Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Czeeee... 🙂

ja dziś wracam do skalpela 🙂 jak wrócę z pracy a mój pójdzie na nockę to spokojnie poćwiczę 🙂
muszę jeszcze to moje żarcie opanować bo masakra...:P

A mój mi wczoraj powiedział, że tyłek mi się coraz ładniejszy robi 🙃 i tak mi się miło zrobiło, że zwrócił uwagę w ogóle 🙂 także teraz na pewno nie odpuszczę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dzis chilloutowy dzien niecwiczenia 😁 heheh brzuszki tylko jakies porobie zeby uciszyc wyrzuty sumienia 🙂
I czaje sie na diete dukanowa ta co Ola ma ale przy niej nie da sie cwiczyc ...wiec niewiem......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się.
Ja dwa tygodnie poza domem byłam.. wczoraj wróciliśmy.. Robiliśmy "mały" remont mieszkania.. - niestety mały to on miał byc,a jak już zaczęliśmy to poszłooo...
dzisiaj wracam do ćwiczeń i ne ma innej opcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ale mam propozycje Gogr jak masz plyte to wez nam nagraj siebie takie pokrotce cwiczenia po kolei po ile powtorzen napisz 😉 troche wysilku i smiechu ale PROOOOSZE!!!!albo opisz po kolei to mniej zachodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja siebie nagrywać nie będę na pewno :P coś się pomyśli jak znajdę chwilkę. ale nic nie obiecuję..
no i wyszedł z niej zarobas 🥴 przecież sama te filmiki udostępniała...

ja dzisiaj odpadłam. i to nawet nie ze względu na brak sił czy coś w ten styl.. jestem strasznie rozkojarzona:/ w ogóle nie umiem się skupić na ćwiczeniu.. 😠 i stwierdziłam, że nie ma sensu... bo robię byle jak i z głową zupełnie gdzie indziej. niby czuję się lepiej ale oddychanie mi jeszcze tak super nie idzi i kaszlę co chyba też wpłynęło na to moje rozkojarzenie.. no nic:/ może jutro odzyskam siły psychiczne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko loko kolezanka mi przpomniala o chomiczku 😁 jak ktoras ma konto to prosze:
http://chomikuj.pl/eless691/szanty/Skalpel+Ewa+Chodakowska,2358179019.avi(video)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć mamuśki 😘
Majka chora, ale jeszcze nie wiem co dokładnie, popołudniu idziemy do lekarza, oczy ma zaszklone, kaszel, temperatura, albo grypa albo jakieś przeziębienie 🤨
dopiero wczoraj czytalam gdzieś na forum o Ewie dużo złych rzeczy, że to nie jej program autorem tych treningów jest jakiś tam trener z warszawy...jedna niby pisala, że ją zna osobiście i dopóki jej kasę płaciła za treningi to były koleżanki, a teraz już jej nie zna nawet... i tak sobie myślałam, że laski zazdroszczą, a tu sie okazało, że jednak o kase jej chodzi, no w sumie to po to to robi, żeby zarabiać...trudno 🙃 ja większosć ćwiczeń pamiętam więc będę robić bez niej, może nie po kolei ale wiem jakie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...