Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Maja seitan to nie tofu, to sam gluten 🙂 BTW jakbym nie przesoliła to byłby całkiem znośny, a tak to nie wiem czy dam radę zjeść. No cóż, pierwsze koty za płoty, a ja pozostaję przy pastach warzywnych. Sojowych rzeczy nie lubię i nie jem również.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
ALekSanDra napisał(a):
ja mam 25 w grudniu:P

ale czekajcie na mnie za 5 lat do was Laski dołacze 🙂


za 5 lat to mnie już tu nie będzie, będę starą rozflaczoną matroną 😁


bedziesz będzieszzzz sexsi fleksi 🙂 🙂 🙂 🙂 ja za 5 lat nie zmieszcze sie w futryne i beda zdejmowac dach by mnie ywciagnąć 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocwiczylam skalpel 1ke 🙂 faktycznie bardziej zmeczona jestem nogi slabsze ale i tak niezle bo nie bolalo 🙂
Olcia jak Ci idzie?
Tuska????? meldujcie codziennie ,potrzebuje Was w grupie wsparcia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
pocwiczylam skalpel 1ke 🙂 faktycznie bardziej zmeczona jestem nogi slabsze ale i tak niezle bo nie bolalo 🙂
Olcia jak Ci idzie?
Tuska????? meldujcie codziennie ,potrzebuje Was w grupie wsparcia 🙃


jestem przed okresem i pożarłam wszystko co sie dało 😁 😁 😁 wiec mam kg do przodu czyli 70 ale walcze dalej nie poddajem siem 🙂 🙂 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia też miałam takie plany kiedyś , chyba 2 dni tak robiłam potem czasu brakło :/ ale jeśli masz taki zamiar to lepiej rano turbo przed śniadaniem, aerobowe ćwiczenia najlepiej robić rano bo wtedy najwięcej się spala 😉
a ja już po skalpelu, choć to nie do końca dla mnie to jakoś tak polubiłam...a powinnam turbo raczej żeby spalić tłuszcz z nóg ☺️
w sumie to już się przyzwyczaiłam do swojego wyglądu, już tak musi być... chyba, że będę się głodzić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja chyba zawsze bedę gruba... niestety;/;/;/ jestem przed okresem i wpierdalam dosłownie Wpierdlama co mi pod reke wchodzi od niedzieli tak i mam kg wieej niż miałam i beczeć sie mi chce 😞 😞 bo sie opanować nie moge...:/ moje dziecie ma takie uczulenie ze dziesiaj jade do lekarza na 12 ;/ jak nie urok to sraczka;/;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiedzieć wam coś???? chyba dochodze do wniosku ze u mnie to jest max jaki moge schudnąć.... teraz mi chyba zostały tylko ćwiczenia i rzeźba ciała bo tak to o;/;/;/;/;/ niewiem musze sie zastanowic nad soba i chyba zaczac ćwiczyć a do tego zdrowe racjonalne odż ywianie... inaczej sobie chyba tylko zaszkoze;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja i znów gratulejszyn 🤪
dziewczyny podobno tak jest, że łatwo się chudnie z tego co nam zbywa, organizm wie to najlepiej, potem już te kg spadają powoli, ale spadają, jeśli będziemy nad tym pracować, tyle że ja nie wiem czy tego chcę....nie chce całe życie wszystkiego sobie odmawiać, a jak nie odmawiam to nie chudnę, proste 🤢
Ola nie załamuj się, nie jesteś sama, ja mam tak codziennie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam chwilę,więc piszę..tak więc ćwiczyć wczoraj nie ćwiczyłam..najperw młody w dzień nie spał,jak przyjechał mąż to pojechaliśmy do teściów stoły im oddać,itp. .. następnie na zakupy,bo chcieliśmy kupić Alanowi podnóżek i majteczki,bo zauważyłam,że już wie kiedy sika i wgl,ale niestety póki co wszystkie siuśki w majty i później mi ryczy,bo mokro ma.. no i warzywa chciałam kupić,bo mam na nie parcie. Jak wróciliśmy po 19. to byłam tak głodna,że jeszcze troszkę i bym zwymiotowała(niestety tak mam jak jestem głodna) - więc jadłam,a ćwiczyć po jedzeniu nie umiem,a poza tym nie powinno się.. Później już mi się nie chciało.. Wymówek może szukam,ale cóż. Za to z jedzeniem się pilnuję.. Dziś na śniadanie były 2kanapki ciemnego z sałatą,pomidorem i cebulką dymką(pomagał mi Alan), drugie śniadanie właśnie zjadłam,czyli 150g jogurtu naturalnego z 4łyżkami musli(jak wyżej pomagał Alan), a na obiad robię ziemniaczki,rybę na parze i surówkę z białej rzodkwi i marchwi .. ja pewnie zjem bez ziemniaków,bo nie mam ochoty,za to dużooo surówki zjem 😁
ach.. no i dzisiaj już ćwiczę! Zamelduję się przed i po skalpelu.. myślę żeby jeszcze brzuchy dodatkowo sobie jakieś machnąć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja banana 🙂))
Ja dziś nie ćwiczę, bo mnie rozłożyło. Może wieczorem joga na przeziębienie. Magda zazdroszczę Ci turbo, ja nie daję rady. Znaczy daję, ale nie sprawia mi przyjemności i robiłabym to tylko dlatego, że trzeba. Zrobiłam raz i starczy 🙂 Pozostaje przy Skalpelu I i II i tym treningu z gwiazdami. A w ogóle robiła któraś z Was to, czy tylko ja?
Co do chudnięcia to ja też nie chcę już. Za to chętnie masy mięśniowej nabiorę 🙂 Jedynie nogi mogłyby się wyszczuplić, ale myślę, że to kwestia czasu, jak się tłuszcz na brzuchu spali, to dalej będzie musiał się spalać skądś indziej, czyli z ud 😁DD hahaha
Iwonka, a przy skalpelu to też się spala kalorię, a skalpel II i I część treningu z gwiazdami jest głównie na nogi. Zresztą skalpel I też 🙂
Co do jedzenia i treningów, to ja jem godzinę przed owsiankę, a godzinę po jakieś białko 🙂 na czczo nie mam siły. Seitan, który zrobiłam to białko w czystej postaci 🙂 sam gluten :P
Idę do wyra, mam nadzieję, że jutro uda mi się poćwiczyć w końcu, bo czuję się jak na głodzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...