Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kochane jesteście 🙂
w ogóle to jestem zdziwiona jak pozytywnie ludzie odbierają mój fryz ^^ wiele osób mnie zaskoczyło, że im się podoba bo nie spodziewałabym się :P

no i tekst na dziś: "ja nie odważyłabym się" 😁 haha
powiem Wam, że super się czuję z tymi włosami! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
hej kobitki 🙂 Gogruniu do Twojej twarzy wszystkie fryzury będą pasować 😉 masz tak jak ja, zawsze długie nosilam, loczki naturalne a tu zaskoczyłam wszystkich sciełam na irokeza hehe takie były moje pierwsze krótka fryzura, szok, zdziwienie u znajomych, ale od tamtej pory wciąż noszę krótkie i mi w nich najlepiej choć czasem tak na chwilę chciałabym mieć znów długie (zwłaszcza jak na imprezę idę i chciałabym jakieś fajne upięcie ) hahaha 😁 😁 😁 😁
a u mnie wciąż bez diety, choc staram się jeść mniej, dziś zakup;iłam asystor, może on pomoże mi się trzymać z dala od słodkiego:/ 🤨 zobaczymy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Iwonka dlatego boję się je ściąć zupełnie :P bo mi żal, że przy większych wyjściach nie będę już miała prawa wyboru :P

diety brak. dupa... a brzuchol coraz większy :/ za chwilę okres to może mi przejdzie... boże przez ten okres to nic nie będzie z diety :P bo jak już zaczyna się udawać to ten drań zaczyna się zbliżać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadam tylko napisac,ze juz dobrze jest 🙂 ulga niesamowita, w ciazy nie jestem 😁 heh serio robilam 2 testy bo 40sty dzien jestem bez okresu ale tak rzekomo ma byc jak pisalam,przy spirali,ktora mam.
Monia ja Cie bardzo mocno kocham :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia 😘
Maja to dobrze, że brak ciąży jeśli nie jest planowana 😉
ja znów za to dzisiaj plamiłam dziwnie przy tabletkach ale to pewnie dlatego, że nie zrobiłam przerwy między opakowaniami 😁
U mnie kolacja: sałatka z pomidorków do tego pieczywko Lekkie z Sanko z szyneczką i żółtym serem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Byłam zlozyc papiery do zakładu karnego hahahahaha na stanowisko sekretarki;/ ale watpie zeby cos sie ruszyło z moja praca tam pewnie maja milion znajomosci;/;/;/ a ja;/;/;/ ajszkodaaaa 😞 😞:
ale byłam moze jakims cudem...;/
moje dziecko w pon zaraziło sie w poczekalni od dzieci i chora jest kaszle kicha ;/ maskara kiedy to sie skonczy;/;/;/;/;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas ciag dalszy zdarzen nieporzadanych:normalnie wymienie wam od myslnika:
- zbita szyba piekarnika
- pieprzony grzyb w chacie
- nie mam sie w co ubrac na chrzest, a sasiadka co miala mi ciuchy udostepnic w szpitalu, dlatego nic nie szukalam
- wczoraj poszedl Darka laptop
- od dwoch dni brak pradu, dzis byl elektryk i co sie okazalo? ze puszka jest pod nida w naszym podwieszanym suficie.. wiec trzeba rozwalic sufit.. i nie wiadomo czy ja znajdziemy....(
a w niedziele chrzest i 17 osob w chalupie..

i nie moge na dupie siedziec, bo hemorois zasrany sie znow pojawil 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry 😘
Sandra ojejku tak mi przykro to jest dopiero złośliwość rzeczy martwych !!
Słuchaj co do puszki to elektryk powinien mieć urządzenie wyszukujące takich urządzeń jak puszka, mąż mi kiedyś mówił o takim urządzeniu, że pod ścianą albo sufitem powinno natężenie prądu znaleźć czy jakoś tak.
A co do ubrania no tak a ktoś z domowników od sąsiadki nie może Ci podać ? Ja Ci coś pożyczę 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra nie stresuj się 😘 tak to już jest... niestety nieszczęścia nie chodzą parami a całymi grupami 😞

tulę mocno! wszystko się uda a Ty na chrzcinach będziesz wyglądać super (nawet bez nowego ciucha:P) tylko Tatiany nie przyćmij 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
Tatiana ma takiefalbany 😁 ze wyglada jak siodme dziecko stroza 🙂)
Ale co tam 🙂)
Bedzie przynajmniej rzucac sie w oczy 😁D juz widze jak sie bedzie nadzierac 😁


hehehehehehe moja nie nawidzi sukni z fajbanami jak ostatnio ja ubrałam u rodziców na rocznicy śłubu to 2 min wytrzymala i darła sie i zciagała ja hahahahahahahahahhahahaha a Sandra bedzie gittt:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Spokojnie moja też miała bardzo obszerną suknię na chrzciny hihi 😉
Sandra jeśli nie masz co założyć to załóż klasyczny komplet jakaś spódnica czy spodnie bluzką marynarka to każda z nas ma w domu i będzie ok 😉 To tylko do kościoła a później w domu i tak będziesz biegać wkoło gości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie mam wlasnie marynarki.. ale zaloze chyba bluzke wyjsciowa lubkoszule i na to plaszcz dlugi..
i balerinki... bo kozaki mialam dzis kupic ,ale przez ten prad g.. zrobilam.. 😞
Nie bydzie zle 😁

Uciekam podniesc bolaca dupe na dwor i pedze po nadie do przedszkola..

Nawet obiadu nie mam bo mieso poszlo, w sensie spsulo sie. cholera wiedziec czemu... klimat nie sluzyl 😁
Kupie chyba mlodej frytki bedzie radosc i obiad z glowy 🙂
Raz po raz mozna zjesc niezdrowo niepadnie od tego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja kocha frytki ! A najbardziej te z mcDonalda je rzadko bo nie mam nigdzie tutaj McD. ale jak jesteśmy w pobliżu zawsze pochłania dużą paczkę hihi
Płaszcz, bluzka, baletki będzie ok 😉 Ja się na chrzciny odwaliłam w szpilki takie chyba z 15cm obcas i moment je w kościele zmieniałam haha pod ławką 😁 Do tego miałam sukienkę biało czarną w tylu hiszpańskim bo miała falbankę na ramionach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny wyjęłam mojej koczyki z trudem ale dała nawet sobie wyjąć a potem musiałam jej koło uszu zrobić bo w tych dziurkach tyle brudu ,że z ledwością wyjełam nie dość ,że duże jak diabli to twarde jak cholera ale trochę jej odmoczyłam wodą utlenioną i wyszło teraz ma czyściutkie ....a jutro jej znów włoże kolczyki chyba ,że kupie jej nowe 😉

Sandra będzie dobrze odbębnisz chrzciny ludzi nakarmisz i po imprezie 🙂 a co do pecha to współczuje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mojej Ali jeszcze nie przebijałam. Mam dla Niej złote kolczyki z chrzcin ale czekam ponieważ chce Jej przebić jak już będzie na tyle rozumna, że będzie wiedzieć czemu Ją na początku uszy bolą a później będzie na te kolczyki uważać 🙂
Monisia chodź do mnie ja Ci dam pokój i to będzie Twoje wariatkowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...