Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja z cwiczeniem jeszcze z 2 tygodnie sie wstrzymam 🙂 bo juz mam wystarczajaco wysilku wnoszac ten ciezki wozek ;/ i niestety odczuwam to w kregoslupie i podbrzuszu, wiec jeszcze dam sobie spokoj do czasu kontroli u gina...

A w styczniu zamierzam wrocic na moj sezon morsowy 🙂) Teraz jeszcze woda za ciepla i sie boje zlapac jakas infekcje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

cześć Dziewczyny!
wcześniej zaznaczałam tylko gdzie skończyłam czytać,bo A. był i chciałam troszkę z Nim i Alanem posiedzieć aż nie pójdzie do pracy.
Tak więc co do kolczyków ja mam w lewym uchu 3dziurki,w prawym jedną, miałam kolczyk w nosie,ale kiedyś mi się wykręcił i nie umiałam go spowrotem wkręcić 😜 - no i miałam w pępku,ale przebijała mi koeżanka i się przerwał ;/ - no i mam bliznę ;/ - co do kolczyka w języku strasznie chciałam sobie zrobić,ale A. nie jest za tym zbytnio. No, a co do trendu robienia kolczyków w sutkach czy pipce to ja tego jakoś nie kumam,ale każdy ma inny gust.
Hmm..o czymś miałam jeszcze napisać... a dodałam zdjęcie nowego fryzu na fb 😉 ja tak samo podziwiam morsów ;D - ja bym nie potrafiła się zanurzyć w takiej lodowatej wodzie 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do tych kolczyków na pipce i sutach to uwazam ze jakas przeginka ale kazdy robi ze swoim ciałem co chce 🙂

Monia JUTRO wielki dzin masz mój nr i skypaw tel wiec jak bedziesz załamana to zdwon bede w gotowosci:*:*

a dzisiejszy skyp 5 h pobił nasz rekord hahahahahaha bedzie dobrze:*

Asia zdjecie widziałm dłudosc włosów super ale grzywke nie powinnas miec prosto tylko na skos bo prosta grzywka uwydatnia twoja okragłą buźkę 🙂 powinnas ja wydłużyc co cie optycznie wyszcubli znaczy twarz wyszczupli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska wysłałam Ci zaproszenie na fb 😘
No tak kolczyki w piersiach albo pochwie to już indywidualna sprawa kobiety ponieważ to bardzo intymne miejsca i musi oczywiście też bardzo partner taką sytuację aprobować. Jak dla mnie to spoko sprawa każdy ma prawo do tego ale sama bym się bała haha 😁 Ale powodzenia dla Misi jak będzie to robić 😘 😘
Dziewczyny 5h na skype ?? Jezu ale macie kochane dzieci haha chyba ze rozmowa polega na bieganiu po domu i krzyczeniu do monitora haha ja przez 5h musiałabym zrobic milion innych rzeczy jeszcze hahaale dzisiaj czekam na Mame na skype a więc pewnie jakieś 2h posiedzę przy kompie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa na skypie przynajmniej kiedyś moja i Moniki polegała na tym,że chodziłyśmy z laptopem to do kuchni to do pokoju i robiłyśmy obiad,zmywałysmy naczynia i wgl..
zaakceptowałam .. 🙂

mnie ogólnie się podoba i najlepsze jest to,że mi mówią,że szczupej wygladam na twarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Tuska wysłałam Ci zaproszenie na fb 😘
No tak kolczyki w piersiach albo pochwie to już indywidualna sprawa kobiety ponieważ to bardzo intymne miejsca i musi oczywiście też bardzo partner taką sytuację aprobować. Jak dla mnie to spoko sprawa każdy ma prawo do tego ale sama bym się bała haha 😁 Ale powodzenia dla Misi jak będzie to robić 😘 😘
Dziewczyny 5h na skype ?? Jezu ale macie kochane dzieci haha chyba ze rozmowa polega na bieganiu po domu i krzyczeniu do monitora haha ja przez 5h musiałabym zrobic milion innych rzeczy jeszcze hahaale dzisiaj czekam na Mame na skype a więc pewnie jakieś 2h posiedzę przy kompie 🙃


my z laptopem wszedzie gotowanie i sprzatanie z laptopem hahahahahahaha a moje dziecie uwielbia Julke hahah dwie małe szogunki Kasia dokładnie jak z Twoja Alicja jak sie widza hahah machaja całuja hahahaha gadaja po swojemu hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale Was sie narobilo 😁 wracam do zywych powoli, przeprowadzilismy sie itd. teraz chorujemy nieprzyjemne to ....i jesc sie nie chce..
Poczytalam tylko po lebkach. Misia ja tez mam w jezyku szybko sie goi ,dont worry 😁
Ide bo kupa w pampku aromatyzuje mi salon.... 😁 pozniej Was nadrobie.
Ola jak dieta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawie jak porobie Madziu 🙂 u mnie teraz nie ma piekarnika wspanialego jak mialam i pod tym wzgledem nie wyglada to dobrze bo ja kocham piec itd. Teraz mamy kuchenke na gaz i piekarnik tez jest na gaz doslownie,ze trzeba reke tam wlozyc i podpalic! Szok i kamieniolomy nie mam pojecia jak upiec ciasto nie wiedzac jaka jest temperatura..... a chodzi za mna ciasto cytrynowe jakie robilam z przepisu od Moniki....pyszotkaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja też mam na razie całą gazową wolno stojącą kuchnie i nie polecam robić ciasta w takiej kuchni bo gwarantuje zakalca jeśli Twoją kuchnia piecze tylko z góry albo z dołu to ciasto nie wyjdzie na 100% 🤨 Ja też mam taką, że trzeba rękę do środka włożyć i podpalić 🤨 Nienawidzę jej ale kupowaliśmy na szybko używaną bo nie mieliśmy w ogóle idąc na nowy dom. Teraz kompletujemy kuchnie do zabudowy wieszk już mam kupiony gazowy a piekarnik kupię elektryczny z cyrkulacją powietrza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie i zegnam,bo w najblizszym czasie nie bede miala checi i czasu wejsc.Aska ja wychodze z zalozenia,ze najwazniejsze,ze mi sie cos podoba,a nie komus 🙂 Majka witamy spowrotem 🙂 Sandroos podziwiam za morsy.Ja tam uwielbiam jak woda jest wrzatek 😉 Cos jeszcze mialam napisac,ale naprawde nie pamietam.Nie mam dzis glowy do niczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najadłam się, chce mi się rzygać. i chyba się lekko zaziębiłam - bolą mnie barki, biodra, łokcie.. ogólnie stawy:/

fe. i tak najgorszy jest pełny brzuch :P

i też chcę nowy piekarnik 🙂 Ale to kiedyś... 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No laski ale się rozpisałyście, myślałam że nie nadrobię a czasu mam już bardzo mało 🙃 Sandra piękna kobitka z Ciebie a córcie śliczne i te brązowe oczka...uwielbiam takie 🤪
co do piercingu to nigdy mnie to nie ciagnęło, a tatuaże ...hmmm, czasem miałam ochotę, ale zawsze ograniczała mnie myśl jak będę wyglądać z tym na starość hahahaha, jakoś dziwnie wyglądałaby 70-letnio babcia z tatuażem na ramieniu hahaha, chyba że w jakimś mniej widocznym miejscu 😉
u mnie diety brak ,jedynie mniejsze ilości jedzenia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...