Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Iwona ja mam taki program POT PLAYER i wszystko otwiera,a moze nie caly Ci sie sciagnal? czasem tak jest ale wtedy do 2ch dni od momentu sciagniecia mozesz ponownie od tej samej osoby sciagnac za darmo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziecko wyprowadza mnie dzisiaj z równowagi! ;/ .. śpiący,a spać nie pójdzie...leje mnie jak popier...!!!! Boje się,że nie wytrzymam dziś nerwowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia nie byłam bo nasz doktor dzisiaj nie przyjmuje 😞 ale widzę, że Majka lepiej, rozbrykała sie, nie ma na razie temp tylko trochę kaszle, za to Amelka dzis leży bez sił...jutro wezmę je obie do lekarza, bo pewnie starsza cos ze szkoły przywlokła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam doła. dostaję kolejne zdj... patrzcie jak ja mam nisko cycki 🤨

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/reporta852.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/6919/reporta852.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

dziś też nie poćwiczę ☺️ koleżanka na wino przyjdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Magda brat owszem ale młodszy 🙂 i to całe 9 lat :P

a mój bliźniak to ten co na grupowym trzyma "młodą" na rękach (zdj z fb) 🙂

a mam rozumieć Magda, że to normalne, że są tak nisko??? 😮 bo ja mam wrażenie, że mi po pępek wiszą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha cyce po pas 😁 gluptak! nieodpowiedni stannik i juz 😁 a jakie wrrr zalotne spojrzenie 😁
Maz jedzie na nocke do pracy wiec zaraz bede miala spokoj i uwaga sprobuje skalpl 2ke 🙂 krzeslo mam to je wykorzystam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah no i jestem po pierwszym dniu Dukana. Pic mi sie ciagle chce, glodna nie jestem..........ale cwiczyc mi sie nie chce okropnie.okropnie!!!
chyba na gorze sobie zrobie ten skalpel :P a pozniej tylko prysznic i lozeczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja stanik ok.. ale nie do skakania ^^
jeśli robisz dukana nie ćwicz bo skutek będzie odwrotny.. zamiast schudnąć nabierzesz mięśnia i to konkretnego.. pamiętaj, że proteiny w połączeniu z wysiłkiem fizycznym = wzrost masy.. schudniesz tylko bez ćwiczeń bo wtedy organizm zużywa dużo więcej energii żeby strawić białko... także przemyśl to dobrze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty.....ja zrobilam skalpel 2ke i 1ki elementy wlasnie i dopiero przeczytalam....ojjojjjj naprawde musze to przemyslec....albo robic brzuszki to sie umiesni brzuch szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytalas cos takiego " Czym innym, wg mnie, a zaznaczam, że specjalista ze mnie marny są ćwiczenia aerobowe, podwyższające tętno, czyli spalające tłuszcz aczym innym ćwiczenia na masę w siłowni. Ćwicząc strikte mięśnie powodujesz ich rozbudowę a żeby zbudować trzeba mieć materiał czyli w naszym przypadku węglowodany, których nie dostarczamy w naszej diecie więc orgnizm musi zaspokoić się z czegoś innego czyli z naszych mięśni"
to dosc mádre.bede cwiczyc 😉 przeciez nie pakuje ciezarkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...