Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Heyka, my dzisiaj mamy po 2 tyg diety male odstepstwo 🙂

Winko i nawet kurczak na tluszczu smazony 🙂) WOW 🙂) ale raz na jakis czas mozna sobie pozwolic, zeby pozniej na zarcie sie nie rzucic 😁 Nic do wina nie zagryzamy, kolacja zjedzona o 19 wiec spoko.

W poniedzialek mam wazenie i mam nadzieje zmiane suwaczka choc o kilogram 🙂 Moj stary schudl juz prawie 7kg 😉

Jutro na morsy, mam nadzieje, ze bedzie pierwszy przerebel 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
dzień dobry 😘
no to mam ćwiczenia.... 🤨 na wadze +1 😮 😮 kurde mięsnie mi rosną 🥴
Gosia, Kasia- dlatego nie chcę zagęszczać rzęs, tylko szukam cudownego sposobu na wzmocnienie, ale moze spróbuję na początek czegoś tańszego, bo szkoda wydać tyle kasy, są ważniejsze wydatki:/
a wczorajszy wieczór, który miał być taki wow, skończył sie spaniem.... 😠 nasze dzieci są po prostu niezwyciężone... 🤨 na szczęście ferie się kończą i starsza panna będzie chodzić spać o 21 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja:-) ale naskrobaly:-D u mnie spoko od pon dieta! W pracy ok;-) co do rzes?! Ja uwazam ze jak ktoś sie chce zdęcydowac na doklejenie to potem musi dopelniac raz w mc a to droga sprawa a najłepiej doklejac 1:1 inaczej wygladaja sztucznie! Mialam na slub i wygladaly bosko ale nie wolno trzec oka i malowac tez nie bardzo ich tusmzem! A jednorazowe ich przyklejenię nie ma sensu bo klej nisszczy i wykrusza naturalna rzese:-( ta wazelina jest mega pomyslem a raz w tyg miod mozna do tego henna rzes i powinno byc lepiej;-) kasia a ty henny brwi nie robisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo,
nie mam czasu, bo siedzę nad sklepem internetowym :/ przy okazji uczę się photoshopa, więc czas mi ucieka jak nie wiem co...
Co do diet to ja na początku stycznia zrobiłam sobie 10 dniowe oczyszczanie. Potem przez min 2 tyg miało być 1000 kcal, ale różnie to bywa. Staram się jeść mniej i bez słodyczy. Na razie moje grzechy to wino, grzane piwo, 3 drinki i kac, a do tego 6 kulek czekoladowych i kawałek tamtej nieszczęsnej szarlotki... taki bilans na miesiąc.
Ostatnio za to robiłam pizzę... w sumie to 2 razy. Jedna z cebulą, oliwkami i kukurydzą, druga z ananasem i kukurydzą. W kolejnym rzucie była jedna z cebulą, ananasem, dynią, kukurydzą, rodzynkami i pestkami, a druga jak ta z oliwkami 🙂) no i jeszcze zrobiłam ciasteczka owsiane, ale takie mega dietetyczne. Same płatki owsiane, rodzynki i pestki dyni i słonecznika. Bez jajek, mąki, cukry. Antoś je lubi 🙂))
Co do szarlotki ze smalcem 😞 to mojemu o tym powiedziałam jak zrobił pierwszego gryza i był na mnie wściekły... powiedział, że też mi świństwo zrobi... w sumie nie wiem czemu mu najpierw nie powiedziałam. Chyba chciałam nie być sama w tym... no, ale jak mówią karma wraca. Dziś czytałam sobie skład probiotyku, który łykałam niedawno przy antybiotyku. A tam co??? Żelatyna ://// no to od razu wzięłam tabletki z magnezem, a tam co? Znowu żelatyna... pocieszam się, że w sumie zjadłam 8 tabletek przez ten czas... Kurde, już nawet w aptece będę musiała czytać skład. Najgorsze jest to, że nie oznaczają na wszystkich kosmetykach czy są testowane na zwierzętach, więc pewnie i tak nieświadomie korzystam z takich kosmetyków. Mam listę firm, które to robią, więc staram się ich unikać.
Sory, jakoś tak mi słowotok się włączył...
Co do sztucznych rzęs to miałam doklejone raz, na ślub. Z tego co wiem to henna fajnie wygląda, ale jak zejdzie to rzęsy są jaśniejsze niż przed. I to akurat prawda, widzę po sobie. Rzęsy z norek? Zdecydowanie NIE!
Iwonko w dalszym ciągu zazdroszczę zapału do ćwiczeń. Jeśli martwi Cię przyrost wagi to zrób sobie gdzieś pomiar składu ciała, będziesz wiedziała czy to mięśnie czy tłuszcz.
Monia zdrówka!
Dobra wracam do roboty buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Olu robię jak mam okazję iść do kosmetyczki hihi ale na co dzień to kredka i po sprawie bo u mnie henna trzyma się 2 tygodnie max tak brwi są rzadkie 🤨
Misia no tak zapomniałam, że jesteś wege a ja tu mówię o rzęsach z norek ale sama nie stosowałam wiem tylko, że to hit w kosmetyce bo są jak naturalne.
Iwonka ma problem z rzęsami słabymi ja z paznokciami - już nie wiem co robić żeby były sztywne 🤔
Co do diety to moja w luty moja pójdzie w las - jutro ciasta , 7 pączki ☺️ Już się umówiłam ze znajomą na wódkę pod te pączki haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia no niestety teraz prawie we wszystkim są jakieś składniki zwierzęce, więc nie masz łatwo kochana...:/
z tą henną to macie rację, woda utleniona je jeszcze rozjaśnia i jak się zmywają to jest masakra:/
Kasia ja dziś pojadłam to chyba przed jutrem, bo mam zamiar zaczac 2-tygodniową dietę oczyszczająca przed ta imprezą 9 lutego:/ ale ciężko będzie bo za tydzień w niedzielę jesteśmy zaproszeni na 18-nastke 🙃
he he tak pomyśłałam sobie, że jak się będę grubo czuła na tej imprezie, to wypiję kilka głębszych i kompleksy znikną 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisak na paznokcie odzywka sally hansen zlota po 2-3 razy w tygodniu. Sprawdzalam na sobie, kolezanka ,a nawet 2 tez i siostra moja. Wszyscy zadowoleni. O taka:
https://www.google.co.uk/search?q=sally+hansen+odzywki+zlota&hl=en&tbo=d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=JXQFUczGNYaX0QWav4HIBw&ved=0CAcQ_AUoAA&biw=1600&bih=740
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie drineczkuje na dobry sen jesli dziecko pozwoli...mala spi ,maz zaraz sie na nocke zbiera...
zapodajcie mi jakis obiadek lekki na jutro ,a tresciwy bo i dla chlopa 😁 i dla dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja od dzis dieta bo makabra! Nj sniadanie mala kanapka z serem i joghurt przed praca miseczka zupy smietanowo marchwiowo groszkowej ź gotowanymi klopsami i dzis basta! A co do henny to rozjasnia ale jak ktos chce ęfekt non stop to musi to uzupelniac co 2tyg nie ma nic tak hop;-) chyba ze ktos taod urodzenia ma taka urode ze rzesy jak u labedzia i czarne;-) ja nda 14 praca buziam was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech..ja też musiałabym zadietować.. co prawda jem mniej i wgl,ale jakoś nie widzę,żeby to coś dawało. Dzisiaj na śniadanie zjadłam 3kanapki ☺️ przed wodę z cytryną,a teraz kawkę popijam. Na obiad mam pomidorową,tylko jeszcze nie wie czy z ryżem,czy makaronem..ale pewnie postawię na makaron,bo ostatnio była z ryżem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂 ja na sniadanie jajko sadzone, juz bylo gotowe jak zeszlam z gory. Na obiad zrobie ryz brazowy z warzywami tylko po te warzya musze wyjsc ,a poki co zapowiada sie wielki deszcz........ehhhhhhhhhhh i jeszcze o charity shop chce zahaczyc bo mam troche ubranek po malej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...