Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Maja masz rację.. jak ja ćwiczyłam to Wy nie, jak Wy ćwiczycie WSZYSTKIE to ja ze sobą nic nie robię 😞 i dupa.. :P

muszę zupę ugotować na jutro bo cały dzień w pracy a chłopcy obydwaj w domu zostają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

ja to nie mam już pomysłu na lżejsze obiady. Dziś mąż kupił pierś z kurczaka i warzywa na patelnię na jutro na obiadek. Przez ostatnie dwa dni była zupa jarzynowa..
Byłam dzisiaj na bilansie dwulatka z Młodym i warzy 14kg,a mierzy 90cm. 😉 - stwierdziła,ze duży jest. Poza tym ma liszaje na brzuszku,pleckach i jednym policzku,no i dostaliśmy receptę na jakąś maść,którą robią w aptece..po tyg. jeśli nie staną się niewidoczne mam umówić się do dermatologa,jeśli nie będzie umiał poradzić na to, to dostaniemy skierowanie do alergologa. Może to być podobno skaza pokarmowa. Poza tym NARESZCIE dostaliśmy skierowanie do chirurga ze stulejką(w końcu koniec katorg moich i Alanowych przy naciąganiu). No i koślawi nóżkę,ale z tym już jeździmy co pół roku do kontroli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech..Madzia ja się strasznie boję tej wizyty..Lekarka powiedziała,żeby tata z Nim szedł,bo będzie Go trzeba przytrzymać,a mój rojber niestety silny jest i ja nie dam rady Go utrzymać 😞 - wiem po domowych próbach naciągania..
ja poćwiczyłam,niestety nie całe..muszę z rana ćwiczyć jak A.jest albo troszkę wcześniej .. ćwiczyłam tak koło 19. i było ok..po 20.00 nie daję rady całego zrobić,a moje dzieciecie wcześniej się nie położy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska bedzie dobrze napewno. Tylko zeby Alan nie mial jakiejs traumy po tym ..

dziewczeta moje drogie nowe cwiczenie znalazlam bardzo fajne dla mnie i reszty nazekalskich na udziszcza nasze 😁 Iwonka, Misia, Tuska 🙂 obczajcie 🙂 i podpisy na dole sie usmialam 😁
http://www.youtube.com/watch?v=1eELIuo0elY&feature=endscreen&NR=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka najlepszego mamusiu,10 lat powiadasz?Ale czas zasuwa nie?Gratuluje wszystkim spadku wagi i cm.Ja nie mam kiedy pocwiczyc,od kiedy do pracy wrocilam,to nie mam czasu na nic 🙃 Misia o 7 rano to ja prace zaczynalam 🙃 Lece spac,bo padnieta jestem.Dobranoc.Jeszcze tylko 3 dni i wolne haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Wlasnie Iwona ominelam Twoj wpis. 😮 Wszystkiego dobrego 🙂 i po tych 10 latach taka laska jestes jak wczesniej pewnie nie bylas ? 🙂
Wyspalam sie w dzien i teraz mi sie nie chce......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
ech..Madzia ja się strasznie boję tej wizyty..Lekarka powiedziała,żeby tata z Nim szedł,bo będzie Go trzeba przytrzymać,a mój rojber niestety silny jest i ja nie dam rady Go utrzymać 😞 - wiem po domowych próbach naciągania..
ja poćwiczyłam,niestety nie całe..muszę z rana ćwiczyć jak A.jest albo troszkę wcześniej .. ćwiczyłam tak koło 19. i było ok..po 20.00 nie daję rady całego zrobić,a moje dzieciecie wcześniej się nie położy.


tuśka ja byłam sama z moim tylko ,że u nas jest lekarka i pielęgniarka ja mu trzymałam górę pielęgniarka nóżki a dr.działała i powiem ci szczerze ,że nawet twojemu będzie ciężko bo dziecko ma swoje chwyty ,żeby się schować skulić czy jak to nazwać nie wiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek, ja od 6 już na nogach zaliczyłam skalpel, balance i superset trening :PPP i tymi nogami tez pomachałam 🙂 i coraz bardziej widzę, że nogi mi nie schudną, bo mięśnie rosną 😁 muszę jakieś hantelki załatwić, bo u góry to kościotrup 😞
Dziewczyny, a o co chodzi z tą stulejką?
Tusiaczku, a ja lubię pisać do Ciebie Tusiaczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia chodzi o to ,że siusiak nie wychodzi cały tylko do połowy jak tego nie zrobi się za młodu to w przyszłości chłopczyk bedzie miał problem natury seksualnej ☺️ i będzie musiał mieć zabieg wtedy a jak za młodu zacznie się odpowiednio naciągać i smarować maściami to będzie mniej tramatyczne dla niego niz w przyszłości. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂 dziekuje dziewczyny w imieniu własnym i przede wszystkim Melki 😉
Maja fajne te ćwiczenia można dołożyć po skalpelu gdy jeszcze lezy sie na macie, a ja ostatnio po nocach ćwiczę bo wcześniej nie mam kiedy 🤢i boki mi po czekoladzie urosły, po świetach juz chyba sie za dietę wezmę żeby do 25 maja jakoś wyglądać bo wesele mam 🙂
i gratuluję Wam dziewczyny sukcesów w spadku wagi i cm, ja sie teraz nie ważę ostatnio w tamtym tygodniu miałam 56,5 🥴 teraz na mur z 58 będzie ☺️ ale kocham czekoladę, nic na to nie poradzę 😁 😁
Misia ciężarki dobre rozwiązanie żeby trochę "przypakować" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie tylko ćwiczeniom zawdzięczam spadek wagi i cm, bo teraz jem regularnie ..
no i przez ostatnie 3dni jem kawałek babki do kawy,ale traktuję to jako jeden posiłek 🙂
jem 8.00,12.00,14.30 najpóźniej 15.30,18.00 .. no i smażoneog w ogóle bądź znikome ilości..dzisiaj jedliśmy warzywa na patelnie i to na małej ilości oleju A.robił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziecko też jest nieznośne :/ - właśnie wyprowadziłam Go do pokoju jego,bo coś mu zabroniłam,a On mi maznął..i co posadziłam Go na podłodze,a ten wstał i trzasnął drzwiami,ale jak już byłam w pokoju tutaj..ech..
no ale 2min.i przyszedł skruszony się tulić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...