Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
JA jestem kosmetyczka i w szkole na sobie kolczyki robiłysmy:P miałam w jwezyku i w uszach to nawet w wieku 1 lat sama sobie dziurki robiłam igła:P w jezyku wyjełam po 6 dniach ale podobno do 7 dni jest źle potem jest juz ok 🙂 ja jeden dizen jeszcze i było by ok:P ale nie wyrrzymałam hahahahahahahaha buahahah ale samo robienie kolcyzka nie boli 🙂 w nosie gorzej 🙂
nie mogłam wejsc na mamusie 3 dni kumacie????
przez obote dieta jescze jako tako a w niedziele omaj gasz zero diety hahahaha ale od dzisiaj dalej hahahaha chociaz juz nie tak bardzo dukanowo.... bo mnie sie niechce robic 2 obiadów a czasem 3 ;/nom co jescze u m nie o ja mam tatuaz na brzuchu 🙂 chciała bym jeszcze naobojczyku napis:P 🤪 🙃 😁 ale mój chop mnie nie chce dac robic:P ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam kolczyk w nosie, który sama zrobiłam. Do tego w pępku przez kosmetyczkę robiony i jest na maksa spieprzony. Może obecny piercer coś na to zaradzi. W wardze i teraz w języku. W uszach też mam, ale noszę jedynie okazjonalnie... jakoś nie lubię. W jednym uchu 1 dziurka, a w drugim 3. Teraz zamierzam zrobić w brwi, ale horizontal. Kiedyś w przyszłości jak już nie będę miała w planach karmić i rodzić to zrobię w sutkach i na cipce :PPP chciałabym, jeszcze w nosie septum, czyli przez chrząstkę 😁DDD ewentualnie coś jak ma Maja Ch :PPP a dziarę? Hmmm... nigdy nie chciałam, ale teraz chcę :PPP BTW znalazłam piękną spódnicę do ślubu 😁DD czarną 😁DDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
Sama zakrecone kobity 🙂
Ja mialam w jezyku, brwi, nosie, pepku i uszach mam5 dziurek 🙂 W chwili obecnej nie nosze zadnego 😁

Dziiaj dzionek dietowy na nowo. Najgorsze, ze chyba musze zrezygnowac z nabialu ;/
Na sniadanko bulka z dzemikiem, i herbatka z cytrynka 🙂


Kochana byś nam pokazała jakaś swoja focisze 🙂 bo nie wiemy jak wygladasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ALekSanDra napisał(a):
a ja wam powiem ze nie nosze żadnego tylko w uszach czasami i mi ta wystarcza:P ewentualnie bm chciałą w uchuna górze na małżowinie 🙂 ale to moze kiedys;/

musze sie ogarnac troche bo wygladam jak sieem nieszczesc;/



miałam 3 a obecnie zostawiłam sobie jeden 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
Ale przed najszczuplejsza tez nie bylam 🙂 bo startowalam z 74, a skonczylam z 78 🙂
Wiec 4kg do przodu tylko 😉

Bedzie dobrze Monisia, wzystkie tu mocno kciukasy bedziemy jutro zaciskac!!!


jejka jaka śliczna z cibie kobieta 🙂 🙂 a Twoje córeczki sa przecudowne boskie:*:*::**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hahah ja buiustu prawie nie mam;/

ja bym chiała z 8 kg zjechac w niedziele s pofolgowałam;/ bleeeee
z rana tez ciastka;/;/
ale jestem przed okresem;/ i nie moge sie powstrzymac;/
chce mnie sie rycec bo chce schudnac 😞 a cały czas sie poddaje chociaz dzisiaj nie zjem kolacji za kare i bede ćwiczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki Dietuszki 😁
Sandros śliczną masz buziulkę 😘 Masz tyle wzrostu co ja 165cm 😎 😉 Córeczki też masz urocze 😘 Ja w ciązy przybrałam 12kg z czego sama Ala była prawie 4 kg a więc mało ja miałam tylko brzuch i biodra duże a z tyłu to nie widać było po mnie cięży haha
U mnie dieta hahaha to brat diety wczoraj o 23:00 jadłam spaghetii 😁 Ale sam makaron z sosem i serem 🙂 Później jeszcze frytki z ziemniaków ale tylko kilka bo M zrobił 😁 A więc same widzicie 😁
Co do kolczyków to kiedyś chciałam w nosie teraz już nie, w brzuchu bez sensu bo nigdy brzucha nie pokarzę już nikomu a język za bardzo się boję haha mam w uszach i wystarczy, ale chce więcej tatuaży które nie wiem czy zrobię 🤔
Misia pokaż spódnice !! 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...