Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

mnie też niech ktoś kopnie w dupę,bo najgorzej zacząć,jak już zacznę to będę ćwiczyć!jeść na szczęście,jem mniej .. ale słodkie od tygodnia za mną łazi i wczoraj zrobiłam ciasteczka owsiane.
Miśka,bo Ty chuda już wcześniej byłaś,to jak bardzo schudłaś to sobie nawet Ciebie nie wyobrażam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska masz racje,bo mi tez ciezko bylo sie zebrac.Iwona jesc ja jem male porcje 4-5 razy dziennie,tylko wczoraj bylam tak zajeta,ze zapomnialam o tym,potem szybko na silownie i nie mialam kiedy zjesc..dopiero w basenie sobie to uswiadomilam 😁 Buleczka na sniadanie juz sie piecze 😁 A wazylam sie dzisiaj,bo po tym moim weekendzie bylam pewna,ze przytylam,a tu waga kolejne 0,5kg mniej pokazala 😁 Juuupi 🙂A dzis basen z cora zaliczymy jak Piotrek wroci i jutro chce chwile na silownie wyskoczyc.A dzis zanim maz wroci pomyje okna,bo nie pada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wszystkich składników:/ ale jak zawiozę chłopców wieczorem do mamy to kupię i chyba przed pracą spróbuję zrobić 😁 bo wyglądam mega apetycznie 😉 tylko rodzynki sobie odpuszczę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
blee jak ja nie lubię ciasta z marchwi 🙃
u mnie gorzej niż źle z dietą,- bo jej wciąż nie ma 🤨 za to haruję jak wół to może chociaż coś spalę z tego, co pożeram 😁 😁 a gdy pomyślę jak by mnie ubywało gdybym na dietkę przeszła....jakoś nie mogę, przychodzę wieczorem i umieram z głodu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja przepis na ciasto marchewkowe wykombinowałam swój z kilku innych, które znalazłam w necie. Nie byłabym sobą, gdybym nie namieszała :P
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=443112295727073&set=a.190960567608915.38870.184158698289102&type=1&theater a tu placek dyniowy, zamierzam zrobić w weekend, bo się zaopatrzyłam w 3 wielkie dynie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde.. zobaczymy co mi wyjdzie... wkurza mnie bo nie jest napisane czy to przepis na dużą czy małą blachę.. wylałam na dużą. najwyżej będzie płaskie :P

ja do czwartku siedzę w domu - jestem na opiece bo moje słońca przechodzą drugi raz w tym m-cu (!) zapalenie oskrzeli 😞

co do diety/ wagi itd. to ja jestem dnem 😞 tyję i czuję to ;( i nie mogę się powstrzymać przed jedzeniem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa:/ nast razem zrobię na małej... jak nam zasmakuje.
bo mało, że będzie płaskie to przypalone 😠 bo zapomniałam, że mój piekarnik ma coś z czujnikiem temp.. i niby wstawiłam na 180 st.. niby miało być 45 min a po 20 ja patrzę a to już prawie czarne 😞 jakbym się nie miała o co wkurwiać to jeszcze ciasto zdupczyłam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...