Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
magda123 napisał(a):
Gocha wierze w Ciebie dasz rade
A ja chce coś na powiększenie cycków oprócz operacji plastycznej na którą mnie nie stać


jak chcesz to ja mogę oddać Ci połowę swoich... może wtedy lekko się ujędrnią 😉))


co do wagi to jest 72,7kg powiedzmy,że 73kg...cel=65kg...jakbym spadła do 60kg byłabym prze szczęśliwa... trzeba nowy suwaczek utworzyć, hehe 🙂)
ja zrobiłam zdjęcie śniadanka,a wieczorem zrobię Wam fotorelacje z moich posiłków 🙂


tuśka dawaj bo mnie chodzi o wielkość jędrne są 😜 także przyjmę trochę cycków od ciebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja Magda przyjmę troszkę jędrności... 🙂 to dam Ci tak dwa rozmiary...ja mam rozmiar E, zostawię sobie C, to Ty tak jakbyś B dostała oki? 🙂))
chociaż ostatnio mi troszkę zmalały i mi cycki ze stanika wylatują 🤪 🤪 czas kupić nowe 😜


to może ja dodam jednak ketchupu troszkę...dużo tej rybki nie zjem...a to dobra dam jednak ketchup i koncentrat, bo to polega tylko na posmarowaniu,więc wcale tego dużo nie będzie 😁 tylko nie mam natki pietruszki to dam jakieś zioła suszone zamiast tego, będzie ok mi się wydaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia zdrówka 😘 😘 😘

ja też ketchup uwielbiam 😁
zjadłam kiwi. jestem GŁODNA! kupiłam pokrzywową herbatę i zjem ją na obiad :P

Chłopakom zrobię ziemniaki z jajkiem i kefirem :P niech postują, mnie się nie chce gotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przepis na zupę czosnkową kiedyś dała Misia..zaraz poszukam i dam jeszcze raz link Sylwia 🙂
oj bez ziemniaków też bym rady nie dała,ale dzisiaj jednak będzie ryba z ryżem i surówką.. już się obiadku doczekać nie mogę, a teraz zjem drugie śniadanko ... jogurt naturalny z otrębami z żurawiną i do tego jabłko sobie skroję 🙂 🙂 a do tego zielona herbata 🙂
fotkę zrobię również .. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia a dlaczego sie tak meczysz? wiesz ze po tygodniu takiego odzywiania poniżej 800kcal dziennie twój metabolizm dziala jak u kobiety 70letniej? i wiesz ze poźniej potrzeba miesiecy aby go z powrotem przywrócic? wiec zastanow sie jeszcze nad tym.. chyba ze tylko dzisiaj z racji postu no to ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiec tak owoce to dobiera sie do jedzenia konkretnego. sa podzielone na 3 grupy jak zreszta wszystko co jem.
ale z tych co mozna to kiwi agrest arbuz brzoskwinia cytryna grejpfrut gruszka jabłko jagody limonka maliny mango melon morela nektarynka papaja pomarancza porzeczki biale i czerwone poziomki rabarbar śliwki truskawki wiśnie 😜 czyli wiekszosc

jak co to pytajcie ja mam specjalny zeszyt z tym co mozna czego nie i co w ogranicoznych ilosciach i kalorie
i co do czego pasuje:_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia ja tak tylko dzisiaj drastycznie 🙂 wykorzystuję post 😁 i podobno jestem grzesznicą bo poszczę nie dla umartwiania się a dla własnych celów 😁 (mama mi tak powiedziała:P)

a poza tym to nie umiem tak dietować jak Wy 😠 i zła jestem na siebie strasznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...