Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

wysłałam Ci Sandra zaproszenie na fb - Asia P.

no ja też o tym słyszałam,że jak ćwiczysz to waga wcale nie musi spać,a jest się szczuplejszym. Jeśli chodzi o kg to ja widzę po sobie,że jak codziennie wychodziłam na zakupy to mi kg nie przybywało,a teraz siedzę w domu,bo mam nerwy jak młody mi ryczy przy ubieraniu i dopiero jak w ogóle wychodzimy to jak A. wróci..a tak to chodziłam 2razy dziennie..rano z młodym na zakupy i popołudniu czasem spacer całą trójką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeejjjj

wszystkim zdrówka i komu się na;leży to gratulacje! 😘

na pocieszenie tym, które nie lecą do przodu jak Iwonka mówię, że ja popłynęłam ☺️ niech się te ciasta już kończą ^^ taaakie pyszne, że się oderwać nie mogę...

ale klecha w końcu u nas był więc rozbieram dzisiaj choinkę i wracam do ćwiczeń z tv :P bo na wagę na razie nie wejdę... tak wszystko spieprzyć :P

Ale powiem Wam, że miło było mi na weselu jak rodzina się zachwycała, że zeszczuplałam i od głupich mnie wyzywali, że chciałabym jeszcze :P

idę tańczyć z chłopcami bo sobie zażyczyli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra ja też mam 165cm 🙂
Jak obejrzałam Twoje zdjęcia to mi się zimno zrobiło hahaha jeszcze nigdy nie znałam ,,morsa,, jak to jest ??? Bo zawsze mnie to ciekawiło 🙂
MI moja waga by pasowała gdyby nie brzuch ale to już nie od wagi zależy tylko muszę zacząć ćwiczyć i tyle 🙂
Gosia Ty jesteś taka szczuplutka... najczęściej my same widzimy siebie 2 razy grubsze niż w rzeczywistości 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia wszyscy wokół Ci mówią jaki jestes chudzielec a Ty się jakimś tam ciastem przejmujesz;-) na pewno Ci nie zaszkodzi 🙂 Kasia ma rację, że my widzimy się oczami anorektyczek 😁
Sandra zaproszenie poszło 🙂
a ja dzisiaj szkoda gadać, był mcdonalds, potem tesco, i w rezultacie nie poszłam tyle pobiegać na nartach bo nie zdążyłam 😞 tylko 3km zrobiłam 😠 może jutro się uda 😉
moja mala tak mi dała czadu na zakupach, że obiecałam sobie, ze już się z nią nie wybieram, wydzierała się w sklepie, na koniec mnie pobiła bo nie chciała wracać, ona jest taką histeryczka, że masakra a dziwiłam sie innym matkom gdy dzieci sie tak zachowywały....to teraz mam 🤨 Amelka była złotym dzieckiem, grzecznym i usłuchanym, z Majką się tak nie da, tylko wstyd robi piernik mały ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka moje dzieci też potrafią awanturę zrobić.. i też za każdym razem sobie obiecuję, że więcej ich nigdzie nie biorę :P

ja jestem wykończona.. nie wiem. może pogoda tak na mnie działa.. czuję się fatalnie -w dodatku cały czas mi się chce jeść ^^ na szczęście słodkie już wyjadłam :P wieczorem coś muszę poćwiczyć (jak będę miała siłę dupsko do góry podnieść :P)

rozebrałam choinkę, mój ją musi tylko schować 🙂 a dzisiaj jeszcze do babci i dziadka bo jeszcze nie było okazji... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra i ja zaproszenie wyslalam.Co do wagi,to ja rok temu w styczniu wazylam 92 kg wiec bylam najwiekszym sloniem,w tym roku jest to 73...Bylo juz 70kg,ale wyszly mi swieta i lezenie ostatnie 😞 Tak wiec jestem zywym dowodem na to,ze mozna schudnac 😁 A mam 170cm wzrostu.
Aisak ta 1 sukienka mi sie bardzo podoba 🙂I pewnie bym niebieska albo czerwona wybrala,tylko nie na moja figure haha.Ale na Iwonke pasowaloby idealnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...