Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam coś takiego,tylko z jednym diamencikiem, no i oba złota są błyszczące,a nie matowe. My pokazaliśmy facetowi jakie byśmy chcieli i nam zrobił, nie mamy apartowskich. No i mam wygrawerowane imię męża i datę ślubu.
http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,1876
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

A my mamy zwykłe złote z przyciętymi brzegami. znaczy mój ma już półokrągłą bo się kiedyś pomyliłam i myślałam, że mam swoją i mi spadała to ją zmniejszyłam a potem powiększyłam z powrotem :P też mamy grawer ale z tego co pamiętam bo dawno się z obrączką nie widziałam to chyba tylko datę ślubu 🙂

A podobają mi się właśnie Misia takie grube na 5 mm tylko równiutkie proste - bez żadnych przycinanych brzegów a ni zaokrągleń 🙂 super wyglądają na ręce. No i nie przepadam za diamencikami w obrączkach.

Iwonka? sukces? kwiatki poszły? 🙂

Mnie się chce jeść! no i znów mnie boli brzuch dołem po lewej stronie 😞 albo tak ziula nieustannie albo co chwila zakłuje tak porządnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o takie mamy 🙂
http://www.google.pl/imgres?start=152&hl=pl&client=firefox-a&hs=IKE&sa=X&tbo=d&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1366&bih=638&tbm=isch&tbnid=6Ls-u4ZN2PeJuM:&imgrefurl=http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,142&docid=vUdt5y555LEbaM&imgurl=http://www.apart.pl/files/cbiz_img/img_prod142_0_o.jpg&w=800&h=600&ei=0VOSULDAMYfctAb5xYD4Cg&zoom=1&iact=rc&dur=743&sig=110189947227087757841&page=6&tbnh=137&tbnw=182&ndsp=32&ved=1t:429,i:247&tx=126&ty=56

ale powiem Ci Misia, że cokolwiek byś nie wybrała ze zdjęć i tak najlepiej iść i założyć na palec 🙂 bo czasem na zdj super wyglądają a na palcu już nie bardzo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia wiesz od czego Cie tak boli??
Ja też mam ochotę coś zjeść ale sama nie wiem co haha
Właśnie pomalowałam paznokcie na czerwono haha
Gosiu ja też nie przepadam za diamencikami w obrączkach bo wydaje mi się, że to pierścionek powinien mieć oczka nie obrączka 🙂 Ja mam zaręczynowy pierścionek z 48 brylancikami a więc styka haha Ja chciałam proste i z matowym środkiem ale mąż nie chciał matu i prostych a więc poszliśmy sobie na kompromis haha poza tym my obrączki poszliśmy zamawiać 3 dni przed ślubem hahaha a więc za dużego wyboru nie mieliśmy ponieważ tylko jedna firma była w stanie zapewnić nam obrączki po dwóch dniach ponieważ mieli nasze rozmiary zrobione już i były na stanie tylko trzeba było je przesłać do jubilera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia jakbym wiedziała od czego tak boli to nie byłby taki problem.. ale już pierdzielę. do lekarza już nie idę bo szukali i nic nie znaleźli. Poboli i przestanie jak zwykle 😉

idę kąpać chłopców i do spania 🙂 a ja chciałabym coś poćwiczyć bo po tym dzisiejszym obżarstwie kiepsko się psychicznie czuję.. no i pewnie jeszcze jakiś czas będę podjadać 😞 w końcu dopadła mnie już "rocznica" więc depresja. wszystko się przypomina :/

wysiłek fizyczny i odrobina endorfin wskazane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć moje laseczki:-) wracam do Was, dzisiaj wiele nie nadrobię bo padam na twarz 🤔 🤔 🤔 przeczytalam trochę o obrączkach i tam mi się przypomniało, że ja nie mam swojej, bo zgubiłam...zresztą w ogóle mało je nosiliśmy po ślubie 😉
jak odpocznę to wezmę się za siebie, bo narazie,diety brak 🤨 🤔 🤔 przez ostatnie dni jadłam byle co i byle jak i efekty widać niestety...ale jestem happy, bo sprzedałam wszystkie kwiaty, co do jednego, nigdy dotąd nie było tak żeby mi kilka nie zostało 🤪 🤪 🤪 🤪 i w tak ciężkim roku tego dokonałam 🤪 🤪 🤪 jestem mega zaskoczona, ale i bardzo szczęśliwa 🙂
dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka,bo ja kciuki trzymalam,dlatego sie sprzedaly 😁 Ja dzis tez wyjebana,zasypiam na stojaco.Cora daje popalic masakrycznie 😞 I narazie musze zapomniec o cwiczeniach,bo fizykoterapeuta powiedzial,ze po tym zastrzyku musze sie kilka dni oszczedzac,uwazac na siebie,nie dzwigac..Szkoda,bo chcialam isc dzis na silownie,ale wole nie ryzykowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie kolejny dzień zakończony jutro ostatni dzień mam pracowników w domu i wolne do 26 listopada później kuchnia ehhh

Myślałam Gosiu, że wiesz może co Ci jest bo ja na przykład 10 lat walczyła z nerką - lekarze i ja wiedziałam, że to kamień, bóle były straszne trwały tygodniami a lekarze chociaż wiedzieli co mi jest w ogóle mi nie chcieli pomóc 🤨

Iwonka gratulację - Twoja praca została doceniona ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka to super! bo ja cały czas się martwiłam - jak tylko przejeżdżałam obok tych sprzedających i nawet mi głupio było,że ja nie kupuję żywych kwiatów:P hehe

ale mi kondycja spadła.. kondycja jak kondycja ale tak słaba (w nogach i rękach głównie) to dawno nie byłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Iwonka gratulacje. Ja też kciuki trzymałam.
Co do obrączek to my już przymierzaliśmy, musimy jedynie kupić. Na mnie najlepiej wyglądają półokrągłe, bo mam małe palce... rozmiar 10 na serdecznym. Ogólnie cieszę się, bo udało mi się znaleźć miejsce,gdzie tanio zrobią mi spódnicę taką jaką chcę 😁 do tego gorset gotycki :PPP
BTW dziś się ważyłam i po 2 tygodniach niezbyt rygorystycznej diety 1 kg mniej... w sumie 55 kg... no i z tego wszystkiego nażarłam się jak świnia... śniadanie kefir z musli, II śniadanie kefir i chleb żytni, obiad smażony w panierce camembert light z dżemem jeżynowym, prażonymi migdałami i sałatą z winegretem... a potem pasek gorzkiej czekolady, 2 duże pierniki czekoladowe, 3 merci, 3 kawały ciasta drożdżowego, 0,5 l vermoutha, paczka paluszków junior, 0,5 l lodów i 20 frytek... brzuch mnie boli i rzygać mi się chce, bo się odzwyczaiłam.
W ogóle u nas masakra. Mały okropnie chory. Przez 3 dni miał gorączkę 40 stopni. Teraz z nosa mu się leje i kaszle. A kaszle tak, że aż się dusi. Śpi ze mną, bo co 5 minut budzi się przez ten kaszel... czeka mnie nieprzespana noc 😞((
A co do diety to muszę się pilnować do ślubu, bo pozamawiałam wszystko w rozmiarze s...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dzisiaj wracam do żywych 🙂
tescie mieli 30 rocznice, potem 1 i tak o:P

staram sie do pracy do zakłądu karnego dzisiaj musze wszystkie papiery napisac i w pon lece zzłożyc podanie 🙂
do rosssmana tez złozyłam i GOSIUNIA miała napisac jak tam sie pracuje i wg ...

IWCIA gratulejszynnn!!!!!! trzymałam kciukasy::*:**:

czekam na moja mamusie ma na kawcie przyjechac o 11 wiec lece sie ogarnac buzuleńki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
:kiss
Sandros taki piękny uśmiech widzieć od rana to aż miło 😁
Ja też coś taka słaba jestem ostatnio -nie ćwiczę chociaż to lubiłam ale niestety zdrowie mi nie pozwala a już tym bardziej moje ciśnienie 🤨
Ola a co byś robiła w tym zakładzie karnym ?? Musisz uważać tam faceci na poście po kilkanaście lat są haha 🙃 Ale byś miała branie: 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.google.pl/imgres?q=proste+obr%C4%85czki+bez+zaokr%C4%85gle%C5%84&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1777&bih=903&tbm=isch&tbnid=BMOJkj6KnoAsWM:&imgrefurl=http://forum.we-dwoje.pl/printview.htm%3Ft%3D337%26start%3D0&docid=F96nWZMEcIJSAM&itg=1&imgurl=http://obraczki-slubne.pl/foto.php%253Fid_foto_towaru%253D216%2526nr%253D4%2526g%253D0&w=474&h=376&ei=RoiTUKb5N4mPswbr-4DgBA&zoom=1&iact=hc&vpx=1234&vpy=592&dur=257&hovh=200&hovw=252&tx=81&ty=152&sig=115770012790910318898&page=2&tbnh=137&tbnw=183&start=26&ndsp=54&ved=1t:429,i:304

takie tylko całe złote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
:kiss
Sandros taki piękny uśmiech widzieć od rana to aż miło 😁
Ja też coś taka słaba jestem ostatnio -nie ćwiczę chociaż to lubiłam ale niestety zdrowie mi nie pozwala a już tym bardziej moje ciśnienie 🤨
Ola a co byś robiła w tym zakładzie karnym ?? Musisz uważać tam faceci na poście po kilkanaście lat są haha 🙃 Ale byś miała branie: 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪


w sekretariacie napół etatu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.U nas znowu nocka kaplica.Julia nie spi od 3:30 a poszla spac przed 12...ja nie wiem skad to dziecko bierze energie,bo z jedzenia tez napewno nie 😁 Ja bynajmniej wysiadam 😞 Tesciowa dzis sie na ochotnika zglosila,ze bierze nocny dyzur,a ja spie w salonie.Miala juz kilka razy spac,ale jakos szkoda mi bylo,ale dzis juz jestem naprawe wrakiem czlowieka.Ehhh 😞 Kto to widzial,zeby 1,5roczne dziecko spalo 5-8h,a czasem 3h na dobe?!
Sandroos pieknosci 🙂 Az mi sie geba usmiechnela 🙂 A co do malej,to juz nie wyrabiam z nia 😞 Dobrze,ze powiadomilam wszystkich sasiadow o operacji,bo tak pewnie policja albo opieka spoleczna juz by tu dawno byly,bo sie drze i wyje 24h na dobe 😞 Oszalec mozna 😞 😞
Misia a to ty liczysz ile frytek zjadasz?! Nic dobrego to nie wrozy.Wiem,bo sama cos podobnego przechodzilam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...