Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

to powiedzmy,że mój cel też 7 😉 - tylko mam wagę zepsutą i nie wiem ile ważę 😜 zaczynam od teraz 😜 - śniadanie:jajecznica, obiad: fasolka po bretońsku ... ale dopiero teraz przeczytałam,że wszystkie się zebrałyście.. nakupiłam owoców,z warzyw tylko pomidory mam,ale mam jog.naturalne,więc jest ok 😉

zaczynamy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tak w ogóle to ja mam jakiś odrzut od wędliny,kiełbasy...na samą myśl,że mam to zjeść robi mi się niedobrze;/ jak jadłam dzisiaj fasolkę po bretońsku i trafiłam na kawałek boczku...łooo jej! ;/;/ ogólnie to mogłabym zjeść samą fasolę,a kiełbasę zostawić;/-no ale zjadłam wszystko.
Ogólnie nie musi dla mnie wędlina istnieć od wczoraj! Ło,a jak Alanowi robiłam kanapkę z pasztetem i poczułam ten zapach....fuuuuj! Alan jadł,a później rąk nie zdążyłam mu umyć i dotknął włosów to zaraz musiałam mu przemyć te włosy,bo nie umiem znieść tego zapachu;/
dla mnie mogą istnieć na razie warzywa,jajka..wczoraj zjadłam spaghetti i było ok,ale nie wiem co mi się pozmieniało.. ogólnie mięso będę pewnie jeść, bo nie widzę się jako wege,ale jak na razie mam odrzut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaka jestem szczęśliwa bo bez kolacji jestem dzisiaj, ostatnio o 16 jadłam 😉 jak za dawnych dobrych czasów, gdy grzeszylam tylko przy "specjalnych" okazjach 😁 😁 i nawet nie chce mi się jeść 😉
okresu dostałam, więc obżarsto mnie opuściło 😁 choć zjadam wszystko tylko mniej... ja tak mam, że albo zaczynam z rygorem,i tego się trzymam, albo nie zaczynam wcale 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe u mnie z silna wola troche kiepsko ostatnio,ale to przez ten okres..Niech sie juz skonczy,bleeee:P Ja mam taka diete,ze jutro swojska pizza meksykanska jest na obiad :P A w przyszlym tyg moja przyjaciolka przyjezdza,to napewno tez sobie pofolgujemy 🙂Iwona ja tez jem wszystko,tylko staram sie mniejsze porcje nakladac..z reszta i tak polowe z talerza Julia mi wyjada 😁 Ja wlasnie do domu wrocilam po saunie,lazni i zumbie i herbatke truskawkowa popijam.Zjadlabym cos sobie,ale obiecalam,ze od dzis koryto idzie wyzej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa..a my w sb jedziemy do teścia i szwagierki, no i mam zrobić chicken mushroom pie 😜
za tydzień teściowa będzie i zapraszała nas już dziś na niedzielę, na obiad ... z tym,żeby przyjechać już w sb posiedzieć,więc wyżera dwa dni :O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
haha no właśnie rzecz w tym Iwonka, że znów obrosłam 😞 i do szczupłej osoby mi daleko...

także do podjadania to prędzej Tobie można drzwi otworzyć 😜 bo w to, że Ty źle wyglądasz nie uwierzę!


Gocha uwierz mi nie chciałabyś mnie teraz zobaczyć ☺️ no chyba że po to by sobie humor poprawić 😁 😁 nawet mam podbródek podwójny ☺️ ☺️ masakra a właśnie mama zadzwoniła i przypomniała mi że w niedzielę u niej odpust i mamy koniecznie przyjechać 🤪 no to z diety będą nici 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
BTW mój mały poszedł dziś do żłobka i zwymiotował po obiadku. Panie twierdzą, że jelitówka, bo jeszcze jeden malec wymiotował... ciekawe, bo po powrocie do domu było okay. Nie miał też biegunki ani gorączki. Coś ściemniają...


Misia może go zmusiły do zjedzenia? bo moją jak zmusisz to potem zwymiotuje albo jak jej coś nie zasmakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...