Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hej Babolki 🙂
ja w pt nie ćwiczyłam,bo na wieczór "Zmierzch" oglądaliśmy,tzn.w sumie ja bo A.zasnął równo z Alanem..a tylko dlatego nie ćwiczyłam,bo MIELIŚMY oglądać film. ;/ - w sb mieliśmy gości wypiłam 1ego drina i nie ćwiczyłam..wczoraj rano troszkę turbo(nie daję rady całego),a na wieczór Skalpel zrobiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Misia ZAJEBISCIE!!!! i wiek metaboliczny 15 lat SZOK ,swietne pomiary GRATULACJE !!!

Ewela mozna pewnie ,ze mozna 🙂 tylko delikatnie, ja sama karmilam tylko 4 miesiace ale juz ograniczalam dla siebie posilki na bardziej zdrowe , bez smazonych itd. zreszta samo powinno schodzic. A cwiczenia tez ale bez przeciazania i oczywiscie jesli jestes po cesarce to po okolo 6 miesiacach mozna zaczac powoli cwiczyc brzuch. Wczesniej mozna sobie zaszkodzic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka super!!!!

Ewela ja myślę,że możesz już zrzucać zbędne kg .. ja karmiałam 7ms i tydzień..w sumie ja jadłam wszystko,waga sama schodziła..jak tylko przestałam karmić to waga zaczęła rosnąć,więc ograniczyłam jedzenie smażonego..później znów sobie pozwoliłam i teraz się zawzięłam i uda się!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska ostatnio wogole cicho 😁 Tylko ja zagladam i Misia chwilowo I dziewczyny po kropce stawiaja. Ja dzis rano cwiczylam ,a dzis grzesze ,maz poszedl po fryteczki 🙂 mala znow chora to i na zje bo frytek nigdy nie odmawia.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej nie pisałam, bo zalatana jestem. dopiero usiadłam i zaraz spać. ja dziś treningi te same co wczoraj. jutro pewnie też, bo jakoś do gustu mi przypadły. jutro się pomierzę, bo dziś minęło 30 treningów 🙂
magda gratulacje spadku cm 🙂 SUPER!!! 🙂))))))))))))) to teraz pracujemy nad mięśniami 🙂
powiem Wam, że ja to już się uzależniłam od ćwiczeń. nawet w dzień przerwy robię sobie dla relaksu brzuszki 🤪 hehehe
buziaki słodziaki endorfinki górą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja zapomniałaś o mnie buuu 😞 😜
dziewczyny sukcesów gratuluję, ja wlaśnie machnęłam skalpel bo wczesniej czasu nie miałam, siostra z Belgii wróciła i się spotkałyśmy...ech znów była moja ukochana czekolada niemiecka, belgijska nie wiem jaka? ale uwielbiam 🙃 tak więc moje ćwiczenia to raczej tak dla relaksu, nie dla osiągnięcia rezultatów...przynajmniej na razie 🙃
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona no to wszystkiego dobrego z tej okazji dla Was (szczególnie dla córy!) na kolejne lata 🙂

ja mam Kubeczka znów chorawego 😞 w nocy myślałam, że płuca wypluje.. i tak mu się odbijało żołądkiem normalnie:/ fe.. ale dałam mu masę leków, witamin i teraz już lepiej ale do przedszkola nie poszedł i kłóci się z Mateuszem a mnie już strzela bo mnie głowa boli...

co miałam pisać.. wszystkim po kolei gratuluję sukcesów.! Oczywiście zżera mnie zazdrość ale nie mam w sobie żadnej motywacji. Nie wiem co się ze mną dzieje- nie zależy mi już:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to nie wiem co się dzieje.. chyba zupki chińskie się odbijają na moim żołądku 😞 cokolwiek zjem to mnie mdli.. no i strasznie często mam zawroty głowy, że aż mi ręce i nogi cierpną.. muszę się chyba najpierw zdrowiem zająć a potem odchudzaniem:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry babolki Iwona buziaki dla Amelki 😘
Gogr może żołądek ci się przyzwyczaił i zepsuł od zupek więc musisz je odstawić....i ucałuj młodocianych zwłaszcza Kubcia co by go choroba opuściła 🙂

a dla reszty krejzolek 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oł jeeeee 31 treningów za mną 🙂)))
talia -4cm
brzuch -5cm
biodra -3cm
uda.... -1cm 🤪
hehehe jak widać z ud najciężej mi schodzi, ale może teraz w końcu ruszą i udziska... chociaż kiedyś mi dietetyk powiedziała, że ja z nóg nie schudnę, bo mam mocno umięśnione 🤢
IWONKO 100lat dla córki i dla Ciebie moc całusów 🙂))) tak sobie myślę, że urodziny to faktycznie powinno być święto matek i dzieci 🙂 takie wspólne, co sądzicie?
Gogr buziaki dla małego :* ja ze swoim też dziś u lekarza byłam. Teraz leży w łóżeczku i bajki na moim telefonie ogląda... 2 latek i kurcze smartfona obsługuje 😮
A dla reszty :********************
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka nie zapomnialam 😁 sie nie odzywasz za czesto :P
Misia fajnie. Magda tez super, mi tez z ud najwolniej schodzi i biodra tez wolniej .
Nerwy mam dzis ogromne, a wczoraj mialam miec fryteczki tak sie okropnie zawiodlam bo w myslach juz je mialam,a bylo zamkniete 😞 i pozostala nam jakas mrozona margarita ,zjadam kawalek i wypilam z litra wody.
Czekam dzis na paczke od tesciow 🙂 bedzie orzechowka 😁 i masa ciuszkow dla Zuzy ,ciekawe co tesciowa wynalazla ,gust ma calkiem niezly na szczescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także u mnie wygląda to tak :
talia: -6cm
biodra: - 2-3 cm
udo: -1cm

biodra teraz wiem,że w złym miejscu mierzyłam,bo mierzyłam tak na wysokości paska od spodni,ale to już mierzę się tak jak zaczęłam.. nie ćwiczyłam codziennie wręcz 1tydzień wgl nie ćwiczyłam

a kg mam -3 od początku jak wzięłam się za siebie.. od zeszłej niedzieli zeszło mi 1,5kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAJNIE,ZE W KONCU TYLE NAS CWICZY 🙂 zawsze mialysmy zamiary i lenia 😁 oczywiscie nie wszystkie bo np kiedy Gogr cwiczyla to ja lezalam pepkiem do gory i obrastalam tluszczem ,z ktorym teraz walcze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...