Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
nie od dziś wiadomo,że Magda tylko o jednym myśli, dlatego taka chuda hahaha 😁 😁
Monika współczuję, sama chodzę od 2 tygodni niewyspana, więc Cię rozumiem, ale najgorsze minie i będzie już tylko z gorki... 😘 😘
Maja Ty nawet bez włosów wyglądałabyś super! Kasia też mi nie pasowało, gdy przeczytŁAm że 15 jest parzyste 😜 😜 😮 a że nigdy z matmy dobra nie byłam to zgłupiałam hahaha 😁 😜
a ja dzisiaj pierdziele bez sensu bo się z bratową bimbrem nawaliłam, opijałyśmy mój sukces 😁 😁 🙃 idę spać, za siebie biorę się od poniedziałku 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia zdrowka.
Maja co bede sie rozpisywac.Wystarczy,ze powiem,ze slicznie 😁
Aisak co mialas z matematyki 🤪 🤪
Magda zboczuchu jeden 😁 😁 I w tym tkwi sekret twojej szczuplej sylwetki.Ile razy dziennie zalecasz taka gimnastyke? 😁
Ja od 3 wrocilam do dawnego odzywiania.Tesciowa ciagle za mna chodzi i marudzi,ze nic nie jem 🙃 🙃 A przeciez jem,tylko mniej 🤪 🤪 Dzis sie wyspalam,bo tesciowa spala z Jula,a my w salonie i na dzis tez sie zglosila na ochotnika 🙂 A u nas masakra.Czasem nawet nie mam jak komputera wlaczyc,bo Julia sie drze 😞 Dzis tez lewa noga wstala.mowie wam,masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😁
Iwonka bimbru to juz ze sto lat nie pilam 😁 dzi pewnie glowa boli co ??? 😁 ale bylo co opijac 🙂)))) praca nie poszla na marne 🙂
Olu wspolczuje, chore dziecko to nieprzyjemne przezycie...jednak teraz jesien wiec ciezko bedzie je uchronic od zarazkow. Moja cora co chwile lapie katar czy pokasluje, na szczescie zadna grypa jej niegrozna narazie.
Monia kiedy tesciowa wyjezdza? mowisz jeszcze miesiac Jula w bandazach bedzie smigac biedna. Tobie chyba nie jest po prostu dane zeby miec spokojne dni bo zawsze cos.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja niestety juz w ten czwartek 😞 Kurde jakos szybko ten czas z nia leci.Juz sie boje,co to bedzie jak ona wyjedzie 😞 😞 Bo tak we dwie jakos rade sobie dajemy.Ehhh.No a bandaze Julia ma miec wstepnie do 07.12.W srode idziemy na pierwsza zmiene opatrunku.Ale to bedzie hard core.A co do bimbru to uwielbiam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry ! 🙂
No tak palnęłam nie w tym sensie, że 15 to parzysta cyfra tylko jak liczyłam to musiała być albo okrągła cyfra albo z 5 z boku haha źle napisałam 🙃
Monika z matematyki miałam 6 hahaha prowadziłam lekcje w szkole bo wychodziłam poza program a więc zastępowałam nauczycieli jak mieli zebranie albo byli chorzy hahaha Ogólnie ze mnie umysł ścisły matematyka, chemia, fizyka i biologia to moje przedmioty 🙂
Widzę, że te wątek to powinien być : Mamusie z brakiem diety haha 😁
Ja bez śniadania ale wczoraj wsunęłam dwa piwa na kolację haha
Ja nie wiem co to dziecko nie śpiące w nocy na szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ALekSanDra napisał(a):
dziewczyny ratunku ma hemorojdy taie ze szojkkkkkkkkk;( nie chce na zabieg 😞 🤨 😞

Olu idź do lekarza poproś najpierw o leki wypróbuj wszystkie możliwe i dopiero myśl o zabiegu bo wiem, że hemoroidy odrastają a więc szkoda cierpieć skoro może choroba wrócić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aisak to ja tu nie pasuje,bo ja trzymam w sumie diete,z wylaczeniem tygodnia co mala operacje 😜 Mam nadzieje,ze nie wyrzucicie mnie z tego powodu? Co do hemoroidow to ja mialam bardzo krotko i uzywalam masci Preparation H.Nie wiem,czy w Polsce jest dostepna,ale byla bardzo doba.Ja wlasnie winko pije i znowu mam do sluchania od tesciowej i meza,ze nic nie jem...ale jak mam jesc jak mam depresyjny humor?Jula daje popalic,maz mnie wkurza.Ehhh.Z reszta zjadlam dzis wyjatkowo duzo..na sniadanie kanapke z kielbasa,bo tesciowa tesciowa mi zrobila.na drugie jablko no i na obiad o 13-tej pol miseczki zupy buraczkowej,a teraz Julia mi kilka winogron wepchnela do buzi,wiec nie wiem o co im chodzi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Aisak to ja tu nie pasuje,bo ja trzymam w sumie diete,z wylaczeniem tygodnia co mala operacje 😜 Mam nadzieje,ze nie wyrzucicie mnie z tego powodu? Co do hemoroidow to ja mialam bardzo krotko i uzywalam masci Preparation H.Nie wiem,czy w Polsce jest dostepna,ale byla bardzo doba.Ja wlasnie winko pije i znowu mam do sluchania od tesciowej i meza,ze nic nie jem...ale jak mam jesc jak mam depresyjny humor?Jula daje popalic,maz mnie wkurza.Ehhh.Z reszta zjadlam dzis wyjatkowo duzo..na sniadanie kanapke z kielbasa,bo tesciowa tesciowa mi zrobila.na drugie jablko no i na obiad o 13-tej pol miseczki zupy buraczkowej,a teraz Julia mi kilka winogron wepchnela do buzi,wiec nie wiem o co im chodzi.....


hahahahahahah szalona!!!!
ja od pon nie jem znaczy zrem p 3/4 mniej:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...