszoną i zapisujemy 🙂 wiem,że to jest bezsensu, ale co taam 😁
Ja tam uważam,że już wczoraj dietowałam.... 😜 5 biszkoptów to tak jak w diecie Mai na podwieczorek ciasto domowej roboty do kawy... haha 😁 a te dwie lampki wina to ja bankowo wysikałam już wczoraj...hahahahhahahaa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Gocha wierze w Ciebie dasz rade 🙂
A ja chce coś na powiększenie cycków oprócz operacji plastycznej na którą mnie nie stać 😜


skarpetki 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
Gocha wierze w Ciebie dasz rade 🙂
A ja chce coś na powiększenie cycków oprócz operacji plastycznej na którą mnie nie stać 😜


skarpetki 🤪 🤪 🙃 🙃


brałam taką opcję ale boję się ,że mi wyskoczą podczas tańców 😜 🙃 ale by była kicha ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez odstawie tabsy na bank zero libido a tak to co 2 dzien nawet.. a teraz nawet calowac mi sie nie chce. Obende sie bez nich. A u mnie waga stoi nadal w miejscu od 3 miesiecy 🥴 ale dobrze ze nie na plus to tym obżarstwie 3 miesiecznym a nawet zjechalam jeszcze 2 kilo... . a i nie podam ile mam bo wstyd przy waszych 70 kg:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo, ja się nie ważyłam, bo wagi nie mam. Chciałabym kupić taką najzwyklejszą elektroniczną, ale mój mi nie pozwoli 😞(( do dupy... mój cel 58, a najlepiej 55.
Ja po śniadanku. Standardowo 2 łyżki płatków owsianych, 2 łyżki otrębów pszennych i jogurt, a do tego dołożyłam 1 łyżkę siemienia lnianego mielonego. A przed tym woda z cytrynką była i woda ze śliwek.
A na obiad to nie wiem co. Chyba krupnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
Gocha wierze w Ciebie dasz rade 🙂
A ja chce coś na powiększenie cycków oprócz operacji plastycznej na którą mnie nie stać 😜


skarpetki 🤪 🤪 🙃 🙃


brałam taką opcję ale boję się ,że mi wyskoczą podczas tańców 😜 🙃 ale by była kicha ☺️

u nas w gimnazjum jednej lasce na wf-ie wypadły 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Gocha wierze w Ciebie dasz rade
A ja chce coś na powiększenie cycków oprócz operacji plastycznej na którą mnie nie stać


jak chcesz to ja mogę oddać Ci połowę swoich... może wtedy lekko się ujędrnią 😉))


co do wagi to jest 72,7kg powiedzmy,że 73kg...cel=65kg...jakbym spadła do 60kg byłabym prze szczęśliwa... trzeba nowy suwaczek utworzyć, hehe 🙂)
ja zrobiłam zdjęcie śniadanka,a wieczorem zrobię Wam fotorelacje z moich posiłków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia mój też mi często "zabrania" coś kupić a ja się słucham jakby miał coś do powiedzenia 😁 chociaż u nas to jest tak, że w ostateczności sam mi kupuje bo widzi, że fochy stroję 😁 Bo w sumie jakby mnie nie powstrzymywał to głowa mała ile niepotrzebnych rzeczy bym kupiła 🙂

dzisiaj może twister mi przyjdzie 😁

a ja zdj nie będę robić bo ja nie umiem pięknie gotować:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gośka ja też nie 😜 zobaczymy co to będzie 🙂
Przynajmniej tyle,że jutro nie muszę kombinować,bo mój sobie zupę na jutro zażyczył tylko trzeba wymyślić jaką.. hmm... może czosnkową 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam czosnek..znalazłam fajny przepis na rybkę, ale tam trzeba 2 łyżki ketchupu i 3 koncentratu pomidorowego.. mało dietetico nie???
Ryba pieczona z czosnkiem w sosie pomidorowym 😉 ale jakbym jej malutko zjadła? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...