Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
ALekSanDra napisał(a):
Mam jelitowke 😞


Zdrówka Kochanie !!! 😘 😘

Maja mój jest bardzo wybredny co do jedzenia i dużo rzeczy nie zje - są rzeczy który nie zje chociaż ich jeszcze nigdy nie próbował 😮

Monia zdrówka ja tez piwko piję - znów 😮 Popadam w alkoholizm hahaha a po piwie kałdun jak wiadro 🤢
Mój M mi dzisiaj powiedział: Co Ty ze sobą zrobiłaś do jakieś stanu się doprowadziłaś tak wyschnąć ! Nie mam tyłka i cycków ! 🙃 hahaha kłamczuszek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
Hey, wyjazd zakonczyl sie po dobie ;// Dziewczynki dostaly 40C goraczki, tak wiec wracalismy do domku...
Nadia zapalenie oskrzeli, a Tatianka miala podejrzenie zapalenia pluc, ale na szczescie na RTG wyszly minimalne zmiany odoskrzelowe w plucach...i puscili nas do domku...

Ehhhh


zdrówka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mnie od 3 dni zebra bola.Ledwo chodze,nawet oddycha mi sie ciezko i spac nie moge.Juz zaczelam sie martwic co jest.I dzis mnie oswiecilo.3 dni temu wpadlam tylem wlasnie zebrami na kant stolu 😁 Teraz tak mnie bola,ze leze,bo w pionie ustac nie moge 😞
Olcia ja tez pierwsze co pomyslalam,to ze to nie jelitowka,tylko stres.Glowa do gory,rozluznij sie i bedzie ci lepiej 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisak!!! zazdroszcze tego co Ci maz powiedzial 🙂 !!!
Misia pasztet byl przepyszny ale ja go zapieklam jeszcze w piekarniku i jak ostygl to palce lizac, wyszlo mi na mala tortownice i caly zjedzony ! Wszystkim smakowal i przepis wypuszczony w swiat nawet do Niemiec polecial 😁
Monia Ty taka niemotka jestes 🙂 uwazaj na siebie!
Ola to juz po? heh grypa jest lepsza niz dieta !
Ja mialam dzis lekki bol glowy po wczorajszej libacji drinkowej ale ketonal pomaga na takie dolegliwosci i juz jest super 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja mój M widzi we mnie suchelca a ja grubasa .... hahaha mama też ostatnio do mnie na skype - Córcia chyba przytyłaś 😮 podniosła mi ciśnienie 🙃 hahahaha
Kurcze ja bym zjadła pasztet ale taki normalny z wątróbek itp. taki domowy - jak będę mieć piekarnik to się wyżyję hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny,
nie było mnie,gdyż siedziałam u rodziców tydzień 😉 - tak więc kg na pewno nie ubyło. Postanowiłam (już po raz kolejny) się za siebie wziąć...kuźwa muszę poćwiczyć nad swoją silną wolą 😜 mój wróci,zjemy obiad to powiem mu,żeby Młodego na sanki wziął,a ja se poskaczę z kinnectem :P . na śniadanie dwie łyżki sałatki jarzynowej, kanapka z szynka z indyka (szynka roboty mojego taty),no i kawa z mlekiem 🙂 🙂
na obiad zupa kalafiorowa 😉
Czytałam ostatnie strony i Maja może ja też skuszę się na zrobienie takiego pasztetu 🙂, Ola mam nadzieję,że już ok, Sandra strasznie mi przykro z powodu chroby Dziewczynek - mam nadzieję,że szybko im przejdzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , dzis juz Zuzia lepiej, wieczorem ja tak zlapalo a pozniej juz przeszlo po syropku. Wybieram sie do kolezanki , a Zuzia ciagle wola Kola Kola a to nie do tej kolezanki idziemy......ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
Wysle paczke o masie 22 kg, Pokrywam koszty przesylki.
Do paczki w gratisie dolaczam potrzebne oprzyrzadowanie plus leki.

HELP!!!!!!!!!

Do mnie za drogo cie wyjdzie 😁
Az tak zle?Jak cie pocieszy to troche,to ja od wczoraj tez leze,ale przez plecy.Znowu sie przypomnialy.a wizyte mam dopiero w srode.Czekam na powrot meza,zeby sie mala zajal,bo dla mnie wyzwaniem bylo jej ubranie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...