Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Ale się nagadałam z Mamusią i Ciocia na skype 😁
ja mam tatuaż w przemyślanym miejscu ponieważ na barku prawym 🙂 jeśli będę chciała go zakryć mogę to zrobić bez problemu ale uważam, że jeśli my będziemy mieć 70 lat to co druga kobieta i mężczyzna będą mieć tatuaż i to będzie jak najbardziej normalne ponieważ takie są czasy, że jest moda na tatuaże 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Ale się nagadałam z Mamusią i Ciocia na skype 😁
ja mam tatuaż w przemyślanym miejscu ponieważ na barku prawym 🙂 jeśli będę chciała go zakryć mogę to zrobić bez problemu ale uważam, że jeśli my będziemy mieć 70 lat to co druga kobieta i mężczyzna będą mieć tatuaż i to będzie jak najbardziej normalne ponieważ takie są czasy, że jest moda na tatuaże 😁


oj tak ja mam na brzuchu wiec go na pewno w wieku 70 lat ie bedzie widac:P
chce jeszce jeden na obojczyku w wieku 70 tez dekoldów nosic nie bede wiec bedzie zakryty:P ale wpierw musze meza namówic na niego:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry 🙂
ah te tatuaze 😁 ja widze na codzien starsze wytatuowane babeczki i moje mysli sklaniaja sie ku temu,ze te Panie mialy fajne zycie 🙂 Jak mozna zyc ciagle ogladajac sie na innych? Oni za nach nie przezyja zycia ,bezsensu cos robic na pokaz....
a tatuazyk mam.
Nos mi rozrywa od rana. Nie pamietam kiedy uleglam chorobie ostatnio chyba przed ciaza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
ja też mam tatuaż 😜 i zawsze mi koło dupy latało co kto mówi na mój temat widać muszą mi ludzie zazdrościć 😁 😁 😁 😁 😁


ja tez mam ale chcem jeden jeszczem tylko mój małżonek nie chce mipozolic hahahahaha

coraz wiecej ludzi ma i to staje sie juz codziennoscia nie tak jak kiedyc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja tam nie jestem za samookaleczaniem się, czy to modne czy nie :P ale to już indywidualna rzecz każdego 😜 i nie dlatego że sie boję co powiedzą o mnie ludzie, ale nie podobają mi się osoby w starszym wieku z dziarą na ramieniu 😜 mój tata miał i jakoś nigdy mi się to nie podobało... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja świetnie to ujęłaś 🙂 ja jak widzę starszych ludzi z tatuażem to też mam kolorowe myśli na temat ich przeszłości 🙂 i sama też chcę mieć ale cykor jestem i nie mam pomysłu :P hehe

Iwona mi też dieta kiepsko idzie:P nawet nie tyle że się obżeram strasznie ale byłam u koleżanki na kawie i schoko bonsy wcinałam :P hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pustki w lodowce wiec gotuje kasze gryczana na obiad z marchewka heh dla meza kotletosy sie uchowaly dla malej wczorajsza warzywna zupka. Trza na zakupy a ja chora,niecierpie jak on wraca nie ztymi produktami,ktore chcialam ..........ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,
no a my byliśmy z młodym u ortopedy i jest coraz lepiej z nóżkami!No,ale za pół roku znów do kontroli.
Poza tym mamy dzisiaj rocznicę ślubu, mój A. ma na 14. ale stwierdził,że jakby co zwolni się dwie godzinki.. robię kolację,kupiliśmy winko.. tak więc dzisiaj folguje sobie..
no a na kolacje wymyśliłam sobie pierś kuraka faszerowaną pomidorami suszonymi i fetą..tylko do konca nie wiem jeszcze jak to zrobię, tj. przyprawię i wgl. 😜 do tego jakaś suróweczka, mam w lodówce pieczarki,więc nie wiem czy nie zrobię jeszcze nadziewanych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.
"Jesteśmy już w szpitalu. godzinę przed czasem,ale i tak nie mogliśmy spać..może to i dobrze,bo przez to jestem nieprzytomna i jakoś spokojniej do tego podchodzę.Martwi mnie tylko,że Jula psika i ma lekki katarek,ale mam nadzieje,że nam przez to operacji nie odwołają.."
2.
"Wszystko ok. Operacja będzie.Czekamy na lekarza i anestezjologa.Czas na relanium...
3.
"Jula jest druga na liście. Jej operacja będzie ok.11, wyjasnili nam co i jak z narkoza.dostanie nawet morfine do domu..po operacji bedzie musiala byc 20min. w recovery room,a potem na oddzial.teraz probuje ja uspic,zeby nie myslala o glodzie"
4.
"Jula pospała może z 15min.i kazali nam ją budzić,żeby wody sie napila.dalej czekamy.ale skoro wode jej dali a mozna 2h przed to operacja najwcześniej o 11.40 bedzie.
5.
"Julia już zmeczona jest,głodna i marudzi,a mi sie chce plakać,że ja ku*wa tak mecza"
6.
"jeszcze nigdy czegoś takieo nie przeżyłam i nikomu tego nie zycze.Myszka śpi"
7.
"Ok. 3:00 ma się skończyć operacja,zawołają nas i będziemy z nia na recovery room i jak sie bedzie budzic.na razie wszedzie z nami tesciowa wpuszczali na szczescie"
8.
"a usypianie własnego dziecka to tragedia..Nawet Piotrek płakał 😞Najgorszemu wrogowi tego nie życzę."
9.
"ja ją trzymałam z dwoma pielęgniarkami, a anestezjolog wraz z Piotrkiem maskę jej na twarz zakładał..strasznie się Jula wyrywała i płakała...a im bardziej to wdychała tym bardziej wiotka się robiła,a jak odpłynęła całkiem to ją odłożyłam na łóżko,kazali nam ją pocałować i wyjść,a oni ją na salę operacyjną zawieźli"
10.
"Dzięki Kochana. My wróciliśmy do julii pokoiku,jeszcze ją operują..ale zabrali jej łóżko..Boże nigdy się tak nie bałam jak dziś"
11.
"Nie ma sprawy.możesz im przekazywać informacje,bo w sumie w pl tylko tobie pisze.ja placze cały czas.takbardzo chce ja juz zobaczyc i przytulic."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...