Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Hej laseczki 🙂 Gruba Iwona wraca do diety 1000kal 😜 postanowiłam, że nadal będę jeść wszystko tylko odrobinę 😜 bo całkiem ze słodyczy chyba nie potrafię zrezygnować 🤨
moją motywacją jest moja siostra, która od kwietnia schudła prawie 20 kg 😮 😮 😮 była 2x większa ode mnie, a teraz...ja jestem większa od niej 😠 😠 😮
co będzie z ćiwczeniami na razie nie wiem, bo nie chce mi się 🤨 trzymajcie za mnie kciuki, abym wytrwała 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona dla mnie dieta 1000kcal jest zabojcza:P Ja mam MZ i jest ok.Jem wszystko,poza fast foodami,ale w mniejszych ilosciach,ale czesciej.Do tego cwicze i powolutku,pomalutku robi sie mnie mniej.Waga ostatnio stanela,ale to nic,bo i tak widze roznice w wygladzie.Pewnie czesc smalcu na miesnie sie zamienila.Jeszcze tylko kilka kg 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to super Moniś, że Ci się udaje, oby do przodu, ja mam nadzieję że dam radę i przejdę do dawnych przyzwyczajeń 🤨
dziś kupiłam spodnie i dopóki nie będę wyglądać w nich dobrze, dopóty nie ustąpię- wkurzyłam się na siebie dość mocno... 😠 😠 i po raz kolejny mówię, że nienawidzę swoich nóg:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja się chyba przyłączę, bo znów mnie przybyło. Cycki zmalały, a waga taka sama jak były duże, więc widocznie gdzie indziej jest więcej. Chyba, że to mięśnie??? Chociaż nie wiem... poza tym u motywacją też jest siostra, która z 68 kg schudła od wiosny do 53 kg. Fakt, że jest ode mnie z 8 cm niższa, ale i tak czuję się przy niej wielka jak słoń... 😞(( śmiać mi się jedynie z niej chce, bo jak ważyła więcej to gadała, że ona się dobrze w swojej skórze czuje i nie będzie się odchudzać, a teraz zjadła pół kawałka sernika i przez trzy dni przeżywała :O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też muszę się za siebie wziąć bo wstyd 😞 nie mogę na siebie patrzeć... ale dalej mam takie rozregulowane całe życie, ze nie mogę się zmotywować 😞
Wy przy mnie to przecinaki jesteście...
no i wkurza mnie bo nie mam czasu spokojnie siąść nawet przed kompem żeby coś skrobnąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to laski dajemy 😉 chociaż ciężko to widzę bo cukierki wczoraj z mężowatym kupiliśmy :P

idę zacząć spalać kalorie przy prasowaniu :P a na wieczór pomyśli się może chociaż o hula-hop :P hahaha

no to kolejny raz POWODZENIA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wy to glupie,a nie grube jestescie 😁 😁 😁 😁 Powinnyscie sie polubic takie,jakimi jestescie,bo inaczej znikniecie od tego odchudzania.A poza tym kobieta nie moze wygladac jak wieszak na ubrania 😁 Ja jestem z siebie dumna.Od miesiaca nie pilam piwka,zero frytek,fast foodow itd 🙂I widze mega efekty,wiec trzymam sie tego dalej.Nie glodze sie,jem normalnie,tylko mniej i czesciej i naprawde dziala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz nie mam czasu na częściej.. jak się uda jem śniadanie.. potem coś w pracy na szybko/ niezdrowo... no i jak wrócę jestem tak wygłodzona, że zjadłabym lodówkę z drzwiami razem więc też coś wsuwam..muszę spróbować się najadać a nie przejadać jak dostaję napadu wilczego głodu. No i skończyć pepsi... bo teraz na zatowarowaniu to poza obiadem, który jadłam tylko dlatego, że firma zamawiała więc i tak nie musiałam o nim myśleć leciałam na pepsi i fajkach... i szlag trafi!przytyłam już od tego żłopania kg przez ostatni miesiąc ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ech.....ja to chyba nie zacznę tej diety 1000 kal aż w domu skończą mi się wszystkie słodycze, bo narazie mam pełny barek, jem połowę tego co dotychczas, ale niestety skubnę zawsze słodkiego:/ a ćwiczyć nie mam czasu....i do listopada tak już będzie niestety 🤨
ale z Wami raźniej więc może dam radę powoli, ale do celu 😁
Ola Ty to głupia jesteś a nie brzydka 😜 śliczna jesteś 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umknęło mi,że Ola brzydka ale też opieprzam! Lala jak w ten czas :P

Misia to jak od takiego jedzenia wygląda się tak jak Ty to może ja nie zrezygnuję :P bo jak oglądałam ostatnio Twoje zdj z fb to mnie taka zazdrość ogarnęła, że nic nie napisałam :P mało, że piękna, szalona to jeszcze chudzielec!

Iwonka chyba Ci się wydaje 😉 choćbyć 71 ważyła to i tak piękna będziesz :P chociaż nie chce mi się wierzyć żebyś z 55 do 61 tak szybko skoczyła...

ja znów podobnie jak Iwona muszę wpierdzielić wszystko słodkie.. pepsi mi się już kończy :P i strasznie nie mam siły na wieczór żeby ćwiczyć ale pasuje się zmotywować i wkręcić.. chociaż trochę - bez jakiegoś większego szału :P bo wstyd!!! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski jezuuuuuuuuuuuuuuuuuu jka ja chora jestem ledwie na gały patrze;/;/ makabra jakas 🤢 chyba grypa 🤢 i wzieło mnie normalnie z godziny na godzine... moje dziecko chore tez ale nie jak ja całe szczescie bo bym załamke miała... jak sie wykurujem to sie biore za siebie bo makabra jakas;/ 🤢 2 kg mi wróciło;/ a miałam schudnac jeszcze 6 wiec teraz musze10 hahahahdla profilaktyki 😮 😲 😁 ☺️ 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...