Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej 🙂
Iwonka zaraź mnie tą chęcią do ćwiczeń !! 😁
Gosia dobre takie wałóweczki hihihi i jakie dobre mniam 😁
Maja ja wczoraj zrobiłam pulpeciki były boskie:
mięso mielone, 3 kolory papryki, por, cebula i to wszystko zmiksowałam, dodałam do mięsa plus slł, pieprz i majeranek do wody i zalałam przecierem pomidorowy hihi pyyyyyyyyyycha !! 😁
Monia biedna Ty 😞 A plastry rozgrzewające nic nie dają albo jakieś maści ?? Najgorzej jak nas coś bardzo boli a mamy dom i dziecko na głowie wtedy to jest udręka 😞 Wiem coś o tym bo przechodziłam to z nerką 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Aisak ja takie klopsy robilam na swieta i chyba najwieksza furore zrobily 😁 Tylko ja dalam wszystko pokrojone w kostke i dalam jeszcze dodatkowo pieczarki 🙂 A plastry nie pomagaja,amol,naproxen zel i termofor tez nie 😞Dzis juz i tak jest nieco lepiej niz wczoraj.Pewnie do konca tyg mnie jeszcze potrzyma.Jutro mam wizyte u gp to pewnie dostane dodatkowe leki p.bolowe i jakos dam rade.I faktycznie najgorsze jest to,ze Julia nie rozumie co mi jest i chce mojej uwagi jak zawsze.Dobrze,ze Piotrek niedlugo bedzie i mi we wszystkim pomoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia Maja nie je mięcha! 😜
ja dzisiaj na obiad ryż i pierś z kurczaka smażona na patelni grillowej do tego sosik z pieczarek,cebuli i papryki(sama go wymyślałam robiąc-no i wyszedł pycha) - ciekawa jestem jak będzie komponował się z piersią,bo z ryżem na pewno ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa fakt zapomniałam, że Maja nie mięsożerna 😁 Ja bym zjadła makaron z sosem pieczarkowym i kawałkami pieczarek albo z serowym sosem brogułami i na to ser roztopiony oo mniam 😁 hahaha albo ryż z sosem grzybowym i na to warzywa z pary 😁 Ale na obiad i tak nie wiem co zrobić haha
U mnie dzisiaj pięknie słonko świeci 🙂
Monia a rosołem może się podzielić go uwielbiam i moja Ala też 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://zeronadwagi.pl/znalezione/95

od dzisiaj zaczynam ! Zrobię teraz pierwszą turę wieczorem drugą 🙂 Ostatnio robiłam A6W ale mi nie przypasowała bo mnie bardziej od mięśni brzucha bolały plecy .... raczej robiłam ćwiczenia dobrze bo ćwiczyłam tak jak ludzie na filmach - to samo ułożenie pleców itp. ale plecy mnie bolały strasznie i czytałam opinie ludzi którzy mieli tak samo jak ja 🤨 Dzisiaj zacznę abs zobaczymy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poskakałam z 25minut z kinnectem,próbowałam te brzuchy robć,ale masakra jak się zastałam i zdziadziałam!!! :/ ciężko mi normalne zrobić 😞 - kuźwa jak jakaś staruszka!!! ale jestem na siwbie wkurw... bambaryła ze mnie i tyle..jak powiedziałam do mojego,że obrosłam w dodatkowe kg to się tylko pod nosem uśmiechnął!! ale ja się zaprę i codziennie po troszku będę ćwiczyć i zwiększać liczbę ćw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
700 brzuchow??Podziwiam.Iwona jestes niesamowita i powinnas nam wszystkim za przyklad robic 🙂 A kg nie sa miara chudniecia,bo moga byc takie same ale tluszcz zamieni sie w miesnie.Trzeba tez to pod uwage brac kochana.Ja dzis juz duzo lepiej 🙂 O 10 mam wizyte u lekarza a potem zabieram Tasie do siostry wymeczyc ja na kulkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brzuszki dziewczyny robię partiami po 50, z 30 sekundową przerwą, można sobie podzielić na dwie partie np rano i wieczorem 😜 dla chcącego nic trudnego, wytarczy chcieć 😉 Ola to normalne że zlecisz w pracy moja siostra 10 kg schudla 😉 Sandra moje już po chorobie a też tak kaszlą że aż mnie ze snu zrywa 🤨 cały czas czuję niepokój z powodu tego kaszlu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Szczypiorki 🙂
Iwonka Monia ma 100% racji waga nie musi spadać przy ćwiczeniach bo czytałam o tym nawet wczoraj, że waga spada podczas biegu itp. przy ćwiczeniach ciało się tylko ujędrnia nabiera mięśni a tkanka tłuszczowa znika. Czytałam, że nawet jeśli kobieta jest postury dość dużej to nie powinna tyle ćwiczyć co biegać, spacerować jeśli chce zgubić kilogramy bo ćwiczenia typu brzuszki tylko ją umięśnią 🙂
U mnie dzięki Bogu wszyscy zdrowi 🙂 A ja czekam na telewizor dzisiaj mają przywieść jeee 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...